Abipalve. Sisu: Eesti politseiautod

(24-12-2023, 12:35 PM)Daff Kirjutas:  On tulnud ka anda paaril korral päris otse  aru, et miks nii kiiresti.
Ei saa öelda, et kiirusemõõtja just põõsas oli aga varitsuskoht oli valitud strateegiliselt väga kavalalt. 
Kui pollarit näed on juba hilja. Nii järsku ilmub vaatevälja, et jääb üle ainult nõus olla sanktsioonidega.

Ja küsimus. Kui 80 põrutad 70 radarisse siis palju väänavad.
Rsk, nägin Narvas radarit piisavalt kaugelt aga nii libe oli, et ratas ei võtnud kinni asfaldist. ABS-i sutsudes sõitsin uhkelt radarisse.
Vististi oli nii: 
80 - 70 - 3 = 7 km üle lubatu
7 x 5 Euri= 35 raha 
Häid jöuleSmile
Vasta

(24-12-2023, 14:11 PM)Kadjakas Kirjutas:  
(24-12-2023, 12:35 PM)Daff Kirjutas:  On tulnud ka anda paaril korral päris otse  aru, et miks nii kiiresti.
Ei saa öelda, et kiirusemõõtja just põõsas oli aga varitsuskoht oli valitud strateegiliselt väga kavalalt. 
Kui pollarit näed on juba hilja. Nii järsku ilmub vaatevälja, et jääb üle ainult nõus olla sanktsioonidega.

Ja küsimus. Kui 80 põrutad 70 radarisse siis palju väänavad.
Rsk, nägin Narvas radarit piisavalt kaugelt aga nii libe oli, et ratas ei võtnud kinni asfaldist. ABS-i sutsudes sõitsin uhkelt radarisse.
Vististi oli nii: 
80 - 70 - 3 = 7 km üle lubatu
7 x 5 Euri= 35 raha 
Häid jöuleSmile
+/-4 km/h peaks ikka olema. Seega 30 raha.
Vasta

Kavalusest. 
Mõni aeg tagasi. Varbolas politseivärvides buss tee ääres, inimesi pole näha. Kinni peetakse pärast Vaimõisa toiduputkat. Kiirust mõõtis poolel teel nende vahel metsa serva pargitud auto eravärvides. Just seal ma möödusin veokast, muidu sõitsin normkiirusega vase järgi 92-93, et mitte 95-ga trahvi saada. Pärast sain aru küll, miks ta ninaga tee suunas oli paar-kolmkümmend meetrit teest. 

Teine suunaga Paldiski enne pööret Laulasmaale. Seal 70, 50 ja veel kord 50. Selle viimase juures oli mul juba 50+2. Nad olid parkinud end kohtpaikse kiiruskaamera juurde bussipeatuse pikendusele ja teisaldatav kaamera võttis juba esimese 50 märgi juurde, kus mul oli mingi 59-54= 5x5= 25 trahv.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(24-12-2023, 12:35 PM)Daff Kirjutas:  Ja küsimus. Kui 80 põrutad 70 radarisse siis palju väänavad.
Rsk, nägin Narvas radarit piisavalt kaugelt aga nii libe oli, et ratas ei võtnud kinni asfaldist. ABS-i sutsudes sõitsin uhkelt radarisse.

Kui tegu on kiiruskaameraga, siis saad vastavalt allpooltoodud arvutusele. (10-4)*5 antud juhul.
Kui tegu on mehitatud mõõtmisega, siis üldiselt ei liigu neil kulm ka mitte kui kiirust on 10 üle.
Eranditega muidugi, on ka 53km/h "kihutamise" pärast kinni peetud Haapsalus, aga ainult noomimiseks.
Vasta

Avastasin ühest Youtube videost järgnevad kaadrid. Tegu peaks olema toonase Pärnu PP VW Sharaniga, mille reg. nr on 121PPP. Vist ongi tegu ainukese värvilisega.

Video siit:https://youtu.be/dLkNPhRtViE?si=akDVFLLE5AOdhgSe


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Kaader juutuubi videost. 
Kas mulle tundub või on videos politseivärvides aga ilma vilkurita 2140?
[Pilt: Screenshot_20240110_172611.jpg]

Järgnevad kuvatõmmised eesti filmist "ma olen väsinud vihkamast"
05 ja "leivaauto"
[Pilt: Screenshot_20240108_212741.jpg]
[Pilt: Screenshot_20240108_210759__1_.jpg]
Vasta

Mudeliteemal "eesti politsei" saadeti mulle selline pilt. 
Aasta peaks olema 92
[Pilt: received_308518724953145.png]
 
K: parempoolne vilkuriga. Mis masin? 

Mis kes kus miks
Pildil on juures veel kommentaar. Aga kuulaks mis foorumlased arvavad.
Vasta

Kapotijärgi nullseitse.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

[attachment=100502 Kirjutas:Heigok pid='561498' dateline='1704907239']Mudeliteemal "eesti politsei" saadeti mulle selline pilt. 
Aasta peaks olema 92
[Pilt: received_308518724953145.png]
 
K: parempoolne vilkuriga. Mis masin? 

Mis kes kus miks
Pildil on juures veel kommentaar. Aga kuulaks mis foorumlased arvavad.
Rahavedu saarele?(Hiiumaale) Postituses 110 on seesama pilt.

Või äkki hoopis viinatalongide vedu. See oli kõige kõvem valuuta.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta

(10-01-2024, 21:07 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Kapotijärgi nullseitse.
Pigem mosse 2141 aleko
Vasta

Mul esimese mõttena tuli pähe генеральская Volga 3102 elik mingi Savipäts sõidab koos eskordiga Saarele ... aga Aleko tundub tõenäolisem selle udupildi järgi.
Vasta

Aleko kapoti aste on äärtest paar sentimeetrit.
07 kapotil on iluvõre laiune tõus.

Fotol on 07.
Vasta

(10-01-2024, 23:17 PM)Telc Kirjutas:  Aleko kapoti aste on äärtest paar sentimeetrit.
07 kapotil on iluvõre laiune tõus.

Fotol on 07.

07 tema pole kohe mitte. Ladadel on ju kapoti tagaservas õhtusavad (politseivärvides 06 pealt samal pildilgi näha), antud pildil on kapott sile. Pigem on nende kohtade peal aimatavad aknapesuri düüsid, mis 07-l on akna all servas.
Aleko klapib palju paremini

[Pilt: ALEKO_M-2141S_%28front_view%29.jpg]
Vasta

(10-01-2024, 21:47 PM)honkomees Kirjutas:  ...mingi Savipäts sõidab koos eskordiga Saarele ...
Autot pakkuda ei oska aga Saarele ta siin pildil küll ei sõida. Eeldusel muidugi, et siin Saaremaad silmas on peetud. Saarel pole sellised laevad kunagi käinud ka.

Jään isegi vastuse võlgu, et kust/kuhu laev teel on. Pealegi minu mälu järgi pole ei Virtsus ega ammugi Kuivastus selliseid hooneid/rajatisi olnud, kuigi kai ja selle pikenduse asendi järgi pakuks esimese hooga Virtsut.

A see pole vist üleüldse tähtis ka siin teemas.
Vasta

Kapoti keskosa tõus esiservas on vaevumärgatav, 07 konkreetne iluvõre ei taha sinna üldse sobida. Õhuvõtud ka puudu. Pealegi on A-piilar üsna kumer, Lada-klassikul on see pm sirge. Kui hääletamiseks läheb, siis Aleko!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(11-01-2024, 01:17 AM)Aare72 Kirjutas:  
(10-01-2024, 21:47 PM)honkomees Kirjutas:  ...mingi Savipäts sõidab koos eskordiga Saarele ...
Autot pakkuda ei oska aga Saarele ta siin pildil küll ei sõida. Eeldusel muidugi, et siin Saaremaad silmas on peetud. Saarel pole sellised laevad kunagi käinud ka.

Jään isegi vastuse võlgu, et kust/kuhu laev teel on. Pealegi minu mälu järgi pole ei Virtsus ega ammugi Kuivastus selliseid hooneid/rajatisi olnud, kuigi kai ja selle pikenduse asendi järgi pakuks esimese hooga Virtsut.

A see pole vist üleüldse tähtis ka siin teemas.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

(11-01-2024, 01:30 AM)Marko Kirjutas:  Kapoti keskosa tõus esiservas on vaevumärgatav, 07 konkreetne iluvõre ei taha sinna üldse sobida. Õhuvõtud ka puudu. Pealegi on A-piilar üsna kumer, Lada-klassikul on see pm sirge. Kui hääletamiseks läheb, siis Aleko!
Ma korra mõtlesin ka C3 Audit sest need oettingerid olid juba olemas . Aga kuna Aleko on väga tuttav noorusest siis jääb nii. Ma võiks pakkuda, et värv oli kirsipunane.
Vasta

Seal vaidlusalusel pildil praam kas lahkub või saabub Rohukülas. Mõni aasta varem toimus sama hoone ees roheline pikett. Hiidlased tõid vene hävitaja papist maketi. mis kõnede ja laulude lõppemisel põlema pandi.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(24-12-2023, 13:16 PM)saark Kirjutas:  Politsei autode mulaažidest tee ääres on juttu siiin
Kampaania läks maksma veidi vähem kui kavandatud 200.000 krooni, sellest iga plastist politseiauto kujutise valmistamine maksis 10.000 krooni.[/font][/size][/color][/font][/size][/color]

Kui see aktsioon oli sis juhtusin neid ksutatud mulaaže (oli mingi 5 ... 10 tk) nägema, ettevõtes, kes neid tootis - kõigil olid politseiniku pea kujutisel kuulijäljed (vms.)
Vasta

Tartu Autoremonditehaselt telliti vangide vedamiseks kaks TA-3761-01. Mudel on valmistatud 1/43


Manustatud failid Pilt (pildid)
       
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne