MF70 lumepuhur
#1

kui efektiivne MF70ne lumepuhur? laius? ja kui hästi ültse toimib? sain omale MF70 agregaadi, ja mõtlen kas soetada lumepuhurit, kel on kogemusi andke nõu. ja kui kellelgi pakkuda puhurit, andku ka teada, tahaks oma silmaga näha. tänud.
Vasta
#2

Üsna hästi puhub.
Kisa teeb muidugi rohkem, kui on originaalmootoriga variant.

Paarikraadise temperatuuriga lund peab väga ühtlaselt puhuma. Kui vähegi kiirusega mängida, kipub heitetoru ummistuma.

Sihukest kolmekümnesentimeetrist kihti järab isukalt, rohkemaks jõudu pole. Või õigemini, esimene käik jääb kiireks nende mootoripöörete juures.

Ühesõnaga: asi saab aetud, kuid uuemad lääne närlised on asjalikumad. Ja mis peaasi - ökonoomsema ja kasutajasõbralikuma mootoriga.

Töölaius on nii pool meetrit, peakski üle mõõtma.
Vasta
#3

v6sa Kirjutas:Üsna hästi puhub.
Kisa teeb muidugi rohkem, kui on originaalmootoriga variant.

Paarikraadise temperatuuriga lund peab väga ühtlaselt puhuma. Kui vähegi kiirusega mängida, kipub heitetoru ummistuma.

Sihukest kolmekümnesentimeetrist kihti järab isukalt, rohkemaks jõudu pole. Või õigemini, esimene käik jääb kiireks nende mootoripöörete juures.
Selle liigkiire esimese käigu vastu pidi aitama tehase rattareduktorite kasutamine.
Endal need olemas, aga kuna osa detaile komplektist puudu, pole veel jõudnud alla sättida.
Ja kuivõrd pöördesse selle mootori puhumiseks peab ajama? Pole seoses lume puudumisega ise veel proovida saanud.
Kui mootori pöörded kõvasti üle 3500p/min peaks ulatuma, siis pean oma 4-taktilise paigaldamise projekti lõpetama, kui soov veel selle masinaga lund puhuda.
Vasta
#4

Pöördeid on vaja pigem selleks, et kahetaktiline mootor maha ei sureks. Neljataktiline ilmselt popsutaks vähema ulgumisega sama kaugele selle lumejoa.

Tegelikult pidavat see apastraat olema ette nähtud kuni 20 cm lumekihi eemaldamiseks. Kuna mul raamatut pole, siis ei oska kosta. Mina olen seda tarvitanud nii 30 cm kihi tarvis ja soiis tekivad need jõudluse ja kiiruse probleemid. Kus lund vähem oli, seal läks probleemideta.

Iseenesest lahe vidin, kui ta olemas on. Kui kingitakse, siis võib ju soovitada, aga raha eest on paremaid asju saada.
Vasta
#5

mul masin on olemas, tahaks juurde saada vikatit ja niidukit, lumepuhur ei teeks ka paha. kui kellelgi on norm hinnaga müügiplaani andku teada. tänud eelkõnelejatele, paljus meil seda lund üle 20cm ikka korraga maha sajab, ja kui vägapalju rohkem sajab, siis niikuinii vaja rasketehnikat kasutada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne