Abipalve. Sisu: Eesti politseiautod

(18-11-2015, 00:27 AM)ZWU1 Kirjutas:  Sattusin vaatama vanu "Pealtnägija" osasid ja ühes 2000. aasta osas (täpsemalt 51) jäi silma ühes lõigus kinnise kerega Transiti buss. Isiklikult pole sellist varem näinud, tavaliselt olid selle generatsiooni bussid politseil ikka reisijate veoks mõeldud ja küljeklaasidega. Antud eksemplar on aga puhtalt kaubik.
Paar halba pilti ka:

Mobiilne soolaputka ehk? Kinnised seinad ei tähenda tegelikult veel, et tagumisi istmeid pole, olen näinud ilma klaasideta ja istmetega versioone Transitist liikumas küll. 

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com
Vasta

Istmed kuudis nõuavad klaase külgedel, kunagi vähemalt oli nii. Neil muidugi omad reeglid.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Aasta oli 2000(?) ja tegu peaks olema Tartuga(pilt leitud netist)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

(17-01-2016, 19:55 PM)HendrikR Kirjutas:  Aasta oli 2000(?) ja tegu peaks olema Tartuga(pilt leitud netist)

Aastanumber peaks ikka jupp maad varasem olema.
NSVL autotoodangu aeg Eesti politseis lõppes vist juba ca 1994., kui Saksast oli saadud hunnik Opeleid (ja igasugu vähelevinumat kraami ka) ja ise osteti esimene suur ports Vitaraid.

Mõnele külakonstaablile jäi võibolla pärast seda ka Lada kasutusse, aga IZ-412... ei usu. Mossesid oli alguseski vähe, ikka Ladad.
Vasta

(03-11-2015, 00:48 AM)ZWU1 Kirjutas:  Ise huvitab pilt Hyundai Elantrast (kui seda üldse on), mida veel 2000 alguses võis ühes Lasnamäe valvega parklas seismas näha. Lisaks on BMW foorumis juttu Võrus või kuskil Lõuna-Eesti kandis "pesitsenud" politsei BMW 540st(!) E34. Ma ausalt ei tea, kui õige või vale see jutt on, samas ühelt poolt ei imestaks kui tõesti selline auto kunagi Eesti Politseis oli üksik variandina, kuid siiski kõlab veidi uskumatuna. Täpsemalt sellest siin: http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=3&t=101970

Võrus oli E36 320i. Paremat pilti paraku pole kui see, kui teda peale mahakandmist osta.ee oksjonil müüdi:

[Pilt: 3dfa1e3653fc737a7d9e470490328d34.jpg]

Renault Laguna GT '06
Renault Twingo GT '08
Vasta

Haakub selle teemaga:
http://forte.delfi.ee/news/eesti1991/mee...d=73826087


Vasta

See link sobib siia paremini: http://forte.delfi.ee/news/eesti1991/van...d=73824515

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Viimaselt lingilt, foto nr. 8 on kaks volgat kõrvuti sama reg. numbriga. Kommentaarid?
Vasta

Jäin ka just silmitsema. Lisaks on need Volgad ka muudes elementides väga sarnased. Ju siis transporditi kedagi olulist... ehk siis dublant Smile
Vasta

Ja kas viimase lingi 18. pildil on niinimetatud tartu mupo? Big Grin
Vasta

http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/fo...d=73907539

[Pilt: 16JuUL6dKPr9hh7i6eiRrK.jpg]

[Pilt: 1991-tartu-liikluspolitsei-politsei-73907693.jpg]
Vasta

Väga sexikas vilkur Mossel katusel,kas tehase toodang,või ise meistrdatud.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta

Kas kellelgi võib leiduda veel fotot Hiiumaal 90ndate alguses ringi liikunud 3. seeria BMWst. Ehk leiab veel kuskilt, oleksin väga tänulik.
Vasta

Siin Videos näha Volvo 244 aktsioonis Tallinnas, Nurmenuku juures.
Vasta

Kuna need kaks ametit on ühendatud, aga teisele omaette autode teemat pole, siis sobib see vast siia ka.

Nähtavasti varajane Piirivalve IŽ-412 112 EPV, Tartus Raadi lennuväljal

Link


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta

Pala 1992. a. venekeelsest filmist "On svojo polutšit" (James Hadley Chase'i "Said mis tahtsid" adaptsioon). Võetud Eestis.

[Pilt: i954798.jpg]
Vasta

Valga Mercedes-Benz W126 299 ACL ka siia kollektsiooni

   
Vasta

(17-01-2023, 19:47 PM)cesium Kirjutas:  Valga Mercedes W126 ka siia kollektsiooni

Ei tea kas on sünnis selle auto kohta siia komm lisada aga see auto nagu lõpuks välja tuli oli varastatud. Selle autoga võeti mind rajalt maha kunagi kuna minu MB W123 2,8B oli ka varastatud asjade nimekirjas. Minu auto vaatluse käigus ütles üks politseinik, et siin ju sama mootor peal mis meie omal. Mainisin selle peale  veel , et ega teiegi auto sellisel juhul puhas pole sest ta pole ju tehase komplektsuses. Naerdi. Ja siis kadus auto ära kuna tuli välja, et mul oli õigus. 
Sellel autol oli samuti 2,8 bensiin aiste vahel tol hetkel.

Aquila captas non muscas.
Vasta

(17-01-2023, 20:03 PM)Daff Kirjutas:  
(17-01-2023, 19:47 PM)cesium Kirjutas:  Valga Mercedes W126 ka siia kollektsiooni

Ei tea kas on sünnis selle auto kohta siia komm lisada aga see auto nagu lõpuks välja tuli oli varastatud. Selle autoga võeti mind rajalt maha kunagi kuna minu MB W123 2,8B oli ka varastatud asjade nimekirjas. Minu auto vaatluse käigus ütles üks politseinik, et siin ju sama mootor peal mis meie omal. Mainisin selle peale  veel , et ega teiegi auto sellisel juhul puhas pole sest ta pole ju tehase komplektsuses. Naerdi. Ja siis kadus auto ära kuna tuli välja, et mul oli õigus. 
Sellel autol oli samuti 2,8 bensiin aiste vahel tol hetkel.
Olen kunagi algaja autojuhina sellest autost hirmu tundnud, kuid see praegu ikka registris!
Vasta

Eks nii mõnigi himustaks neid velgi ja seda stanget mis ees. 
S il 2.8 pole küll vale mootor.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne