Ettevalmistused Talveralliks .
#61

Üks vana liikur
kel nimeks Unic
jäi juba õige vanaks liikus vaevu
oli kaotand noorusjõu
Unic polnud leidnud talli
ehk küll ootas peremeest
kõikjal siiski teda seiras lootus
et ta soone peale saab
Ref.


Saab saab saab
ükskord ikka saab
ükskord leiad oma sooja talli

Saab saab saab
ükskord ikka saab
kes saab talli kes saab mulla alla
igaüks ju saama peab

Ja ühel õhtul leidis
sooja talli unic
see juhtus hilja aga siiski juhtus
õnnest paisus unicu põu
Mees tegi süüte üles
süütes lõõmas säde
ja kuiva kurku muudkui voolas lähkrist
kütust sõõmu järel sõõm




Ref.


Saab saab saab …



Mehel tekkis hinges kahtlus
et ei masin too head
võib tuua surma hoopis foorumi nuhtlus
selle ära peitma peab
Mees peitis auto ära öösi purjuspäi
ja hommikul kui palju ta ka otsis
auto see leidmata tal jäi




Ref.


Saab saab saab …




Maad maad maad


veidikene maad


on veel sinna kust sa oma auto

ükskord sõber kätte saad


Viis Apelsin , Sõnad Vitamiinist saadud omalooming ... Lugu tuleb esmaesitlusele talveralli ühislaulupeol ansambel LustGast ja kõikvõimalike osalajete kaasavõetud muusikainstrumentide saatel...
Ja SAAB i mehed .....Toungue
Vasta
#62

Ai kurja, mehed ärge jamage, mul auto alles õues lume all. Siin mõni mees teeb kapitaal remonti juba. Lähen proovin kohe, kas käima läheb.

Aia Racing
Vasta
#63

pole hullu mul ka lumes alles, aga seeeest proovisin täna kiivrit pähe - sobis
muidugi vanakooli volvo võib veidi vedeleda ka hanges, küll ta käima läheb kui käivitada
Vasta
#64

Käisin ajasin linna peal rehvid soojaks, pill sõidab nagu fimis.

Aia Racing
Vasta
#65

Mu pillil alles tiib kortsus ja uus tellimisel ning käimakasti kapremont alles ees mahlad lasti juba välja aga ralliks PEAB korda saama
Vasta
#66

Kuna ettevalmistuse jaoks on vaja ka endisaegade võidusõiduautode kujunstusi, siis palun, vist maailma üks paremaid fotosaite:
Michael Ward'i suured fotod Flickr'is.
Seda tasub uurida nii autoentusiastidel kui fotograafidel, just nii ja neid autosid tulebki pildistada. Lisaks veel kõike muud sekka... Üle 6000 suure pildi ja kõik fantastilised. Seejuures mees ise sõidab ka vanaautode regulaarsusrallisid Fiat 128'ga...
Ärge siis kuritarvitage!
Vasta
#67

jesss! töötab! buss siis.. Big Grin

täna hommikul panime tagasi parandatud geneka ja parandatud starteri ja aku sai tagasi pandud ning imestatud eelmise taadi leidlikkust puidust aku kasti ehitamisel Toungue
no küll oli südantsoojendav üle pika aja kuulda Kubantsiku mootorimürinat ning ninaga tõmmata seda mõnusat bensuhaisu. elu ongi ilus! Toungue

nüüd veel vaja õlid vahetada, küünlad, natuke möglada liikuvaid osi ja vanast ajast on juhtmed jube sassis ning lohakalt seal kõik, need tuleb korrastada ja ilusti roosade tutipaeltega kinni siduda Big Grin
ja siis paigaldame ka sigaretisüütaja, sellist luksust pole ennem selles Kubanis nähtud! Big Grin

heh ja peale Kubani remotimist oli mu igapäevasel liikuril reff katski läinud ja pidin selle ka veel ise ära vahetama.. oli ikka hommik! Big Grin

edasi seltsimehed naised!
Kuban Mahtuniversaali Naiskond

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#68

Teadaanne Jaapanist.

Täna õhtul käivitus edukalt ja komplikatsioonideta uue süüte- ning jahutussüsteemi saanud hävitaja. Teatame ka, et kamikazede erakorraline treeningprogramm hakkab jõudma lõpusirgele.
Ootame edasisi korraldusi.

長く生きる日本
[Pilt: Youngest_kamikaze_only_17_years_old.jpg]
Vasta
#69

täna käis minu juures üks hulgikliendist töökojaomanik (peterburi teelt) ja tundis huvi kas klasside vaheline võistlus ka toimub, nimelt olla keegi naisterahvas tema juures sigulli sättimas, remontija uuris, et kas on sigull mu konkurent ja kui ta selle korda seab, kas ta ale veel minu juures varuosapoes säilib. Otsustasin, et silgullist vanale rootsirauale konkurenti pole (sel pole ju variaator kkastigi) ja jätsin ta kilendi boonused jõusse.
Vasta
#70

Vajadusel pakkuda laenuks üks punane munakoor nahkrihmaga ning salvo toodangust kollane kinnine kiiver (võimalus visiir ja lõua kaitse eemaldada lihtsalt)
Kontakt PS.
Vasta
#71

Minu 242 ootab veel ohtralt keredetailide keevitust ja värvi. Pressin ennast niipalju kui võimalik, et asi oleks rallikorras 21 veebruariks
Vasta
#72

Me tegime väga tähtsa testi. Panime paagi täis. Läbi ei lasknud Big Grin
Vasta
#73

to bro:
nu sul peaks ju üks kuldne masin olema, millega vast isegi mingi eriauhinna võiksid saada
Vasta
#74

to: supp

Jah on aga ma ei tea, et sellise masinaga keegi rallyt oleks sõitnud
[Pilt: 164#5208494890055664658]
Ma säästaks mis säästa annab, jätaks viimaseks võimaluseks
http://picasaweb.google.com/thataintme/1...0055664658
Vasta
#75

[Pilt: taunus.jpg]

Aia Racing
Vasta
#76

Villu - sul igav, et tööd juurde tekitad? Smile
Esisild peaaegu vahetatud, asi edeneb!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#77

Järgmine nädal läheb Mossel käigukasti ja siduri vahetuseks. peale seda veel ülevaatusel ära käia ja olengi valmisBig Grin

Igasugune vanatehnika on teretulnud.
Vasta
#78

unicman Kirjutas:Villu - sul igav, et tööd juurde tekitad? Smile
Esisild peaaegu vahetatud, asi edeneb!

Polnud ise sangas, ei tohi teistele sõita anda.

Aia Racing
Vasta
#79

Sild vahetatud, graafiku väliselt sai ka täna värskem värv selga aetud! Kui kõik läheb plaanipäraselt saab nädalapärast juba testsõite tegema hakata!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#80

Sapikaklubi tiim sai korda masinal mootori, käiguosa, elektriosa. Veel esisilla remont ja siis ülevaatusele.



Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne