Gaz 69 ja 51 esitiibade erinevused?
#1

Kas neil masinatel on ühesugused ja omavahel vahetatavad esitiivad või on erinevusi?
Samas kui kellelgi on mõnda mainitud tiiba Tallinna ümbruses pakkuda siis palun saata sõnum.
Vasta
#2

Gaz 51 esitiib peaks olema suurem.
Vasta
#3

Esitiivad ei ole vahetatavad. Vahetatavad on vaid tuled.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Suuruse vahe on ilmne. Lisaks on 69 olemas erinevaid nn uue ja vanu tüüi tibu. Erinevus nn ratta kaares ja laterna kinnituses. Esimene on arusaadav vaid siis, kui tiivad kõrvuti
Vasta
#5

Kui ma hästi mäletan siis põhi erinevus oli selles et 51 tiiva ots läheb tagant tublisti pikemalt alla aga muidu kaare suurus oli nagu sama. Paraja kirvetööga peaks 51 omad 69-le külge küll saama. Kunagi ammu sai võrreldud neid, vist isegi praegu veel 51 omad alles.
Vasta
#6

Gaz69 velje mõõt 16" ja Gaz 51 20"(vist) Ei saa vahetada ja 200m pealt on nad sarnased vaadatuna horisontaal asendist ja siinpool polaarjoont (mujal vaadatuna ei võta vastutust)
Vasta
#7

On kellelgi Gaz69 tiivakaare mõõtusi,kui palju see siis erineb Gaz51 omast.

Või on mõnel tegelasel Tallinnas Gaz69 esitiiba ,et ma saaksin enda 51 tiivaga tulla ja võrrel ja mõõta.
Vasta
#8

http://www.gaz69.ru/ipb/topic/89566-kryl...-perednie/
Sama küsimus vene keeles ja vaidlevad. Tõde tõuseb, vale vaob.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#9

(07-05-2014, 18:45 PM)AsTroSS Kirjutas:  Või on mõnel tegelasel Tallinnas Gaz69 esitiiba ,et ma saaksin enda 51 tiivaga tulla ja võrrel ja mõõta.

Mul eraldi tiiba lahtiselt näppimiseks pakkuda ei ole, küll aga seda, mis autol küljes. Kui sellest abi peaks olema, astu aga läbi – asun Tallinnas Hiiul (ja auto samuti).
Vasta
#10

(07-05-2014, 21:22 PM)aavu Kirjutas:  http://www.gaz69.ru/ipb/topic/89566-kryl...-perednie/
Sama küsimus vene keeles ja vaidlevad. Tõde tõuseb, vale vaob.

Ega ma eriti nende jutust aru ei saanud aga piltide järgi tundub 51 tiib pikem olevat aga kuskil ei ole kirjas mitu cm on tiivakaare raadius (või diameeter) suurem või väiksem
Vasta
#11

(07-05-2014, 21:35 PM)AsTroSS Kirjutas:  
(07-05-2014, 21:22 PM)aavu Kirjutas:  http://www.gaz69.ru/ipb/topic/89566-kryl...-perednie/
Sama küsimus vene keeles ja vaidlevad. Tõde tõuseb, vale vaob.

Ega ma eriti nende jutust aru ei saanud aga piltide järgi tundub 51 tiib pikem olevat aga kuskil ei ole kirjas mitu cm on tiivakaare raadius (või diameeter) suurem või väiksem
Raadius vist sama, vahe tuleb sisse astmelaua juures pikem ja mingi stange aluse plekiga ka. Samuti on 51 oma laiem ja kinnitusaugud vale koha peal. Esitule kopsikuga ka mingid mõõtmete sobimatused.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#12

Uskumatu küll, kuid raadius on tiibadel sama, samuti ka ratta kohal oleva kumera osa laius!
Gaz 51 tiib on 18, või 0li see nüüd 28 cm pikem, ei viitsi uuesti lakka ronida.Suur erinevus on kapotipoolses ääres koos kinnitusavadega.
Käkitegu oleks seeega see 69-le külge pookida.
51 tiiba tuleks mõlemast otsast lühemaks võtta ning edasinegi on tehtav.
Kui selles nii suur häda on ja orig. tiiba võtta pole.Kana pidi ju ka mesipuusse minema, kui jõud taga!

Tervitab Veteran.
Vasta
#13

Kui kellegil vaja 69 esitiibu siis neid peaks mul olema hulgi. Põle mõtet sellepärast 51 tiibu kärpida.
Vasta
#14

Tänud vastanutele, ma ei taasta Gaz69 ega Gaz51 vaid ehitan ühte liikurit ja Gaz51 tiivakaar on diameetri poolest pisut liiga suur ning lootsin et Gaz69 omad on pisut väiksemad
Vasta
#15

Täna maale minnes tuli see teema meelde ja arvasin et saan kaasforumlasele suureks abiks olla, läksin mõõdulindiga käru juurde millel 51 tiibasid kasutatud. Kodus Villist üle mõõtes oli üllatus suur kui sain täpselt samad mõõdud:
[Pilt: DSCF2994.JPG] 90 cm
[Pilt: DSCF2995.JPG] 35 cm
Tegin järelduse et juu siis oli vanaisa jutt valesti meelde jäänud ja kärul hoopis Villise tiibasid kasutatud aga nüüd teemat lugedes tundub et need mõõdud võivadki samad olla mõlematel. Kärul on tiib lõigatud täpselt ratta laiuseks, villise tiib on tagant kitsam.
Vasta
#16

Võrdluseks siis pildid 51 tiivast:

[Pilt: photo_1.JPG]
[Pilt: photo_2.JPG]

Tiib on tagaosas laiem, katab ära kogu ratta. 69 tiib läheb tagant kitsaks, u. 5cm lai on tagumine äär.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne