Abi puulõhkujaga

Irvita, irvita jah, enne on kõik kõvad mehed...
Tee väike katse: lükka kilega viinerist tavaline harilik pliiats pikuti läbi ja lase see rihma vahelt läbi! Siis uuri allesjäänud materjali natuke aega! Mis sa pärast seda teed, see sõltub pea siseehitusest.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Järgmine silt saab olema see:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

See on hea põhimõte küll ja enamus juhtudel ka asi toimib. Ütleme 99.99% näiteks. Katteid/piirdeid ja muud tülitegevat ongi vaja ainult selle ülejäänud 0.01% katmiseks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(03-12-2016, 15:14 PM)pkmp Kirjutas:  Niisiis: video ja artikkel on seal:

Hmm,mul ka miskit sarnast,aint benzu konega ja kaadervärgil ka rattad all.et saaks ulualla nügida.Kole kiireks lääb vahetevahel,mõttetult kiire pill Toungue pilti ei suuda leida kuskil justkui niikui oleks, vbl.mingiaeg teeb siis uued
Vasta

(09-12-2016, 23:07 PM)Veskioja Kirjutas:  
(03-12-2016, 15:14 PM)pkmp Kirjutas:  Niisiis: video ja artikkel on seal:

Hmm,mul ka miskit sarnast,aint benzu konega ja kaadervärgil ka rattad all.et saaks ulualla nügida.Kole kiireks lääb vahetevahel,mõttetult kiire pill Toungue pilti ei suuda leida kuskil justkui niikui oleks, vbl.mingiaeg teeb siis uued

Tervitused ja palun pilte.

Kiirust saab konstruktsiooniga sättida, ma algsest timmisin ka kiirust vähemaks. Aga et nüüd ülearu kiire oleks, kindlasti mitte.
Rattad ja liigutatav ikka, muidu tekib väga kiiresti see ringmäng: kaks sammu sissepoole kaks sammu väljapoole.
Vasta

Ja veelkord, nüüd ETV AK:

http://menu.err.ee/v/uudised/elu/97b2641...umismasina

Enjoy.
Vasta

Minu jaoks suur uudis, et poolakad tulid äsja välja oma rebakiga, mis ampsab 17cm puitu. Olenevalt siis kas tegemist on 3 või 4 teralise versiooniga, lennutatakse lõpp produkt välja kas 15-22cm või 20-24cm pikkusena. Kõigi eelduste kohaselt saab nelja teralisel eemaldada ka kaks tera, mille tulemina on jupi pikkus umbes 35-40cm, kuid see ei ole minu jaoks primaarne. Hind tootja uksel on 1200-1300 euri. Ma isiklikult ootasin taolist varianti juba pikemat aega. Nüüd siis tuleb väike sõit ette võtta, kindlasti peatudes ka naabrite alkopoodides, et oleks millega tehnika arengut sisse õnnistada Smile

http://rebaki24.pl/produkt/mechanizm-r200/

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(27-12-2016, 04:19 AM)viplala Kirjutas:  Minu jaoks suur uudis, et poolakad tulid äsja välja oma rebakiga, mis ampsab 17cm puitu. Olenevalt siis kas tegemist on 3 või 4 teralise versiooniga, lennutatakse lõpp produkt välja kas 15-22cm või 20-24cm pikkusena. Kõigi eelduste kohaselt saab nelja teralisel eemaldada ka kaks tera, mille tulemina on jupi pikkus umbes 35-40cm, kuid see ei ole minu jaoks primaarne. Hind tootja uksel on 1200-1300 euri. Ma isiklikult ootasin taolist varianti juba pikemat aega. Nüüd siis tuleb väike sõit ette võtta, kindlasti peatudes ka naabrite alkopoodides, et oleks millega tehnika arengut sisse õnnistada Smile

http://rebaki24.pl/produkt/mechanizm-r200/


Pakun et saaksid selle mingi 100.- rahaga oma hoovi peale.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta

(27-12-2016, 06:24 AM)Naabrivana Kirjutas:  
(27-12-2016, 04:19 AM)viplala Kirjutas:  Minu jaoks suur uudis, et poolakad tulid äsja välja oma rebakiga, mis ampsab 17cm puitu. Olenevalt siis kas tegemist on 3 või 4 teralise versiooniga, lennutatakse lõpp produkt välja kas 15-22cm või 20-24cm pikkusena. Kõigi eelduste kohaselt saab nelja teralisel eemaldada ka kaks tera, mille tulemina on jupi pikkus umbes 35-40cm, kuid see ei ole minu jaoks primaarne. Hind tootja uksel on 1200-1300 euri. Ma isiklikult ootasin taolist varianti juba pikemat aega. Nüüd siis tuleb väike sõit ette võtta, kindlasti peatudes ka naabrite alkopoodides, et oleks millega tehnika arengut sisse õnnistada Smile

http://rebaki24.pl/produkt/mechanizm-r200/


Pakun et saaksid selle mingi 100.- rahaga oma hoovi peale.

Kursi järgi ehk 1000 ga. Rolleyes

1 PLN = 0,226817 EUR
Vasta

(27-12-2016, 06:39 AM)linnuke Kirjutas:  
(27-12-2016, 06:24 AM)Naabrivana Kirjutas:  Pakun et saaksid selle mingi 100.- rahaga oma hoovi peale.

Kursi järgi ehk 1000 ga. Rolleyes

1 PLN = 0,226817 EUR

Naabrivana mõtles transat vast.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Järgnev lõiguke peaks teema pealkirjaga sobima küll
Vasta

Panen enda masinast ka mõne täpsema foto, tegelikult on mõni asi mis tahaks täiustamist aga siiamaani peale eelmise suve remonti pole probleeme olnud.. Peale panin bellarussi jägaja ja tuttuue õlipumba ja eelmev jõu probleem kadus...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

Omaette nokitseja.
Vasta

Kui kaua üks töökäik kestab (ühest otsast teise ja tagasi)? Kas 32 või 50 pump (tundub olema üks neist)?
Vasta

(01-01-2017, 19:18 PM)veix__ Kirjutas:  Kui kaua üks töökäik kestab (ühest otsast teise ja tagasi)? Kas 32 või 50 pump (tundub olema üks neist)?

Töökäiku ei tea... Hüdrosilinder liigub päris hea kiirusega nii edasi kui tagasi, peal on 50 pump..

Omaette nokitseja.
Vasta

Tere ja head uut aastat!

Tekkis siin teemat uurides üks küsimus, et kas hüdrapumba saab tööle panna ka elektrimootorilt rihmülekandega ja rihmaratastega või hakkab rihm ilmtingimata libisema. Enamus piltide peal ikka otse mootori võllilt või läbireduktori siis pump pandud?
Vasta

(02-01-2017, 13:51 PM)Harrastaja Kirjutas:  Tere ja head uut aastat!

Tekkis siin teemat uurides üks küsimus, et kas hüdrapumba saab tööle panna ka elektrimootorilt rihmülekandega ja rihmaratastega või hakkab rihm ilmtingimata libisema. Enamus piltide peal ikka otse mootori võllilt või läbireduktori siis pump pandud?

Head Uut kõigile.
Ilmtingimata libisema ei hakka ,kui selleks eeldused välistatud.Esiteks küssa ,miks rihmaga,kas ülekandearvu muutmiseks.Kui aga mootoril jõudu on ja rihm pingul ,milles küssa.(aitab ka hammasrihm)
Vasta

(02-01-2017, 13:51 PM)Harrastaja Kirjutas:  Tere ja head uut aastat!

Tekkis siin teemat uurides üks küsimus, et kas hüdrapumba saab tööle panna ka elektrimootorilt rihmülekandega ja rihmaratastega või hakkab rihm ilmtingimata libisema. Enamus piltide peal ikka otse mootori võllilt või läbireduktori siis pump pandud?

HUA

Esiteks kindlasti seda, et mistahes hüdropumba rihmaga käitamisel peab vahepukk olema, muidu hävib pump kiirelt.
Teiseks rihmülekandel valitakse vastavalt üle kantavale vajalikule võimsusele rihma profiil, rihmade arv, rihmarataste läbimõõt jne.   Selleks on tabelid, millest näpuga rida ajada.
Vasta

(02-01-2017, 15:51 PM)pkmp Kirjutas:  
(02-01-2017, 13:51 PM)Harrastaja Kirjutas:  Tere ja head uut aastat!

Tekkis siin teemat uurides üks küsimus, et kas hüdrapumba saab tööle panna ka elektrimootorilt rihmülekandega ja rihmaratastega või hakkab rihm ilmtingimata libisema. Enamus piltide peal ikka otse mootori võllilt või läbireduktori siis pump pandud?

HUA

Esiteks kindlasti seda, et mistahes hüdropumba rihmaga käitamisel peab vahepukk olema, muidu hävib pump kiirelt.
Teiseks rihmülekandel valitakse vastavalt üle kantavale vajalikule võimsusele rihma profiil, rihmade arv, rihmarataste läbimõõt jne.   Selleks on tabelid, millest näpuga rida ajada.
Nii huvi pärast küssa.Mis vahepukist jutt.kas siis hüdropumba võll külgtõmbe suhtes nii nõrguke.
Vasta

(02-01-2017, 16:21 PM)linnuke Kirjutas:  
(02-01-2017, 15:51 PM)pkmp Kirjutas:  
(02-01-2017, 13:51 PM)Harrastaja Kirjutas:  Tere ja head uut aastat!

Tekkis siin teemat uurides üks küsimus, et kas hüdrapumba saab tööle panna ka elektrimootorilt rihmülekandega ja rihmaratastega või hakkab rihm ilmtingimata libisema. Enamus piltide peal ikka otse mootori võllilt või läbireduktori siis pump pandud?

HUA

Esiteks kindlasti seda, et mistahes hüdropumba rihmaga käitamisel peab vahepukk olema, muidu hävib pump kiirelt.
Teiseks rihmülekandel valitakse vastavalt üle kantavale vajalikule võimsusele rihma profiil, rihmade arv, rihmarataste läbimõõt jne.   Selleks on tabelid, millest näpuga rida ajada.
Nii huvi pärast küssa.Mis vahepukist jutt.

Vaijeh-nojah.
Kahe laagriga pukk-laagrikorpus, millel ühele poole kinnitub hüdropump ja mille teisel pool võlli otsas on rihmaratas.
Mõte selles, et rihmülekanne tekitab rihmade suunas külje poole tõmbejõudu, mida pumba korpus ja laagrid ei talu.
Vasta

(27-12-2016, 16:27 PM)viplala Kirjutas:  
(27-12-2016, 06:39 AM)linnuke Kirjutas:  
(27-12-2016, 06:24 AM)Naabrivana Kirjutas:  Pakun et saaksid selle mingi 100.- rahaga oma hoovi peale.

Kursi järgi ehk 1000 ga. Rolleyes

1 PLN = 0,226817 EUR

Naabrivana mõtles transat vast.
Ma ostsin enda oma siit.
Transa eest küsiti 90 euri.
[url=http://rebak.com.pl/][/url]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne