1973 Toyota Corona Mark II
#21

Kas Te ei tea, mis juhtub klaasiga, kui seda tabavad relakasädemed ja kapoti- pakiruumi luugiga, kui sellel seista?

Head õppimist! Veteran.
Vasta
#22

Taga klaasi on niigi juba pekkis, nii et ei ole ullu kui sinna midagi juurde tuleb. Nimelt tuleb uus klaas sinna ja pagasi luuk on korda tegematta ning ei juhtunud temaga mitte midagi minu seal peal oleku ajal.
Vasta
#23

Kui seal peal tallud siis teed endale rohkem tööd,muud ei juhtu jah midagi.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#24

Kuna masu annab tunda siis olen sunnitud auto müüki panema. Auto näeb välja hetkel selline nagu ta üleval pool piltidel on. Värv on maha võetud ja kõik asjad seest välja võetud. Mootor on töökorras.
Kui kellegil huvi siis võtke minuga ühendust.
Vasta
#25

Kuna auto hakkab vaikselt ette jääma ning ruumi on juurde vaja siis annan auto ära väga soodsalt.

Hind 5000.-

Ergo 5295986
Vasta
#26

(01-10-2008, 20:12 PM)TeeTL Kirjutas:  
Envoy Kirjutas:Põhja alt on paarist kohast läbi roostetanud. Armatuur on vigane ning katkine, kuid selle parandamisega tulen ehk ise toime.

Nii et kui keegi oskab soovitad ja öelda kust saaks sellisele masinale juppe või mis sellega üldse peale hakata, siis aga öelge.

Seda peab ikka omanik ise teadma, mida ta oma masinaga teha tahab või milliseid juppe on tingimata vaja vahetada.
Teiseks peaks endale aru andma oma oskustest, kogemustest, tööriistapargist ja rahalistest võimalustest.
Võib ka teistele aru anda, siis on lihtsam soovitada!

Kõige halvem, mis juhtuda saab, on otsalõpnud remondiisu, tühi rahakott ja kogu garaaþi ning aianduskrundi peale laialikistud "projekt".
Totaalselt rikutud, karukäppade ning elevandijalgadega keevitatud-pahteldatud-värvitud-õmmeldud monstrumit esialgu ei kahtlustaks!

Ikkagi, kaalu ja mõtle veel, kas üldse alustada.

Edu otsustamisel!

Nagu ette ära see asi sõnuti....

Nüüd on jälle vaid üks suur puzle ja mitte misit rohkemat.

Olen aastaid tagasi ühe samasuguse laiali kistud auto ostnud. Omanikul oli ka vahepeal plaani muutus toimunud ja omale uue plastik japsi ostnud. Õnneks mina auto marki tundsin ( 1975a opel) ja teadsin mis seal puzles peab olema ja mida ei pea olema. Aga samuti on siiani asi samas ulatuses kui ma ta ostsin, ainus et lasin liivapritsi tööd ära teha ja epokruntida et asi hullemaks ei läheks. Isiklikult tean et PUZLE ostjat leida on kordi keerulisem kui veel terve auto müümisel. Samas oleks sellele vanale japsi puzlele ainus ja õigeim omanik eelpool viidatud kollase ehitaja, tema teab mis ja kus ja kuidas. Samas kipun arvama et vist ta omale teist samasugust autot ei ihalda.

PS. Olen kunagi oma silmaga seda kollast näinud ja see oli üks neist vanakooli ägedate joontega japsidest mida võiks ka pikemas perspektiivis klassiku nimega austada. Loodan et saate mu mõttekäigust aru.

Kahju et selle autoga nüüd nii läks nagu enamikuga.


KÕIGE targem on mitte laiali kiskuda , kui sul ei ole ca 40000.- fondi ees.
Nagu varasem post lisas et näed maksma läks mingis ulatuses juba 30K siis oleks pidanud aimama.

Olen ka kunagi ammu lisanud teema et kui inimesel pole taskus valmis raha projektile fondi näol siis ei tasu jooksvast palgast seda asja üldse pusima hakata ( ok kui palk on ala 25K kuu ja kohustusi sealt pole siis ehk veel aga selliseid mehi meie hulgas vähe enamus on laenudega kimpus ) See siin on jälle üks näide sellest asjast.

MITTE midagi isiklikku, lihtsalt natuke kahju on vaadata et sama ämber on igapool ja kõik astuvad pimeda järjekindlusega sinna sisse.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne