Elektri pitbaik
#41

Kui kõik läheb nii nagu planeeritud, siis saab ratast näha Võru linna sünnipäeval toimuval võrride-mopeedide võidusõidul 20. augustil
Vasta
#42

Võidusõit sõidetud ja ette näidata 2. koht "showklassis" - iseehitatud aparaadid. Peakonkurendiks oli druzba mootoriga aparaat, aga osava piloodiga.
Esimeses sõidus pingutasin üle ja käisin ühes libedas kurvis külili. Hoidsin lenksust liiga tugevalt, sest kukkumise käigus suutsin purustada gaasirutska plastsisu. Gaas jäi peale, mingis asendis oli vedu küll vähem ja väänamise ja tagapiduri abiga suutsin edasi sõita. 100m enne finishit lagunes rutska lõplikult ja tuli jalad appi võtta. 2. koht sellest sõidust.
Boksis suutsin vasaku käe "piduri" rutska juppe kasutades superliimi abiga uue töötava gaasirutska meisterdada.
2. sõit oli kavas võidu peale minna ja üsna kiiresti suutsingi end esimeseks suruda, kuid kusagil sõidu keskel tehtud sõiduviga kukutas mind uuesti teiseks. Drusbamees oli kogu aeg käeulatuses, aga enam teda kätte saada ei õnnestunud. jälle 2. koht.
Kohe peale seda oli superfinaal, kus kõik masinaklassid olid koos, läksin ka mina starti, aga 3. ringiks oli selge, et aku on tühi mis tühi. Olin ma ju gaasi enamasti põhjas hoidnud...
Kokkuvõtted väga positiivne üritus, taas kerkis esile idee elektri-võidusõidust.
Vasta
#43

Kui keegi saaks aidata aparaadi Keilast Järva-Jaani toimetamisega, oleks ülimalt tänulik...Jutt käib siis iseehitatud sõidukite killavoorist.
Vasta
#44

Järva-Jaanist üks pilt ka:
[Pilt: 075695807582ca.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne