Estonia vormeli 50. aastapäev Tehnikakõrgkoolis 5. oktoobril
#1

Olete teretulnud pühapäeval 5. oktoobril Tallinna Tehnikakõrgkooli, kus leiab aset Estonia vormelautode 50ndale aastapäevale pühendatud üritus. Näha saab Estonia vormeleid läbi aegade, ning nende kõrval ka värsket TTÜ ja TTK üliõpilaste loodud Formula Student-klassi autot.

Ürituse kava

10.00-17.00 Näitus "Estonia 50" TTK sisehoovis ja e-õppekeskuses
11.00-12.00 Formula Student demosõit
12.00 Meenutusi ja tulevikunägemusi teemal "Estonia vormel". Säna võtavad TTK rektor Arvi Altmäe, EAL-i president Toomas Sildmäe, Uno Aava, Juhan Sein, Rein Siim, Meelis Telliskivi, Formula Student meeskonna liikmed, Toivo Asmer, Arno Sillat ja Juhan Parts.

Üritus on kõigile tasuta, välja pannakse circa 10 ajaloolist Estonia vormnelit.

Postitasin sama info ka Formula Studenti teemasse: http://forum.automoto.ee/showthread.php?...396&page=1


TTÜ/TTK Formula Student Team

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#2

Sai käidud ja muljed olid ... vägevad.
Kohale jõudsin siis, kui action osa oli juba läbi ning suurem osa rahvast laiali valgunud. Esialgu vaatasin, et päris nutune koht - seitse masinat, peotäis märke, mõned karikad ning kogu lugu. Siis tuli Toivo Asmer ja surus viis pihku, kohe tekkis rahvast ka juurde ning jutt läks päris mõnusaks. Mitme mehe kaasabil sai üksipulgi üle vaadatud Estonia-20 ja Estonia-20-10 erinevused ning veidi tutvutud ka Renault' hingeeluga.
Pärast pikemat orienteerumist õnnestus labürindi lõpust üles leida ka fotonäitus. Jõudsin just kiruda, et miks nii palju toredaid pilte, mille juures pole mingisugust selgitavat teksti, kui nagu maa alt ilmus välja härra Aspelund ja hakkas otsekui varukast puistama fakte ja vastuseid minu küsimustele.
Kokkuvõttes ülimalt kordaläinud päev, kuigi tagasitee katkes sadamas ja öösel tuli kai peal autos tukkuda ning tormi vaibumist oodata.
Vasta
#3

Mul jäi ka see action osa ilmselt nägemata, aga lahe oli ikkagi Smile Tänud korraldajatele (eriti Formula Student Team-i esindajatele).
Vasta
#4

koguja Kirjutas:Jõudsin just kiruda, et miks nii palju toredaid pilte, mille juures pole mingisugust selgitavat teksti, kui nagu maa alt ilmus välja härra Aspelund ja hakkas otsekui varukast puistama fakte ja vastuseid minu küsimustele.
Aga tollel juhul jäid Sa vist ikkagi päris huvitavast osast ilma, nimelt ettekannetest-sõnavõttudest. Või noh, vähemalt minul oli küll hea ja huvitav kuulata, kuidas juttu rääkisid mehed, kes on olnud osa sellest (või vähemalt väga lähedal sellele), mille juubelit tähistati Smile

Tänud ka minu poolt!
Vasta
#5

Riputasin ettekanded pakitud kujul siia.

http://www.mediafire.com/?gdwnekymgjj Suurus 52 mega.

Juhul kui kellelgi on kiirem Eesti server, kuhu samuti failid ülesse saab panna, võiks seda teha.

Parimat,
A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

Aspelund Kirjutas:Juhul kui kellelgi on kiirem Eesti server, kuhu samuti failid ülesse saab panna, võiks seda teha.

SIIT võib proovida, aga mina ei tea selle virtuaalserveri kiirusest, jõudlusest ega üheaegsete sessioonide lubatavusest midagi. Igavesti üles kah ei jää, hiljemalt jõuluks võtan maha. Smile
Võrreldes mediafirega oli minu ühenduse tagant ca 10x kiirem, 30sek. vs. 3min, ja täiesti reklaamivaba Wink.

Kuna see pole tavalise postituse tavaline illustreeriv pilt, vaid ajaloost rääkiv ajalooline dokument, siis õige koht oleks tal muidugi automoto foorumi kodulehel, millest keegi ilmselt isegi ei unista enam.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne