t 25 küttesüsteem
#61

(14-03-2014, 11:11 AM)ajaleht993 Kirjutas:  Filtrid vahetatud. Torustik korras. Kui kütust imeda üles siis ta tuleb küll. Ise arvasin, et võib viga olla ette ande pumba juures kuskil. Käsipumbaga ka ei tule kütust üles.

Kas käsipumba rõngastihend korras?Kui peetis imeb õhu vahele,ise korduvalt sama jamaga maadelnud.Kas etteandepumbal kolbe ikka liigub?Kui mingil põhjusel kinni kiilunud siis ka küttenälg ja kütet ei tule.Ise kruviks kahtluse korral etteande pumba maha ja veenduks,et kolbe liigub ja kolbet käsitsi liigutades peaks ka näha olema kas pump ikka imeb.Nende asjadega olen ise jamanud samade sümptomite puhul ja asja korda saanud.
Vasta
#62

Mlnu trakal ka õhk torustikus ja pani filtrist paagi poole punnu.  Siis sain niipalju,et enam õhku ei näind(tagasivoolus ega ka pealevoolus) siis lõpuks käima.   Käis minuteid kolm. Imes tagasivoolu ja ka pealevoolu tühjaks.Võtsin etteandepumba maha ja lahti.  käsipumba kolvi alt leidsin pea cm pikkuse traadijupi. Vahetasin ka kõik seibid ära. Ikka sama jama. Lõpuks võtsin peenfiltri lahti. Oh imestust, see täitsa kortsus. Olin sellega paar päeva aind tööd teind. Kolmandal päeval lihtsalt suri välja. Paninsiis uue elemendi ja ei lasknud kusagilt õhku välja. Pumpasin niikaua kui tagasivoolust õhku ei näind. Siis käima. Nüüd siis tund lumes müttamist pidas vastu. Ja jätsin seisma. Eks hommiku paistab, kas käivitub.
Vasta
#63

peenfiltri kopsiku tihend on ka üks probleemne koht. ja peenfiltri alust vedrut võiks ka veidi timmida, et filter käkra ei tõmbaks.
Mul täpselt sama kogemus 2 aastat tagasi ja peale neid kahte probla elimineerimist käib kui kellavärk.
Vasta
#64

Panin ka selle uue.
Vasta
#65

Head närvid peavad olema 25 filtritega jamades.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#66

(13-11-2016, 12:26 PM)Daff Kirjutas:  Head närvid peavad olema 25 filtritega jamades.

Piisab mõtlemisvõimelisest ajust ka...  Rolleyes

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#67

Ma jamasin T 16 küttesüsteemina samuti.
Kah ebatihedus ja muud jamad.
Ja paagis ilmselt kah kilekott või mis sinna toru ette jooksis,Küll püüdsin seda kätte saada,kuid
tulutult,Tahtsin osta uut paaki,kuid pole.
Kuid filtrisüsteemi tegin ümber.Kodus oli miksi Mersu peenfilter.Ja toyota Hiace settepütt.
Ja kõige ees plastikust filter.Ja teised tema järgi.
Paagi lahenduse leidsin ajutise.Mõõdiku varda august toru sisse ja imema.Toimib hetkel.
Kuid seda filtrisüsteemi on poodides müügil .Oli miski 24 EUR.Kui ma ei eksi.
Parimat kõigile ja head isadepäeva.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne