Veoautosport
#81

 mida öelda -  mina viin ply puhul näo ja nime kokku , sama ka rauapuhul , millest kasutaja on tuletatud. ütleks siis nõnda , kui vanasti  olid laevad puust ja mehed rauast ja täna on laevad rauast ja meestega on nii nagu on , siis veokameeste puhul on 100% mehed rauast ja ega tehnikagi  puust pole , vist , või igaljuhul kõvast puust , nagu öeldakse . paadimeestepuhul on  nagu nönda , et mõlemad on puust ja see tänapäeva puu pole just kiita .
Vasta
#82

(19-10-2014, 11:19 AM)umm Kirjutas:  
(18-10-2014, 09:24 AM)mlsluik Kirjutas:  Veokralli lehelt ka viimase ehk saaremaa ralli kerge kokkuvõte:

Rallis on minujaks oluline ka sound. Rallivideole muusika lisamine tundub nagu sea selga sadul...

   Täpselt minu mõte ! kui on tehnika, siis olgu ka vastavad hääled kuulda. See ei käi ainult ralli kohta!

Tervitab Veteran.
Vasta
#83

(19-10-2014, 11:17 AM)umm Kirjutas:  
(19-10-2014, 10:51 AM)mlsluik Kirjutas:  Kross võib rahvale huvitav küll tunduda kuid mul isiklikult on natuke kahju vaadata kuidas mõttetult masinaid lõhutakse, seega minupuhul jääb see variant ära. Romurallidel osalen ikka aga seda vastavate sõidukitega, kui oled ikka enda võistlusmasinasse mitmeid ja mitmeid tuhandeid hakkama pannud siis kohe mitte ei taha seda sihilikult kõveraks sõita.

Pigem on romurall lõhkumine. Minu silmis ei ole masin kunagi nii romu, et tunnistaks romurallile "vastavaks".

Kurat loe laused lõpuni alustuseks...  Rolleyes

Vaat romurallile sai ju ei lähe masinaga millesse just mitu tuhat € sisse ladusid... On ju nii? Sinna lähed ikka paarisaja €urise lada känkraga mille kuvalda ja keevitusega parajaks kohendad, historic klassi ladaga ei sõida keegi ju ei romurallit ega krossi...    

Natukenegi palun mõelge enne kui kirjutate, ei ole ju palju palutud...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#84

Mõlgutasin ka oma mõtteid, sest olen käinud jõllitamas nii krossi kui ka GAZ-WRC-d. Minu subjektiivne arvamus on see, et mulle kross ei meeldinud. See aga ei muuda neid krossiga tegelejaid kuidagi alaväärsemaks. Küll aga saab minu poolt igast asendist kõvasti rohkem respekti see üritus, mille käigus proovitakse ebatraditsiooniliste vahenditega võsa vahel vähem või rohkem kinnisilmi kähku sõita.

Kui interneeduses erinevaid klippe vahtida, siis selgub, et kinnise ringi peal võib pulli teha igasuguste kaadervärkidega, venelased sõidavad ju isegi Russiga krossi ning sarnaseid näiteid leiab veel. Aga kui palju on neid üritusi, mis üritab mitte jõuda punktist A punkti A ja nii umbes mitukümmend korda, vaid hoopis punktis A punkti B mööda teid, võimalikult kiiresti, ja seejuures üldsegi mitte Evo või Imprezaga? Selle pärast saab minu poolt täpselt sama kiiresti müts maha võetud nii GAZ-WRC meeste kui ka Dakari DAFi, Tatra jne tüüpide ees. Jah, nõus, kõrberallid ON ägedamad kui gaazikute "Saaremaa metsa vahel joristamine", aga see ei tähenda veel seda, et gazooniga etteantud tingimustel kähkuajamine ei saaks olla ka äge.

Aga ma usun ja loodan, et järgmise hooaja lõpus ehk Saaremaal on olemas vaba klass, show klass vms, kus siis sõidavad igasugused Sprinterid, RAMid ja Transitid. Ma arvan, et see oleks esimene samm oma klassi saamisel suurde rallisse, samuti ei tahaks ma uskuda, et EAL ja ralli korraldajad tõsisele huvile kätt ette hakkavad panema. Selle pärast ju ongi GAZ rallide lõpus endiselt olemas, sest seal on taga inimesed, kes alaga sellega tegelevad. Kas ma olen maha maganud Iveco Daily meeste hädakisa, et neid ei lastud Tartu rallil peale?

Seda, mida ma kõikvõimalikest paadimeestest arvan, ei hakka ma siinkohal välja tooma Smile
Vasta
#85

(19-10-2014, 12:48 PM)umm Kirjutas:  Ei ole jah palju palutud. Siiski ei leia, et oleks romuralli väärt lõhkumist. Eks mõttemaailmad ole erinevad ja ei pruugi aru saada et mina ei näe ka mitusada euri romurallisse kirjutada + üks auto sinna lõhkuda. Ühte minnakse kontakti vältima kuid teise seda just otsima.

Selle suhtes on täitsa õigus et niipalju kui on inimesi on ka eri arvamusi.   Romurallisse läinud paarsada euri tuleb metalli viies kenasti tagasi, kõik asjad saavad kord otsa ja miks mitte mõnedele masinatele veel üks võimalus anda enne purustajasse minekut. 

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#86

Ideaalis võiks elada teistmoodi ja kõik muu kuupeale saata,see ilmselt oli kodanik PlyVal64 sõnum.
Aga mida ma arvan veoauto spordist? Mis siin ikka arvata, parem kasutada neid masinaid siis krossi,rally historic klassis sõitmiseks,kui lasta niisama vanametalli minna või mädaneda aianurgas, vahtra puu all. 


Vasta
#87

Kui jutt juba plekilõhkumise peale läks siis nii ja naa (ralli vs.kross) Krossis on tõenäosus et plekk saab mõlgitud suht suur - samas on rallis kiirused märgatavalt suuremad ning kui siis tuleb viga/teelt väljasõit - tuleb halvemal juhul auto üldse maha kanda Sad
Näit tänavune Tartu ralli.Sellest valgest iludusest      ei jäänud peale SS5 suurt midagi järgi. Päris karm ülepea käimine ning tagatipuks põles auto maha Sad 


Õnneks meestega kõik OK ja järgmisel etapil Saaremaal olid nad juba uue autoga stardis !
Sellist pilti nägin 1999a.Saaremaa ralli teise päeva hommikul.

                   
Teelt väljasõit oli toimunud eelmine päev ja pimedas.Jälgede järgi võis aru saada et auto lendas külili ning kabiiniga puusse ja seekord polnud abi ka turvakaarest.Aga noh see kõigevägevam seal üleval on ka vist ka suur veokarallifänn Big Grin ning asi lõppes õnnelikult.Mehed tulid täitsa elusalt ja tervelt sellest kokkupressitud putkast välja... Kuidas nad sinna ära mahtusid ja viga ei saand ei oska mina kommentaarida aga mehed jätkasid samuti rallisõitu ning juba uue autoga !
Et jah karmid mehed on need veokamehed...
Vasta
#88

Mõne kaasfoorumlase juttu lugedes võiks nagu mulje jääda et "kiirete" autospordialade tiimid ja sportlased suplevad rahas, kuna osalevad kiirete ja võimsate autodega vaatemängulistel võistlustel. Nii see ometi ei ole ühelgi alal, ükskõik kui kiire või võimas auto sul on. Priit, nimeta palun üks autosportlane suvalisel alal Eesti meistrivõistlustel, kes oma taskust ei maksa kopikatki, kuna on nii vaatemänguline et sponsorid maksavad kinni? Reaalselt on sponsoriteks ikkagi oma töökoht, hea sõbra firma, teine tuttav vahetab sul tasuta rehve ja kolmas teeb tasuta kleepsud autole esimese kahe jaoks. 

Minu arvates on viimasel ajal näha olnud et kõige edukamad sarjad on tekkinud ikkagi nii, et on tekkinud grupp sarnaste huvidega sõitjaid, kes on siis ise organiseerinud võistlused. Hea näide on nt BMW 325 Cup (sorri, sõidetakse iidse tehnikaga igavalt mööda asfaltringi aga asi toimib) ja drift. Kui Keegi otsustaks, et järgmine aasta on veokakrossis kuni kolmeliitriste diislite klass, siis mina olen suht kindel et seal oleks null osalejat. Kui oleks huvilised kes tahaksid krossi sõita kiirete veoautot meenutavate masinatega, sisi küll nad leiavad teineteist üles ja lepivad reeglites kokku ja hakkavad sõitma. See, et kõrvalt targutada et keegi teeb midagi valesti ei vii kuhugi. 

Üks küsimus veel isikutele kes väidavad et veokakross vaatemänguline ei ole: kuna ise viimati veokakrossi vaatamas käisite? Toungue
Vasta
#89

Miskit rallisõpradele.Selle lätlasest kaameramehe videosid on alati nauding vaadata.

Vasta
#90

"Viimase limusiini" teemas sai vene tehnika nii kiita kui laita.Töö tegemiseks need ilmselgelt enam ei kõlba aga krossi/ralli jaoks küll...
Videokokkuvõte 2014 hooajast Oliver Ojaveerilt:

Vasta
#91

(19-10-2014, 11:19 AM)umm Kirjutas:  Rallis on minujaks oluline ka sound. Rallivideole muusika lisamine tundub nagu sea selga sadul...

+1
Õige jutt. See k*"#di tümm jätab vaatajale ainult kaks võimalust. Kas vaadata videot ilma hääleta või üldse mitte vaadata. Milline "ajukeenius"üldse sellise asja välja mõtles. Samahea oleks kuskil klubis lasta tümmile peale suvalist seakisa ....  ee... eei oleks vist eriti meeldiv või mis? Smile




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#92

Video visuaalse poole pealt pole mul mingeid vastuväiteid. Kuid muusika on kohutav Sad


Vasta
#93

Ei ole päris nõus.Muusika ja pildi sobitamisel on ikka tegeldud asjaga.Esiteks - on valitud instrumentaalmuusika mis on nö. neutraalne.Mõnedel teistel videotel on vist jah pandud lambist mingi hetkel kuum olev hitt aga see ei lähe kohe üldse kokku veokakrossiga ning häirib vaatamist Sad Teiseks - seal on momente boksides filmitust,drooni pealt jne.Neis momentides pole mingit erilist originaalheli ja see teeks video igavamaks.Kolmandaks - see on siiski demovideo mitte mingi konkreetne võistluse reportaaž.
Justnimelt selle jaoks et inimesed vaataksid ja tuleksid ise kohale võistlustele !!! Seal saad kuulda oma kõrvaga seda ehtsat häält,tunda ninaga mootoritest tulevaid lõhnu ning näha oma silmaga kuis asjad tegelikult käivad.Niipalju soovitaks jah video autorile et kohtades kus on ikka autode hääled selgelt kuulda võiks taustamuusika vaiksem olla.Aga eks me kõik õpime ja teeme edaspidi asju paremini.
Kindlasti on vahe ka vaatajate vanuses.Vanakooli mehed ilmselt ei taha mingit taustamuusikat,minule kõlbab see instrumentaal muss küll aga noorematele läheb peale see kõige uuem/popim.
Veel selline soovitus/palve: et kui kellegil on sahtlipõhjas/fotoalbumis vms.vanu pilte,vimpleid,kavasi jne.võiks need saata aadressil:
veoautokross@gmail.com
Siis saame kõik vaadata.Vanad veokamehed on otsa lahti teinud:
https://www.facebook.com/pages/Veoautokr...0788143447
Vasta
#94

Mul on teine muusika maitse ja selline väga moodne värk mulle üldiselt peale ei lähe. 
Muus osas video 5+

NB! Alati saab muusika maha keerata või ära vaigistada kui see segavaks muutub Wink


Vasta
#95

(30-11-2014, 18:32 PM)MAZ Kirjutas:  Mul on teine muusika maitse ja selline väga moodne värk mulle üldiselt peale ei lähe. 
Muus osas video 5+

NB! Alati saab muusika maha keerata või ära vaigistada kui see segavaks muutub Wink

Jah täpselt nii Cool Ega mullegi see moodne kohe mitte ei lähe..(SKY+ kuulan vaid hommikuprogrammi ja edasi kas Retro,Star FM,Elmar vms.) Ok teemast väljas aga noored huvilised on alati veokakrossi oodatud - sõltumata muusikalisest maitsest Big Grin
Vasta
#96

Mina nautisin nii pilti kui muusikat. Viis pluss.
Vasta
#97

No ei ole siin teemas huvilisi/kommenteerijaid Sad Olgu painan siis edasi Venemaa ja Rjazani võistlusega 21/22 veb.2015.
Nende "kuninglikus" Zil klassis paistis vähe võistlejaid olema aga libe rada annab oma osa.Veokate ballett ehk kuis õigesti mäest üles saab ja palju plekilõhkumist.Nõrganärvilistele kel Zil-i plekkidest kahju - ei soovita.

Vasta
#98

Olen aastaid olnud nii veokaralli kui veokakrossi fänn ja ei pea ühte teisest paremaks või halvemaks - mõlemad on vaatamist väärt.

[Pilt: smiltene423.jpg]
Vasta
#99

Küllap kastutati seal mäe jalamil väga palju ebasanitaarseid loosungeid. Veidi OT aga olukord sarnane: 
http://www.liveleak.com/view?i=372_1296319101
Vasta

Kui juba videote vaatamiseks läks siis soovitaks ka seda.Veokakross "Pealtnägija" pilgu läbi aastal 2002.ERR arhiivist alates 21 minutist.http://arhiiv.err.ee/vaata/pealtnagija-103
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne