IZ Jupiter K 1962a
#21

Vaata etv arhiivist seal täitsa olemas.
Vasta
#22

vx800 Kirjutas:Vaata etv arhiivist seal täitsa olemas.
Tänud! Ei tulnud ise sellise lihtsa asja pealegi.
Pildistasin arvuti monitorilt mõned pildid ka:
       
Erilistest asjadest jäid silma kolmnurga kujuline peegel vasakul pool leistangi otsas ja korvi tagaosas pakiraam.
Aga mis imelik pedaal siin pildil eespool käigukangi otsa on?
   
Käigukangi esiosa samuti testsugune- tundub selline kandiline plaat olema nagu mu omal tagumine ots.
Vasta
#23

Kui mina ei eksi, mis on muidugi võimalik vägagi. Siis see käigu hoob on selline et varbaga käigud alla ja kanna üles. Sellest ka selline plaadi moodi esi osa ehk.
Vasta
#24

fanaatik-;) Kirjutas:Kui mina ei eksi, mis on muidugi võimalik vägagi. Siis see käigu hoob on selline et varbaga käigud alla ja kanna üles. Sellest ka selline plaadi moodi esi osa ehk.

Seda nüüd küll aga... peale selle ülitavalise kujuga käigukangi on seal eespool ju VEEL ÜKS pedaal. Selle kohta käis küsimus.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#25

kas see "lisapedaal" ei või olla isearetatud külgkorviratta pidur? Lihtsalt sellepärast pakun et kunagi ostsin ühe M-72 millele omanik oli selle lahendusega väga sarnaselt sellise asja aretanud. Pidavat talvel parem sõita olemaWink

militaarmootorrattur
Vasta
#26

Võimalik ka selline variant minu silmis, et külgkorviga tsikli näol kasutas sõidukit invaliid, kellel siiis parem jalg kas halvatud või üldse puudu.
Kuna tegu võis olla tulihingelise mootorratturiga, võis äkki pidur olla vasakule poole toodud?
Vasta
#27

... Nonii ,

mis pedaal siis on ?   Smile
Vasta
#28

Tere!
Mis teemas olevast mootorrattast tänaseks päevaks saanud on?
Vasta
#29

Müüdud järgmisele entusiastile.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne