O:Väikses ,või suuremas koguses Toorkummi
#1

Tere,
Oleks soov osta Toorkummi väga hea oleks,kui pakutaks suuremas koguses,kuskil 10-50 kilo,võib ka väiksemates kogustes pakkuda!
Hind kokkuleppel!
Väga hea oleks,kui kaup asuks Tallinna piires.
Ühendust võtta privaatsõnumi,või MSNi: RukiK1@hotmail.com kaudu!

Kõike Paremat Soovides!
Lugupidamisega!

"Alfa Romeo ei ole lihtsalt autotehas... See on nagu haigus... Või eluviis... Seda ei saagi defineerida. See kuulub tunnete ja kirgede valda, allub südame, mitte mõistuse kontrollile".
Insener ja disainer Orazio Satta Puglia
Vasta
#2

Tohib küsida, mis Sul sellega plaanis...?

Toorkummi kasutavad tänapäeval ntx. rehvifirmad (rehviaukude vulkaniseerimiseks) ja rehvitarvikute hulgifirmadelt saab seda piisavas koguses osta, kasvõi tonni...


stihl@mittekeegieioleniivanaalfisteestiskuistihl.ee
Vasta
#3

stihl Kirjutas:Tohib küsida, mis Sul sellega plaanis...?

Toorkummi kasutavad tänapäeval ntx. rehvifirmad (rehviaukude vulkaniseerimiseks) ja rehvitarvikute hulgifirmadelt saab seda piisavas koguses osta, kasvõi tonni...


stihl@mittekeegieioleniivanaalfisteestiskuistihl.ee

Tere,
Ühte võin öelda,et ei plaani seda osta rehvi tööde jaoks,vaid teine plaan on sellega.Wink
Plaanist räägiks siis,kui toorkumm käes!Wink
Foorumist saaks veneaegset toorkummi,mis on parem ja ka nati odavam,kui poes müüdavad!Big Grin
Endal väheke seda on,kuid seda selle töö jaoks ei taha kasutada,kuna seda mul väga väike tükk!Toungue
Toorkumm,võib ka kokku liibunud olla,et nagu rehvitööde jaoks kasutada ei saa,see oleks isegi parem!Wink

VanemAlfist@minustkõvematalfanaatikuteestispole.ee Big Grin Big Grin

"Alfa Romeo ei ole lihtsalt autotehas... See on nagu haigus... Või eluviis... Seda ei saagi defineerida. See kuulub tunnete ja kirgede valda, allub südame, mitte mõistuse kontrollile".
Insener ja disainer Orazio Satta Puglia
Vasta
#4

Kas Vana-Narva mnt. oled Tallinnas juba läbi kamminud? Sealt võib vene inimestelt imeasju leida ja ma üldse ei imestaks, kui ka toorkumm nende asjade seas on. Ka hinnad on neil tihtipeale soodsamad, kui lääne tavaari müüvates butiikides.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#5

korvimees Kirjutas:Kas Vana-Narva mnt. oled Tallinnas juba läbi kamminud? Sealt võib vene inimestelt imeasju leida ja ma üldse ei imestaks, kui ka toorkumm nende asjade seas on. Ka hinnad on neil tihtipeale soodsamad, kui lääne tavaari müüvates butiikides.

TereSmile
Ma ise elan päris lähedal Vana-Narva mntle.Smile
Kuid kus poest sealt uurida võiks,seal taga on AgroTarve,kuid seal pole näinud(mingi täpsem adre vms)?

Kõike Paremat!Smile

"Alfa Romeo ei ole lihtsalt autotehas... See on nagu haigus... Või eluviis... Seda ei saagi defineerida. See kuulub tunnete ja kirgede valda, allub südame, mitte mõistuse kontrollile".
Insener ja disainer Orazio Satta Puglia
Vasta
#6

No üks koht näiteks, kust võib uurida: Alencon OÜ, Vana-Narva mnt 26 MAARDU
Telefon 6379210




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#7

kes see alfist on?

Pole midagi targemat teha
Vasta
#8

Kasutaja signatuuri vaadates, tundub, nagu keegi Alfa-Romeodega tegeleja Smile

Maamees linnast.
Vasta
#9

Palun Alfa Romeodega tegelejaid mitte asjasse segada. ( http://alfafoorum.pegass.org/index.php )

Kõvatajad on omaette teema.
Vasta
#10

Optitrans kaupleb Vana-Narva mnt-l kummitoodetega. Neil on ka korralik netileht olemas. www.optitrans.ee
Vasta
#11

stihl Kirjutas:Palun Alfa Romeodega tegelejaid mitte asjasse segada. ( http://alfafoorum.pegass.org/index.php )

Kõvatajad on omaette teema.

hmmSad
Ma tegelen ka nagu omaarust Alfadega,enda kasutuses on/oli AR33 juhul kui see on sinu arust AlfaToungue ,aga üht ma ütlen,et ma pole mingi kõvataja!Wink

KÕIKE PAREMAT SOOVIDES!Smile

"Alfa Romeo ei ole lihtsalt autotehas... See on nagu haigus... Või eluviis... Seda ei saagi defineerida. See kuulub tunnete ja kirgede valda, allub südame, mitte mõistuse kontrollile".
Insener ja disainer Orazio Satta Puglia
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne