Ettevalmistused Talveralliks .

Puudutab ka otseselt Talveralliks ettevalmistustBig Grin Ehk kes kuidas valmistub.
Sõitsime eile siis Legendi "puhtaks" ja kontrollisime ajagraafiku võimetekohasust, abiks oli ses suhtes "vana kala" Aavo Tamm, kes pärisralli ajal pidi Himaalajas pea ees igalt poolt alla sõitma. Taunuse-klubi meestel ei tasu teda piinama hakata, ta ei räägi midagiBig Grin

Meie mängisime kohtunikebrigaadi, nemad uhasid rada, lahendasid ristsõna (mis ei osutunud üldse lihtsaks) ja püüdsid ajagraafikust kinni pidada.
Loomulikult olid sees paar näpukat, näiteks kahe risti vahelistes distantsides, kuid kõik nooled oli lõpuks ometi õigetes suundades ja üldkilomtraaþ klappis. Nüüd veel puhtand ja läheb trükki. Ühe lõigu kontrollaega tuleb 5 minutit pikendada aga üldiselt on nii, et eksimusteta sõites peaks suutma enam-vähem graafikus püsida ja natukene jääb varugi. Kõik sõltub muidugi ilmast...

Kogu ralli keskmine kiirus on 45 km/h ja pikkus 325 km. Koos lõunapausiga läheb raja läbimisele 9 tundi 15 minutit, ehk üks korralik ületunniga tööpäev.
Numbrid on juba valmis ja neid jagame kahel eesootaval teisipäeval Tallinnas Pärnu mnt ja Sakale uulitsa nurgal asuvas kohvikus 19.00 kuni 21.00. Kel vähegi võimalust, paluks numbrid enne ära võtta et 21.02 hommikul ei oleks rabelemist ja külmale kerele kleepimist.

Edasi keskendume juba auhindadele ja raja ning kohtuniketöö peenhäälestusele.
Vasta

PlyVal64 Kirjutas:Koos lõunapausiga läheb raja läbimisele 9 tundi 15 minutit, ehk üks korralik ületunniga tööpäev.
Numbrid on juba valmis ja neid jagame kahel eesootaval teisipäeval Tallinnas Pärnu mnt ja Sakale uulitsa nurgal asuvas kohvikus 19.00 kuni 21.00.

kas see uus Reval Cafe? endine JOOPi pood.. seda balti sepiku koffikut enam vist pole?

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

heikson Kirjutas:Nii , liitsime sõber Helitehnikuga võistkonnad ja tulemuseks saime KubWan.
Nüüd tervelt V8 kahe R4 asemel kokku saadud.
Minu pisikene pähkel suure koliseva kolju sees on juba pikemat aega mõelnud selle peale, et võiks sarnaselt rekkavedurite ringrajasõidule hakata busside võiduajamist korraldama. Üheks tingimuseks oleks see, et kõik kohad, kaasaarvatud seisukohad ja giid oleks mehitatud ja kõikidel reisijatel oleks kiivrid peas. Ralli oleks ehk pisut liiga raputav, aga ringrada võiks küll SEBE ja Go Bus-i meestega auhinna peale äsada. TAK-i mehed on oma automaatkastidega liiga ära hellitatud ja arvatavasti erilist konkurentsi ei paku. Ma ei ole mujal maailmas sellist spordiala kohanud, seega mingi uudisekünnise võiks sellise spordiga ehk ületada, no Reporteri loomalugude ja lühifilmide vahele ehk ikka sätiks end.
Vana Kubani ja KAVZi kurvi läbimise keskmine kiirus on arvatavasti päris kõrge võrreldes mõne uuema VANHOOLI-ga näiteks.

Uunikute Talveralli ongi arvatavasti maailma esimene võiduajamine, kus tohib bussiga osaleda...

Tõnu Piibur
5116265
Vasta

Juba viimased kolm nädalat lahendan kõikvõimalikke ristsõnu ,et valmistuda ette ralli ristsõnaks.
Edu autodeehitajatele ja muudele davotituukritele .Kaardilugejal on näpud puhtad,aga pea tööd täis.
Vasta

toomasp Kirjutas:Juba viimased kolm nädalat lahendan kõikvõimalikke ristsõnu ,et valmistuda ette ralli ristsõnaks.
Tubli, see on õige lähenemineWink
Vasta

Niipalju siis talverallikast ... ja mootoriremondist ei tõmba isegi -10c käima ... uusi küünlaid hankima ja pihustiotsi sättima Sad
Vasta

Avalikusta siis kõigile, kes, krt, seda mootorit aasta aega remontis, mis ikka p...ses on...
Vasta

stihl Kirjutas:Avalikusta siis kõigile, kes, krt, seda mootorit aasta aega remontis, mis ikka p...ses on...

Rahu ainult rahu Toungue peale väikest uurimist ja puurimist selgus, et seoses kombineerimistega läksid pihustid ja küünlad vahetusse ja kogu korralik kraam on olemas ....uhh kohe kergem hakkas Smile
Vasta

kalacompany Kirjutas:peale väikest uurimist ja puurimist selgus, et seoses kombineerimistega läksid pihustid ja küünlad vahetusse...

Rahu on suur. OK. Kohe lähen puhkama [Pilt: icon_sleep.gif]


Mul läksid Mark VIIe rattad ka vahetusse: tagumised sattusid ette ja esimesed taha...Cool
Vasta

stihl Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:peale väikest uurimist ja puurimist selgus, et seoses kombineerimistega läksid pihustid ja küünlad vahetusse...
Mul läksid Mark VIIe rattad ka vahetusse: tagumised sattusid ette ja esimesed taha...Cool

Äkki sooviksid teistele ka öelda kes see naljamees oli kes keeras su rattad tagurpidi Rolleyes Huumor Toungue
Vasta

Numbrid käes Smile Nüüd oleks veel vaja masinad sõitma saada Big Grin
Vasta

kalacompany Kirjutas:Numbrid käes Smile Nüüd oleks veel vaja masinad sõitma saada Big Grin

sel aastal käib salajane numbrijagamine???
Vasta

wax Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Numbrid käes Smile Nüüd oleks veel vaja masinad sõitma saada Big Grin

sel aastal käib salajane numbrijagamine???

Tundub nii, ma pole ka kuskilt infi leidnud jagamise kohta.
Oleks soov nr ikka soojas peale kleepida mitte stardis kontoriliimiga panna Smile
Vasta

siis vaata sama teema eelmisele lehele
Vasta

supp Kirjutas:siis vaata sama teema eelmisele lehele

Kas meie tiimi number on ära toodud?? eelmine aasta sai ka kudagi külmas - varbaid lõdistades - kleepsu külge mätsitud... jube!

Motolembeline ...
Vasta

PlyVal64 Kirjutas:Numbrid on juba valmis ja neid jagame kahel eesootaval teisipäeval Tallinnas Pärnu mnt ja Sakale uulitsa nurgal asuvas kohvikus 19.00 kuni 21.00. Kel vähegi võimalust, paluks numbrid enne ära võtta et 21.02 hommikul ei oleks rabelemist ja külmale kerele kleepimist.

Edasi keskendume juba auhindadele ja raja ning kohtuniketöö peenhäälestusele.

Siin ...
Vasta

minul ka numbrid käes. Nädalavahetusel üritab sotti saada, miks käiguvahetus korralikult ei toimi. Ilma sidurita kuressaare-tallinn-jõgeva-kuressaare tripp saab üsna "huvitav" olema Smile aga õnneks veel on aega Smile
Vasta

Kas kellegil on võimalus neid numbreid Tartu, Jõgeva, Põltsamaa või Mulgimaa kanti toimetada?

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta

Kui keegi Saarlastest soovib nummereid kätte saada ennem rallitamist, siis ma olen sinnapoole liikumas järgmine nädala lõpp. seega saan tuua ära, sõbraliku õlalepatsutuse eest Big Grin
tel: 5251650

Kuban Mahtuniversaali Naisknd

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

Kuban Kirjutas:Kui keegi Saarlastest soovib nummereid kätte saada ennem rallitamist, siis ma olen sinnapoole liikumas järgmine nädala lõpp. seega saan tuua ära, sõbraliku õlalepatsutuse eest Big Grin
tel: 5251650

Kuban Mahtuniversaali Naisknd

Ei teagi, palju neid Saare-ralli-tiime ongi? Hr. Supp & Hr. lamp & Hr hommiku kohvi on muidu seikse päälinna olemisega, et meite tiim saab need vist Talinast kätte.
Muidu väga viisakas ja lahke pakkumine Wink

Motolembeline ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne