Teema on suletud

Välismaa filmi kompanii vajab tehnikat aastatest 70-80 filmivõtetele kaheks kuuks!
#21

Väike tuhnimine internetis annab aimu mis filmiga tegemist. http://www.kaleva.fi/plus/index.cfm?j=764667
http://www.kustu.com/w2/en:farewell
Uut infot asjaosaliste poolt tulnud pole, jutu järgi midagi ehk toimub.
Kuid millal ja kuidas on lahtine.
Meili busside kohta minuni pole jõudnud. Tsiklimeister lubas homme asjaga tegeleda.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
#22

Hea oleks küll teada,kas toimub miskit või mitte,kõik on planeeritud reisuks.Selline teadmatus on natike jama.
#23

No nii, jää on hakanud liikuma.
Seni ainsaks uudiseks on , et Sinise triiubga värskendavalt noorenduskuurilt saabund KUBAN saab filmistaariks.
Ülejäänd tehnika suhtes pole miskit uut kuulda. Kogu ettevõtmise plusspooleks on , et nii mõnigi masin sai kiirelt korda tehtud.
Lootus sureb viimasena!

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
#24

Nojahh... kelle jaoks liigub ja kelle jaoks mitteSad
#25

Kas on miskit uut infot teiste masinate vajaduse kohta või jääbki ainult Kuban-i vajadus?
#26

mesamees Kirjutas:Nojahh... kelle jaoks liigub ja kelle jaoks mitteSad

Seda me siin kõik imestame, et millegipärast ei olnud Sind üleeile laevas näha ja õhtuti hotelli baaris Lapin Kultat pole Sa ka joomas käinud.
Kas tõesti unustasid lihtsalt ära, et 2 õhtul oli väjasõit, et 3'ndal kohal olla?
#27

Jaa jaa... Selliste naljade eest võib muhu otsa ette saada. Kuid piduritele seal pool lahte kuluks üks muhk ära küll. Mingisust infot pole juurde tulnud ning tundub, et vist ei tule kah Sad

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
#28

Teeme ise filmi, kaamera on mul olemasBig Grin
http://album.ee/album/251958/50139911
#29

kuulge, seltsimehed! teiselpool lahte ma võin ju neid muhke jagada siia- ja sinnapoole. ma kade pole!! päris tasuta annaks Toungue
või siis hüppate mul bussi peale kõik ja siis saate ise kah käe valgeks Big Grin
ässitaja pole, aga verd....

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
#30

Ma ei saa aru, misasja te põete!
See et SMS-laenuga auto kiiresti sõidukorda ajasite, et saaks kuldmünte teenima minna, on pisike probleem. Müüte auto maha ja saate võlad makstud.
Mina lasin ämmal 10ks päevaks enda juurde last ja koeri hoidma tulla ja ei oska nüüd kuhugi jalga ka lasta.
#31

oldmoped Kirjutas:Mina lasin ämmal 10ks päevaks enda juurde last ja koeri hoidma tulla ja ei oska nüüd kuhugi jalga ka lasta.

12 dets. anud ämma, et ta veel mõneks ajaks jääksBig Grin ja Kubanit, et ta su kindlasti kaasa võtaksToungue.
#32

oldmoped Kirjutas:Ma ei saa aru, misasja te põete!
See et SMS-laenuga auto kiiresti sõidukorda ajasite, et saaks kuldmünte teenima minna, on pisike probleem. Müüte auto maha ja saate võlad makstud.
Mina lasin ämmal 10ks päevaks enda juurde last ja koeri hoidma tulla ja ei oska nüüd kuhugi jalga ka lasta.

Toru.... mina olin suht ettetahavaatlik ja loobusin kohe ... Ei usu mina, et Heikson, aksel, Ja linnuke poeg ehk evelind (kuban) SMS laenu taotlemas käisid oma saanjuusjade kobestamiseks...

Hoia Hobuseid Big Grin
#33

kalacompany Kirjutas:Toru.... mina olin suht ettetahavaatlik ja loobusin kohe ... Ei usu mina, et Heikson, aksel, Ja linnuke poeg ehk evelind (kuban) SMS laenu taotlemas käisid oma saanjuusjade kobestamiseks...

Hoia Hobuseid Big Grin

hehh.. Kuban mahtuniversaal on ju tutikas! sünd 1990 ja ei saa veel poest viinagi osta. sms-laenu pean taotlema iseenda kobestamiseks Big Grin Big Grin

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
#34

No nii lolliks ma õnneks ei läinud,et SMS-laenu oleks võtnud,aga ikkagi halb maik jäi suhu sellise tünga pärast.Asja ainukeseks heaks küljeks loen ma seda,et nagunii oleksin pidanud oma volga sõidukorda tegema,sest igapäevaliikur otsustas ära kustuda.Nüüd siis kimangi volgaga ringi niikaua kui igapäevaliikuri korda saan.
#35

Kui kõik pettunud oskaksid lugeda teemaalgataja kasutajanime siis sellist segadust poleks ju tekkinud...või kuidas...?
Kui inimene ikka poolele Eesti vanatehnikaringkonnast võlgu on siis mõtled ju mida iganes et "aktsiaid" kergitada, eriti veel nüüd - majanduslanguse ajal Big Grin

militaarmootorrattur
#36

Vaatan mina seda asja kõrvalt, ja vägisi tekib tunne, et meil on oma AMF-i "Vernon Scripps" siin, lubab ja keerutab tomu ning teeb grandioosseid plaane aga lõpetab ALATI ühte moodi ...

Dad.

Tsiklimeister Kirjutas:Siim! Kas tahad kukerpalle teha!
Magad kaineks (postitus 03.30),siis tuleb veidi vestelda.
Ja need jutud,mis sa siin joobnuna välja ajad,peaksid ka vastutama nende eest!

Modedele!
Paluksin teema lukustada.Tehnika võtetele välja valitud ja selleks korraks kõikidele pakkujatele suur aitähh!
#37

Tsiklimeister Kirjutas:Siim! Kas tahad kukerpalle teha!
Magad kaineks (postitus 03.30),siis tuleb veidi vestelda.
Ja need jutud,mis sa siin joobnuna välja ajad,peaksid ka vastutama nende eest!

Modedele!
Paluksin teema lukustada.Tehnika võtetele välja valitud ja selleks korraks kõikidele pakkujatele suur aitähh!

zyndapp666
(militaarmootorrattur)

Negatiivseid: 1
Tsiklimeister
Negatiivne: miss kinni ei jää,saab kinni löödud....(film Kevade)

Mida see siis tähendab, mõtlen et juua meeldib/meeldis/meeldiks kõigile, ja mida rohkem juua... Ning mis see kaine mõistus siis on???
#38

Tsiklimeister Kirjutas:Vaja oleks 7 vene päritolu sõitvat,dokumentidega,sadulveokit ZIL 3 tk, MAZ 4 TK koos haagistega,üks GAZ 51,52 porte(ei rohelist värvi), üks GAZ 66 present kattega. Kõik autod peavad olema juhtidega,majutus,toitlustus filmi kompanii kulul + rent ja päevatasud eraldi.
Kogu tehnika toimetatakse filmimise paikka ja tagasi kompanii kulul.
Filmivõtted 24.11-29.11.2008,teistele 2 bussi,kaks tavalist veoautot,5 volgat,üks lada 2105-07, filmivõtted 03.12-12.12.2008. heido@retromc.ee

Et nüüd kõigil lugejail ei tekiks muljet, et Tsiklimeister ongi meie "Vernon Scripps", siis palun kõigil soomeskäinutel postitada positiivne kommentaar koos aruandega tegelike kulude kohta...
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne