www.oldtimers.ee
#41

(09-01-2012, 14:46 PM)stihl Kirjutas:  Gert, mis sellest projektist saanud on...?
Vaatasin, et ajutiselt suletud.

Polegi kusagil oma projekte näidata...
Vanatehnika.ee-d pole mõtet enam soovitada, sest sealt on minu kasutaja ilmselt teravate väljaütlemiste tõttu ammu kustutatud. (sm. volgahuvilise poolt, muidugi, kesse muu...Big Grin)

Oma blogi pole kah viitsinud jätkata, kuna see sai igast suunast ainult negatiivset kriitikat ning stiimul seda jätkata kadus.

Ja nagu ülevaltpoolt lugeda on, siis tegijamad mehed (Jesper, nymmik, argo1974 jne jne neid on siiski päris palju...) oma projekte ka automotos ammu enam kajastada ei taha...

Kas oldtimers läks sama suunda, et publiku huvi väike...?
Eks nüüd ole see loomulikku suremise faas.
Vanatehnika.ee suht surnud, vähemasti minu jaoks. Pidi küll katus-portaaliks saama, kuid musta nr teema on uuendamata ntx aasta vist juba.
Siin on ka vaikseks jäänud, enne talverallit läheb natuke kihama Smile
Vasta
#42

(12-01-2009, 17:50 PM)kalacompany Kirjutas:  Alustaksime siis uuesti Toungue
Pilt masinast ja lühitutvustus , kontakt ning link foorumi või kodulehele edasi .
Ma arvan, et on ebaõiglane kui ma otsin ja kutsun kedagi personaalselt sellele lehele . Eks ma teen seda ka loomulikult sest paljud kahjuks ei loe automotot .
Margid jooksevad siis tähestikulises järjekorras jne...

Soovikorral saab iga vanakese omanik ka maili adre. nimi@oldtimers.ee

Parimat soovides ,

Gert

eeee, seda lehte vist enam ple? Mis juhtus?

(09-01-2012, 14:46 PM)stihl Kirjutas:  Polegi kusagil oma projekte näidata...
Vanatehnika.ee-d pole mõtet enam soovitada, sest sealt on minu kasutaja ilmselt teravate väljaütlemiste tõttu ammu kustutatud. (sm. volgahuvilise poolt, muidugi, kesse muu...Big Grin)

Oma blogi pole kah viitsinud jätkata, kuna see sai igast suunast ainult negatiivset kriitikat ning stiimul seda jätkata kadus.

Ja nagu ülevaltpoolt lugeda on, siis tegijamad mehed (Jesper, nymmik, argo1974 jne jne neid on siiski päris palju...) oma projekte ka automotos ammu enam kajastada ei taha...

Õli juurde siis, gallonite kaupa!!!
Vanatehnika.ee keskkonnas läksid sa ju ise nokkima vanade tegijate kallale. Tulid targutama kes ja kui palju peab tööd tegema et just sina rahul oleksid, viskasid kive teiste meeste kapsaaeda , kes tegelevad teenustega mida soovisid tellida. Läksid ülbeks peale seda kui restauraator sulle ühe projekti tegemise ära ütles, lihtsalt ju ta ei soovinud oma elu sinu tingimuste ja nõudmistega keeruliseks teha. Kes käskis seal peale äraütlemist oma kibestumust välja elada. Ime kah et sul seal keskkonnas ebamugav on... Ütlesin juba sulle tookord selles teemas mis kustutati: Õpi kõik tööd ise ära, praktiseeri, tee ja näed et su kuningkliendilised nõudmised on natuke ülepaisutatud. Ma arvan et kui sa oleksid sama viisaka suhtumisega kui vanad peerud seal siis oleksid täitsa oma poiss! VOT.

Su oma blogi oli seniajani huvitav vaadata ja jälgida kuniks sa hakkasid nina taeva poole ajama. Väikses eestis ja veel väiksemas ASJAARMASTAJATE keskkonnas on see võrdne suitsiidiga või isegi harakiriga. Päris mitmele huvilisele( kes teevad sinuga konkureerivat tegevust) näkku sülitada pole kena. Ime ka et sama kriitikat vastu ei saa. Su puuduv stiimul on pigem sellest et oled aru saanud et kusid valesse basseini. Võta jalg gaasilt maha ja ära hoia oma jutus nii palju tuure üleval, küll vaikselt respekki kah tagasi tuleb tihastele.

Teised tegijad ilmselt enam ei viitsi selles foorumis oma tegevust kajastada , kus käib ülimalt laialivalguvate teemade üle lõuapoolitamine.
Isiklikult pole AEGA kajastada( pilte on teemistest niiet tapab),käin vaid üritusi ja turgu jälgimas. Selline kenam ots kus oli juttu autodest ja mootorratastest on kadunud meeletu virravarri( ühistransa, rasketehnika, mopeedid, muu plära) sisse ära.

Pooldan mingisugust Oldtimerite lehte sellesmõttes, kus on jagatud sektsioonid, motikad, custom, unic, us, rus, jne. iga teema kirjutaja on oma teema adminn ja kustutab teemasse mittepuutuva plära ära. Plus oleks foorumil mingisugune juhatus mis jälgib ülesse pandavaid teemasid et need sobiksid antud lehele ja et nad oleksid ka huvitavad, mitte 1 või kahe lauselised ala: tere olen mati ja mul on lahe mosse 408, äge on põldu sõita.

Kuna isikliku veebilehe modifitserimine on hoos ja eelmise aasta materjali sortimine on fukin ajamahukas siis siiani pole suutnud seda uuendada. Samas töötan selle nimel. VOT tak Tavariši.

Kahju kui see Oldtimersi mitte käivitumine kalacompany tegevusisu peaks jahutama, eks proovi uuesti mingi muu platvormiga, ega edu ei saagi ju kohe tulla. Mina tegin oma isikliku autode käsitluse oma veebile vaid selleks et vältida muud müra iga auto teemas.

Olge tublid! Ja kes tahab ninad veriseks lüüa , siis näeme ju vist uunikute talverallil. Mudamaadluse saaks ju ilmselt orgunnida küll? Big Grin


http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#43

Lihtsalt lugemiseks: http://www.naine24.ee/696430/blogimine-a...tud-noori/
Mina olen püüdnud igasugu projekte kirjeldada selle pärast, et siis on ülejäänud projekti osalistel mingi link, kust vaadata vajalikku materjali või viiteid vajalikesse kohtadesse.
Pole mingusugust põhjust arvata, et kedagi teist peaks minu projektid sama palju huvitama kui mind ennast. Teiste projekte loen mina ka ainult niipalju kui mul endal on vaja mingite nippide omandamiseks ja tööstusspionaazi korraldamiseks. Viimases osas tuleb muidugi tunnistada, et vanatehnika.ee keskkonnast annab rohkem infot varastada, aga siinsest kohast saab ka midagi kõrva taha panna. Ühe põllurallika projekti vastukaja on ka info, küsimus on lihtsalt selles, kas me oskame seda kasutada otseselt või annab selle kaudu määratleda üldiseid trende ja nendest põhjustatud arenguid Eesti vanatehnikamaastikul.
Inimesed on ühtemoodi kiuslikud igal pool ja ka mujal maailmas on samasugused tegelased nagu siin ning see ongi maailma võlu.
Vanatehnikat üldiselt on meil ühiskonnas liiga palju ja suur huvi vanade asjade vastu on masendavalt laiahaardeline. Mujal maailmas ei küsita ülimasslevinud kakskümmend aastat vanade laiatarbe liinil toodetud autode eest 15 keskmist palka, mis omakorda on poole rohkem kui sama tehase toode hetkel poes uuena. Volga on neli korda kallim kui sama vana Mersu. Mõnel on levinud arusaam, et kõik vana on jube haruldane, kõik tunduvat ihalevat seda aga ei saa endale lubada, sest pole võimalusi... Tegelikult hakkab elu minema muu maailmaga samale tasemele ja mõistlikud inimesed ei tegele enam mõtetute asjadega kui pereeelarve ka seda võimaldaks, ei osta enam mitme tonni eest Volga rooli, mitte et poleks raha vaid pole lihtsalt mõtet. Sellest kõigest tulenevalt ei ole vaja ka tohutuid ja erinevaid keskkondi, kus oma milliseid (peale rahareformi pole ka enam milliseid) projekte kajastada. Õnneks hakkab liikuma asi mõistlikus suunas, ehk korraga ei keevitata kümnetes garaazides nii, et tänava tuled vilguvad ja ehk on ka aru saadud, et igasugu hobidele võiks kulutada maksimaalselt 10 protsenti oma sissetulekust.

Inimestel hakkab äkitselt mõistus koju tulema. Tundsin seda üks päev ka enda puhul kui sõitsin juhuslikult Kuusakoskisse suunduva rekka järel, mille peal oli oranzi paagi ja kõhu all kõdistava harjaga ZIL 130, täiesti komplektne. Kui ma viis aastat tagasi oleks peatanud rekka, öelnud talle enda aadressi, siis nüüd lasin asjal juhtuda omasoodu kokkuostu poole. Loomulikult oleks olnud jube lahe võtta asi registrisse, teha ülevaatus ja kindlustus, osta uued rehvid ja siis tohutu tolmupilve saatel külavahel ringi tiirutada. Kolm tundi oleks olnud jube lahe, edasi oleks juba igavaks läinud. Ja kui ma kõige selle peale oleks teinud kusagile projekti arutelu "harja pöörlemise kasutegur erinevatel kiirustel", siis oleks see loomulikult saanud palju laike ja kiiduavaldusi, minu enesetunne oleks laes ja mind ei kõigutaks kommentaarid: "meil Krimmis on selliseid lademetes" või "korralikul paagi puhastamisel tuleks valtsid lahti lõigata", ma saadaks need kõik pikalt, aga oma sisult oleks selline teema jäänud üsna igavaks ülejäänud vanatehnikahuvilistele. Ehk siis normaalseid ja tavalisi inimesi huvitavad ainult nende endi asjad ja tegemised. Mingi teema suur lugejate hulk ei tähenda, et see teema kellelegi üldse korda läheks.
Kui mõni aeg tagasi oli veel mentaliteet, et kui mingi üritus tundus kujunevat liiga rahvalikuks, mille peale kargas kusagilt alati välja seltskond, kes üritas tõestada, et nad teevad parema ja kvaliteetsema ürituse, siis nüüdseks on vast enamik aru saanud, et kedagi ei huvita kellegi teiste korraldatud üritused, olgu see kvaliteet siis mistahes tasemel. Kõiki huvitavad ainult enda korraldatud üritused (talveralli läheb korda ainult talveralli korraldajatele ja neile, kes selle ürituse abil enestele ise ühe vahva ürituse korraldavad, mis muidugi ongi selle ürituse mõte).
Meil puudub ühtne vanatehnikapoliitika ja korrastatud struktuur ja kultuur asjade korraldamiseks. Kui mõned keskealised ettevõtja taustaga inimesed on hakanud ka midagi sellist korraldama, muu soliidse Euroopa eeskujul, siis on meil piisavalt vanatehnikapunkareid (kaasaarvatud ma ise), kes ürituse oma laiamise ja lametsemisega ära rikuvad. Nõnda kõikide soliidsete keskkondadega internetis.
Oldmoped on kusagile kadunud...

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#44

Eks neid oldtimerite lehti tuleb ja läheb, aga see foorum on juba üle 10 aasta suutnud olemas olla. Usun, et on veel järgmised 10 aastat ka.

Foorum on täpselt nii nagu kasutajad selle ise kujundavad. Moderaatorite tagasihoidlik ülessanne on aeg-ajalt mõnda teemat ühest kohast teise liigutada ja üldist korda tagada. A'la otseseseid läbustajaid korrale kutsudes. Vanatehnika temaatika siia foorumisse ei ole kellegi kunstlikult tekitatud. See on kuidagi iseenesest tulnud läbi vastavate arutluste ja projektide kajastamise. Võibolla on mõne jaoks see liiga mainstream saanud siin, aga lööge siis ise kaasa ometi ja tehke paremini!

Igatahes minu väga suur austus foorumites oma projekte kajastavate kodanike vastu.



Vasta
#45

Pea kuklasse, siis vast näeb Oldtimereid veel! [Pilt: 20135415f20860_s.jpg]
Vasta
#46

(09-01-2012, 14:46 PM)stihl Kirjutas:  Gert, mis sellest projektist saanud on...?
Vaatasin, et ajutiselt suletud.

Polegi kusagil oma projekte näidata...
Vanatehnika.ee-d pole mõtet enam soovitada, sest sealt on minu kasutaja ilmselt teravate väljaütlemiste tõttu ammu kustutatud. (sm. volgahuvilise poolt, muidugi, kesse muu...Big Grin)

Oma blogi pole kah viitsinud jätkata, kuna see sai igast suunast ainult negatiivset kriitikat ning stiimul seda jätkata kadus.

Ja nagu ülevaltpoolt lugeda on, siis tegijamad mehed (Jesper, nymmik, argo1974 jne jne neid on siiski päris palju...) oma projekte ka automotos ammu enam kajastada ei taha...

Kas oldtimers läks sama suunda, et publiku huvi väike...?

Tere.

Mõnikord on targem asi lõpetada ajutiselt ja oodata.
Domeen alles ja mõtted pole ka kuhugile kadunud.
Minul lihtsalt vahepeal oli vaja tegeleda oma kahe youngtimeri kasvatamisega st, et kolm naist majas võtavad päris palju energiat ja aega Big Grin. Lisaks muud pupud täped ja jäped.

Aga pole hullu tark ei torma ja ükskord me teeme selle ära niikuiniiSmile

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne