Abi puulõhkujaga

Igal nädalal uus maks annab põhjust väga mustaks huumoriks,


...aasta 2020 uudised

...järelvalveorganid avastasid salatehase, kus salarobotid salaja 24/7 makse maksmata toodangut vorpisid...

...salarobot ladus salaja maksustamata salaküttepuid salariita...

irw,  tegelikult on ka tänapäeva pesumasinad robotid, nupuga kohvimasinast rääkimata...   ojeh

aasta 2025 pesumasina-roboti kasutamise deklaratsioon:  vali periood, vali masina mudel, vali maht, sisesta puhta pesu kaal, sisesta pestud pesu kaal kuivana ja märjana,andmed pole korrektsed, sisesta uuesti,  deklaratsioon menetluses, deklaratsioon menetluses, deklaratsioon menetluses, deklaratsioon menetluses, deklaratsioon menetluses...

kinnitatud deklaratsiooni alusel kuulub tasumisele perioodi eest... 225€+lõiv+arveldustasu+menetlustasu+audiitori tasu+KM

ojeh
Vasta

Niisiis puud lõhutud ja mis edasi  vol2

Võtmesõna erineva kiirusega konveier, mis rea üksikuks tõmbab.
http://www.vepak.no/


Vasta

Seda konstruid annaks vähe kompaktsemaks teha. Kotisuu asemel võiks olla katla sissesöötmisava, pealtlaetav katel oleks sellisele asjandusele hea paariline. Viskab oma kolm-neli halgu sisse ja siis puhkab natuke. Loobid nädalajagu halge kasti ja kogu muusika. Pakkimine on algajatele ( :
Vasta

(28-04-2017, 21:34 PM)alfredo Kirjutas:  Seda konstruid annaks vähe kompaktsemaks teha. Kotisuu asemel võiks olla katla sissesöötmisava, pealtlaetav katel oleks sellisele asjandusele hea paariline. Viskab oma kolm-neli halgu sisse ja siis puhkab natuke. Loobid nädalajagu halge kasti ja kogu muusika. Pakkimine on algajatele ( :

Täpselt õige!

Tühja sellest pakkimisest, tegelikult ongi ju uba selles, et puud ( klotsid, hake ) on vaja (bigbag) kotist, konteinerist, puistest vms. ilma inimtööjõuta sirgelt ja stabiilselt katlasse saada.

Krt see viimane kiirelt tõmbav-viskav transportöörijupp on ikka täiesti geniaalne.
Vasta

(13-03-2017, 21:19 PM)diesel Kirjutas:  kruvi ei lõhu ühtegi konti kui ta on õigesti ehitatud.
hetkel teemaks oleva saab samuti väga väikse aja ja rahakuluga täiesti pädevaks ja ohutuks teha.

http://soov-ee.postimees.ee/1520340-puul...tails.html

Siin jälle üks kena näide kuidas EI TOHI puulõhkujat teha. Kruvi kate on, mis loodetavasti välistab varruka koos käega ümberkerimise, samas kõrgus töölauast annab võimaluse masinale luumurdjaks saamiseks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Siin kõik hüdraulika mehed koos uurin, kas mu arvestus peab paika. Plaan järgmine- ns32 pump või sarnase töömahuga itaalia pump töösurve 160atm, läheb võlli otsa mis pöörleb kiirusel 1500-1800 pööret. Seda võlli veab ringi bensiinimootor 13hp läbi rihmülekande kiirusel 3600pööret, ehk pumbani jõudev pööre on suhtes 2:1. Pumbast edasi läheb voolik 3/8 jagajasse mille läbilaskevõime on 80/liitrit, jagajast silindrisse on ka 3/8 voolikud kõik. Silinder on 80mm kolviga ja 60mm varrega.
 Peaks saama selline komplekt väga hea, tingimusel et ma ei sae ja lõhu korraga kuna silindri töö kiirus peaks saama eeskujulik ja 800mm läbimõõdus saeketas on korralikuks hoorattaks pumpa mineva võlli teises otsas, et läbistada näiteks oksi ja muid suuremaid tekkivaid takistusi, kuid peaks olema silindri poolest ka piisav suuruse varu, et saaks vajadusel rõhku maha keerata kui ei jõua vedada.
Tabeli järgi vaja umbkaudu 17hj, kuid ülekanne vedaval rihmal on aeglustav 1:2 kuna saeketas ei kannata nii hullu joonkiirust
silindri töökäik edasi-tagasi 6sekundit
Vasta

Pumpa ja silindrit vaata siit teemast lk 14 sellest exceli  tabelist.
Jagaja valik käib pumba vooluhulga järgi.

Voolikute läbimõõdud käivad selle graafiku järgi. 
   

Nii, kuidas nomogramm vahemiku näitab, võib ka panna.
Vasta

Selle exeli järgi saingi 160atm juures 8 tonni survet ja 16,32hp vajalik võimsus. Pumba tootlikus oleks 1500 pöörde juures 45 liitrit minutis. Selle viimase diagrammi põhjal võiks sobida ka 1/2 tolline voolik, kuid hinnavahe on nii minimaalne, et läheks kindla peale välja, ning paneks 3/8 siis elab tulevikus ka võimsama pumba üle kui veel praegune kiirus lahjaks jääb...
Vasta

Kas 3/8 ja 5/8 sassi läinud? 3/8 ikka veel pisem kui 1/2 ju. Wink
Vasta

jah sassis ikka, mõtlesin veidi suuremat kui 1/2 mitte pisemat, seega pigem 5/8
Vasta

selle aparaadi vastu ei saa vist miski
Vasta

(15-09-2017, 08:40 AM)alfredo Kirjutas:  selle aparaadi vastu ei saa vist miski
Mul tekkis ainult küsimus, millise kehaosaga tüüp kiirabi numbrit valib kui sõrmi enam pole?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Tsitaat:
alfredo Kirjutas: Kirjutas:selle aparaadi vastu ei saa vist miski
Mul tekkis ainult küsimus, millise kehaosaga tüüp kiirabi numbrit valib kui sõrmi enam pole?
Ajuvaba et see üldse nii kiiresti peab plõksima.
Ette ei jõua ju nagunii sööta (siis oleks võibolla tootlikuse eelis)
Vabalt võiks asi 4 korda aeglasemalt liikuda (võibolla vajaks sellel juhul mootori otsa lihtsalt vunkratast)
Ehk näeks siis operaator sõrmi eest ära ka hoida

See on umbes sama kasulik, ajuvaba, üledimensioneeritud ja ohtlik abivahend kui Kalašnikov seatapu juures  Big Grin
Vasta

Te trollite või ajabki teile iga liikuv agregaat hirmu nahka?
Tera peatub 25cm kõrgusel alusplaadist ning puud hoiad kinni külgedelt alt osast - kuhu need sõrmed vahele jäävad?.
Vasta

(15-09-2017, 19:41 PM)qwerty009 Kirjutas:  Te trollite või ajabki teile iga liikuv agregaat hirmu nahka?
Mina töötan haiglas ja satun tööülesandeid täites aeg ajalt EMO "tagatubadesse", kus tööriietes veriseid taate piisavalt näinud. Mõnele tõmmatakse vahel lina ka peale. Detaile ma muidugi ei tea, aga kergemeelse suhtumise ohutusse võtab ikka ära.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Te liigute plekist kastis iga päev 100 km/h mööda maanteed, kiidetud kummist pasteldega, teadmata mis ja kuda pidama saab. Näpite telefone mille aku laseks teie sõrmed taeva poole sekundite jooksul, kasutate üliteravaid kööginuge sibulate viilutamiseks. Hambad ristis, surute 10 000 rpm lõikajaga polte puruks, näppude vahel, ilma kaitseprillideta. vahite sumpsi katkist klambrit väriseva tungiga auto all. Ütlete ämmale paar krõbedamat sõna. Ähkida siin mingi tobeda puulõhkuja manu on minu meelest halenaljakas.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(15-09-2017, 20:40 PM)Basilio Kirjutas:  
(15-09-2017, 19:41 PM)qwerty009 Kirjutas:  Te trollite või ajabki teile iga liikuv agregaat hirmu nahka?
Mina töötan haiglas ja satun tööülesandeid täites aeg ajalt EMO "tagatubadesse", kus tööriietes veriseid taate piisavalt näinud. Mõnele tõmmatakse vahel lina ka peale. Detaile ma muidugi ei tea, aga kergemeelse suhtumise ohutusse võtab ikka ära.
ka mina olen emo toas istunud pikutanud tööroobades ja mitte vähe.viimati ei kasutanud töökindaid ja sürmede vahe lõhki ja õmmeldi kokku 8 õmblust vist.hööveldades rihthöövlil ajasin sõbraga juttu ja väike sõrm käis terades ja nüüd terav kui pliiats.sama sõber lasi kellu kooli freesipeal 4 sõrme pool läbi jne jne.kõigil kordadel tööroobades emos ja sealsed tohtrid väidavad nagu ühest suust,et kevadel kui ilmad ilusaks lähevad vaadatakse aknast välja ilusat ilma või kenasi tibisi miniseelikutes ja ongi õnnetused käes.seda masinat kasutaks isegi ja ümber paku kinni hoides ei jõua tera sõrmedeni.
Vasta

Kaugelt vaadates asi eriti ohtlik ei tundu jah. Selle eest on õppinud kätes tootlus metsik, mida kõrval laiuvatest hunnikutest otseselt ka näha. On ilmavõrgust nähtud kordi ohtlikumaid riistapuid ja siiamaani veel suhteliselt elus : )
Vasta

(16-09-2017, 11:07 AM)alfredo Kirjutas:  Kaugelt vaadates asi eriti ohtlik ei tundu jah. Selle eest on õppinud kätes tootlus metsik, mida kõrval laiuvatest hunnikutest otseselt ka näha. On ilmavõrgust nähtud kordi ohtlikumaid riistapuid ja siiamaani veel suhteliselt elus : )

Selle masina puudus tundub olema see, et lõhub vaid sirgeid ja ilma oksata pakkusid.
Ka enamikel vabrikutoodangu promovideotel on millegipärast sihukesed ideaalpakud, mida suudaks igaüks ka kirvega katki toksida..
Vasta

(16-09-2017, 12:07 PM)kolentin Kirjutas:  
(16-09-2017, 11:07 AM)alfredo Kirjutas:  Kaugelt vaadates asi eriti ohtlik ei tundu jah. Selle eest on õppinud kätes tootlus metsik, mida kõrval laiuvatest hunnikutest otseselt ka näha. On ilmavõrgust nähtud kordi ohtlikumaid riistapuid ja siiamaani veel suhteliselt elus : )

Selle masina puudus tundub olema see, et lõhub vaid sirgeid ja ilma oksata pakkusid.
Ka enamikel vabrikutoodangu promovideotel on millegipärast sihukesed ideaalpakud, mida suudaks igaüks ka kirvega katki toksida..

okslikud junnid saed lühikeseks ja siis lõhkumiselpeab masina kiil terav olema ja lihtsalt kiljotineerib oksad ja muu puruks.ise olen nii oma lõhkujaga kõik lõhutud saanud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne