Araabia maffia
#21

minu jaoks häid uudiseid sain teada, olemas on ka eesti registri numbrid!lubas üles otsida.registris ja puha.Üks asjaajamine jälle vähem.

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta
#22

Lp adminnid.
Kas selle teema võiks tõsta nüüd \"Liikmete autod ja projektid alla\"?
Ma tean mis nüüd sünnib.Ette tänades,

viisakas-Saadukas:yes

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta
#23

Vasakpoolsel, kärnasel plaadil on olev pikk joru, mis algab 114......, on siis su auto VIN (tehasetähis). Sellest saab välja lugeda kere (esimesed kolm nr-t), mootori (järgmised kolm), käigukasti ja rooli (vasakul-paremal) ning viimased viis(?) on seerianr. (nu kui mitmes tehtud on).
Kolmekohalised numbrid allpool näitavad lisavarustust, mis konkreetsele autole tellitud. Netist on nende seletusi leida küll.
Samuti on selle plaadi peal värvikood (milline seal täpselt- ei oska kähjuks öelda).
Vasta
#24

tänan info eest:yes

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta
#25

super lahe masin

-müügiplaani pole?
Vasta
#26

Natuke pannina näeb välja küll kui nüüd aus olla, aga pisut kätt külge ja saab arvatavalt Eesti ilusam MB omas klassis. Kui on Sul plaanis originaalina säilitada siis minu poolt müts maha ja edu renoveerimisel.
Üllatusena tuli mulle see, et esituledel on kojamehed.
Raha ja edu siis.
Vasta
#27

tänan moraalse toe eest, praegu näeb küll jah pann natuke välja aga leidsin lõpuks ühe odava ja korraliku remondimehe, Kes mu Vollile viimase lihvi annab, räägin temaga, ehk saan ta garaazi kasutada.siis saaks uue värvi ka peale.:yes aga noh vaatan seda asja veel, kui Onu John ameerikast mulle päranduse ära saadab siis läeb taastamisse kindlasti:rull.
ja müüa pole mul kohe kindlasti plaanis.Huvitav mis sellise auto turuväärtus ka on?

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta
#28

ee muidex pildilt vaadates et autol on 115 uksed küljes koos 115 peeglitega sest 114 olid ukse peal mitte akna nurgas.ja ilma sigareti aknata uksed on just 115 nel.ja veel S il peaks olema topelt stanged.ning taga tuled on 114 siledad ja 115 ribidega.jääb kaks varianti.kas on 114 mis on solgitud 115 juppidega või on 115.ma tean kuna olen ühe neist taatstanud eelmine aasta.ja oman ise ka ühte ning ühe saatsin romulasse kuna keegi ei tahtnud teda suvel.alles on klaase armatuur jne.vaata mu postitusi siis näed.edu sulle minu taastatud auto omanikule läks kere koos keevituse uute tiibade ja ukse äärte jne muuga kuni kokkupanekuni välja.maksma u 30tuhhi aga ilus sai. auto oli esimesi 115 neid,millel veel jäägina küljes 114 uksed.esimesel aastal tehti neid veel nii.aasta oli siis vist 73.kunagi panen pildi sellest iludusest siia üles.hetkel pole käepärast.
Vasta
#29

selline on saaremaal ka veel müüa Big Grin
Vasta
#30

kogu selle auto välimus viitab 115-le, stange uksed tiivad, tuled, kapott, katuseserv.

Kolmnurgaga aknaid tehti ka 115-el, 75 tehti ühe suure klaasiga, samuti olid 115el tagatuled sirged ... oli vist kuni 72.

Kaugelt vaadates tundub rohkem olema 115 millel on 114-e paberid, eks kerenumri järgi saab ka palju teada.

Dad.
Vasta
#31

Selle auto tüübiga on ikka suur segadus olnud.Aga asi on ju lihtne-W114 on kuuesilindrilise mootoriga,W115 on nelja-või viiesilindrilise mootoriga.Ja nii on asi aastanumbrist sõltumata!Saksas kutsutakse seda autot lihtsalt\"strichacht\"või\"/8\"esmaesitluse aasta järgi(68).Jaguneb aga I ja peale aug.73 IIseeriaks.Ja just IIseeria autol on laiem iluvõre,suure pehme plätakaga rooliratas,kolmnurkadeta esiaknad ja reljeefsed tagatuled.Pisemaid erinevusi on veel terve hulk,samuti muudeti paljusid pisiasjuvahepeal Kui siis kerenumber algab 114015 ,on tõesti tegu 230.6-ga.Ja kui aasta on 74,siis ka välimus sellel autol peaks originaal olema.Muidu aga-jõudu ja pealehakkamist!Kui ära tüdined,lase tal nädal seista ja näe!Jälle tahaks edasi teha.Masin on ju superstiilne.Need olid ka üldse esimesi pruugitud mersusid,mida eestlane jaksas Soomest siia tassida,ja meenutavad mulle 80-date lõpu \"metsikut kapitalismi\".Kõva sõna,kui siuke all oli.
Vasta
#32

Ja sildil 623H on värvikood.\"Hellelfenbein\"ehk elevandiluu-hele.See vastab muide täpipealt Saksa taksovärvile.Aga kas keegi ka reaskuuese bensulakkujaga taksot sõidaks-ei usu hästi.420 on aut. kast ,600 on tulede puhastid.Muid numbreid ei suutnud paugust deshifreerida.
Vasta
#33

Paar nädalat tagasi oli mul hirmus igav, ning otsustasin vanale hääled sisse lüüa. Aku peale, vesi sisse, bensiini ka ja starterit. Ei midagi. Natuke topkat. Hakkab turtsuma.Käima ei vea ikka, aku sai tühjaks. Panin aku laadima ja võtsin küünlad maha, 5 tükki märjad üks kuiv. Puhtaks, aku peale ja uuesti starterit. Läks tööle 4 potiga plodises tükk aega, gaasi andes suri välja. Võtsin uuesti küünlad maha, kaks olid märjad, teised imelikult tahmased.Vahetasin need kaks ära ja panin uued. Starterit ja voilaaa, kostis mahe kuuepotise mürin.Big Grin
tiksus umbes 5 minti ja äkki jäi seisma. Vaatan ,et bensiin otsas, panin uue(mul on otse ühendus, kuna paak on s..ta täis). Tunnen et ilge bensiini läbrakas kapoti all. Voolikud on terved. Panin uuesti käima, vaatan kapoti alla bensu pumbast virutab tihendi vahelt lörts-lörts bensiini välja.
Pole jõudnud maha võtta, aga seda tihendit peaks ju saama vahetada.

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne