Palun arvamust uue ühistranspordi foorumi kohta.
#41

Nüüd said küll valesti aru. Minu jaoks on need 15 aastat kahtlemata olulised. Jutt käib pigem nendest viimastest noorhuvilistest kes ainult asja hetkeseisust huvituvad.

Aga iseenesest on üldse kummaline see teemade tõstmise idee. Ma sellest saan aru, et Ikarus, vanad bussid ja minu pärast ka esimesed Tartu Scaniad on siin. Aga konkreetsed TAK-i teemad jms võiks ikka ühistranspordifoorumis olla.
Vasta
#42

Selle bussiloendamise võib sinna uude küll ära tõsta....
Vasta
#43

oxygen Kirjutas:Nüüd said küll valesti aru. Minu jaoks on need 15 aastat kahtlemata olulised. Jutt käib pigem nendest viimastest noorhuvilistest kes ainult asja hetkeseisust huvituvad.
Neile ei pea asja kergeks tegema. Enamik inimesi areneb ja loll oleks teha lihtsameelsetele oma foorumit. Ehk kirjutada tohib vaid teatud asjadest. Milleks keelata näiteks Ikaruse teemat? Maht on ju sellel imeväike. Igasugu loendusteemad võiks tõsta lihtsalt eraldi alajaotusse, mis teistele ette ei jää. Praegu võib juhtuda ja juhtubki nii, et mõned jäävad lihtsalt uuest foorumist välja ja sisu muutub sellega veelgi ühetaolisemaks. Pean seda väga lolliks kavaks.
Vasta
#44

Seoses tehniliste probleemidega lükkub kasutajate ületoomine Ühistranspordihuviliste foorumisse mõneks ajaks edasi, kuid probleemi lahendame esimesel võimalusel. Lisaks kasutajatele, tuuakse üle ka teemad, kuid enamus neist paigutatakse uude alamfoorumisse "Arhiiv" ning need on ainult lugemiseks.

Kuid need, kes ei soovi kasutajate ületoomist - Palun http://foorum.ytra.eu ootab Teie registreerimist ja foorumisse postitamist Smile

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#45

Oot üks moment. Defineerida ületoomine. Kas sellega seoses kaon ma siit foorumist ära? Kui jah, siis palun ellimineerida minu palve kasutaja üle viia.
Vasta
#46

Liitusin, aga teise nimega kui siin foorumis.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta
#47

oxygen Kirjutas:Kas sellega seoses kaon ma siit foorumist ära?
Ei kao sa kuhugi. Lihtsalt sinu ID ja andmed viiakse üle, et arhiivis olevatel sinu postitustel oleks sinu nimi juures. Praegu võid liituda foorumiga ära, me saame pärast ühendada Automoto foorumi kasutaja ja Ühistranspordihuviliste foorumi kasutaja.
Vasta
#48

Mul tekkis selline mõte, et kas põhimõtteliselt on võimalik uude foorumisse sisse ehitada miskit IRC kliendi taolist või lihtsalt väike jutuaken, kuhu saab jätta reaalajas igasuguseid märkusi, mis uueneksid ilma lehte värskendamata? Minu mõte on, et taoline lahendus kõlbaks ideaalselt vähemtähtsateks loendusteks (bussid liinidel, kus nad tavaliselt pole jne). See, et näiteks mõni lõõtstroll korra Balti jaama liinile ära eksis, ei oma pikemas perspektiivis ju tegelt mingit tähtsust (üks kaasfoorumlane on kunagi samuti sedasama arvamust avaldanud). Keda aga siiski huvitab, see saab seda aknakest natuke tagasi kerida ja lugeda või siis jälgida, mida on just väga hiljuti märgatud. Foorumi ruumi raiskamine sellise loendusega on mõttetu, sest isegi kuu aja pärast ei huvita see vist küll kedagi, et 442 ühel päeval 4. liini sõitis. Või siis oleks loendamise jaoks täiesti oma alateema, kus nt üle 5 päeva vanused postitused kustutatakse automaatselt.

Aga mul on jumala p****i!
Vasta
#49

Balti kilu Kirjutas:Mul tekkis selline mõte, et kas põhimõtteliselt on võimalik uude foorumisse sisse ehitada miskit IRC kliendi taolist või lihtsalt väike jutuaken, kuhu saab jätta reaalajas igasuguseid märkusi, mis uueneksid ilma lehte värskendamata? Minu mõte on, et taoline lahendus kõlbaks ideaalselt vähemtähtsateks loendusteks (bussid liinidel, kus nad tavaliselt pole jne). See, et näiteks mõni lõõtstroll korra Balti jaama liinile ära eksis, ei oma pikemas perspektiivis ju tegelt mingit tähtsust (üks kaasfoorumlane on kunagi samuti sedasama arvamust avaldanud). Keda aga siiski huvitab, see saab seda aknakest natuke tagasi kerida ja lugeda või siis jälgida, mida on just väga hiljuti märgatud. Foorumi ruumi raiskamine sellise loendusega on mõttetu, sest isegi kuu aja pärast ei huvita see vist küll kedagi, et 442 ühel päeval 4. liini sõitis. Või siis oleks loendamise jaoks täiesti oma alateema, kus nt üle 5 päeva vanused postitused kustutatakse automaatselt.
IRC puhul tuleks meil teha enda server sellel nagu näiteks irc.ytra.ee ja see läheks raha maksma. Muidugi me saame teha enda jutukanali kuskil mujal serveris, see oleks tasuta. Loendamiste jaoks on isegi eraldi alafoorum tehtud.
Vasta
#50

See on hea variant tegelikult, et kustutada ütleme näiteks nädal pärast posti tegemist see ära. Kui modedel muidugi viitsimist on sellise asjaga tegeleda.
Vasta
#51

Taylor Kirjutas:IRC puhul tuleks meil teha enda server sellel nagu näiteks irc.ytra.ee ja see läheks raha maksma.
Kui sa asjast natuke teaksid, siis ehk teaksid ka seda, et alamdomeenide (nt. galerii.ytra.eu või kaspar.yhistransport.eu) tegemine ei maksa mitte midagi.

Tallinna ühistranspordi infosait aadressil http://www.yhistransport.eu.
Vasta
#52

Heh! Sama server ju Big Grin
Vasta
#53

kassike Kirjutas:
Taylor Kirjutas:IRC puhul tuleks meil teha enda server sellel nagu näiteks irc.ytra.ee ja see läheks raha maksma.
Kui sa asjast natuke teaksid, siis ehk teaksid ka seda, et alamdomeenide (nt. galerii.ytra.eu või kaspar.yhistransport.eu) tegemine ei maksa mitte midagi.
Selle irc.ytra.eu all ma ei mõelnud domeeni. Tegemist on IRC serveriga, ja kui näiteks kirjutada browserisse irc.ytra.eu/yhistransport (kui see eksiksteeriks) sisi viiks see sind jutukanalile #yhistransport, selle jaoks peaks olema earldi IRC client nagu ChatZilla, mIRC vms. Aga muidugi võiks ka mingi sellise clienti nagu Java saada, mille puhul ei pea kirjutama seda lauset.
Vasta
#54

ChatBox vist oli selline asi, mis ei eelda arvutis mingit Java ega IRC clienti olemasolu...

Aga mul on jumala p****i!
Vasta
#55

Olgem ausad, registratsiooni kood on liiga raske, ma ei suuda registreerida Big Grin. Üldiselt ka keerulisemaks aetud, ei ole kindel, kas hakkan iga päevaseks külastajaks Sad
Vasta
#56

Eks ta algul veidi teistmoodi ole, aga inimene pidi kõigega harjuma.
Vasta
#57

Millises foorumis peaks olema näiteks teemad esimestest Tartu Scaniatest või huvitavatest juhtumistest ühistranspordiga. Selliselid asju on palju, millele kohta ei leia
Vasta
#58

Muu ühistranspordiga seonduv äkki.
Vasta
#59

Kõik on korras

[Pilt: My_Chemical_Romance.jpg]
Vasta
#60

Kes mind aktiveerid uuel ühistranspordi foorumil?!?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne