mida teha et võrr kiiremini liiguks
#21

(16-06-2009, 23:37 PM)urmet48 Kirjutas:  Et võrr kiiremini liiguks, tee vändad korda ja vänta kiiremini Big Grin
... või sõida mäest alla! Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#22

Mis te kiusate inimesest:S
See on ju vene võrr.. mitte pahapärast aga tõesti.
kui sa võrril karburaatori puhtaks teed, ja süüte paika ajad.. siis ta liigub sul umbes 50 km/h ( oman ise kahte võrri... lahedad elukad juToungue)
Sul ei ole mõtet võrrist rohkem välja ajada.
sõida temaga sellisena nagu ta on..
nostalgia või misToungue?
OT: aga... kui sa oma võrriga kuskile politseionu radarisse 55 - 60 km/h sisse lendad siis tea, et see trahv on päris suur.

ning et väga kõrvale teemast ei kalduks, mootori (TEADLIK) forseerimine aitab oluliselt kaasa tolle isendi kiiruse saavutamisele.

Hull tehnika järele Toungue
Vasta
#23

Tee mootor ja kõik korda ilusti. Ise sain asfaldi peal tühja tagakummiga 48km/h ilusti välja. Oleks vb rohkem läinud kui ei oleks pidanud ära pöörama. Mootoriks oli vana D5. Ühekorra mõtlesin et võtan lahti ja teen puhtaks. Seda ma tegingi ja mootor läikis nagu peegel. Tehasest ka vist ei tulnud nii puhtana. Kui kokku olin pannud siis asjal oli kiirendus ka palju parem. Niiet tee oma stock mootor korda ja anna tuld. Mõtetu tuunida neid mootoreid. Ise olen ka proovinud. Mitte midagi ei ole välja tulnud.
Vasta
#24

vaata kuna teema tehtud on ja arvate et ta tahab ikka teada ? SmileSmile
Vasta
#25

Tsitaat:vaata kuna teema tehtud on ja arvate et ta tahab ikka teada ?
Aga on ju võimalus, et tänu nendele vastustele ei teki mõne nädala pärast kellegi teise poolt uut teemat, et kuidas võrri kiiremaks saadaWink

Hull tehnika järele Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne