Tööriistadest

(12-03-2017, 20:41 PM)mlsluik Kirjutas:  Pullipärast ostsin ühe väikse ketaslõikuri sügisel ja sai siis lõigatud ning lihvitud nädalajagu praktiliselt hommikust õhtuni.... peale seda läksin võtsin veel ühe sületäie neid, maksis vist mingi 29€ tükk... Andis isale, vennale ja veel paarile tuttavale et vaadake pulli riista, proovige kuidas kestab. tagasisidet pole tulnud aga ise arvan et selle 29€ eest lõikab küll, 59€ milwaukee on muidugi mõistlikum ost vast kuid noo see fordi märk seal lõikuri peal maksab ka midagi... noo nagu vaatamisväärsus või nii. Paljud kes garaasis käinud et jäänud seda lõikurit silmitsema.. Big Grin

Mina sain maximast 5 eurose noname ketaslõikuri paar aastat tagasi. Tööd on tehtud sellega ikka omajagu, 2-3 auto külejkarbid ja koopad ära vahetatud ja uued jupid parajaks lõigatud ja terasharjaga seinu puhastatud rääkimata muudest töödest. Kestab ka siiamaani täitsa viisakalt ja väsimuse märke ei näita, eks need alla saja eurosed ilmselt ongi kõik sellised et vahet pole kas mkasab 5 või 60 eurot, lõpptarbija jaoks oleneb tulemus joppamisest.
Vasta

Mingis mõttes ei tahaks uskuda, et  Ford oma nime laus kräppi peale laseb panna.
Vasta

Autode peale paneb ju.
Vasta

(12-03-2017, 23:44 PM)tanel. Kirjutas:  Autode peale paneb ju.

[Pilt: 54809717.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Granadade omanikuna olen opositsioonis edasi. Ford on kõige vastupidavam auto.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Mu perre sattus mitte kirikuõpetaja vaid vallavanema jt asjapulkade käes olnud Ford Granada. Sai küljekarbid hangitud- nagu roostet paistis. Üllatus- keevitajad-mehed ei saanud kuhugi kinni keevitada- rooste all kõik nahka pannud. Lõpuks keegi kauples hinna alla 160 euroni ja sõitis sellega minema- oma autole jupidoonoriks. Mis kõrbevariant see küll oli, et alt nii roostetada tahtis.
Vasta

Mina focuse omanikuna kõrvalt vaatan, et toyotad, hondad ja skodad hullemad kui ford Big Grin  uutel autodel vahetatakse mootoreid j a käigukaste.
Vasta

(12-03-2017, 21:27 PM)Marko Kirjutas:  Kus seda toredust pakutakse?
Minul igatahes vajus lõug ripakile praegu...
Mina nägin Pihumehes ehk Handymannis:
http://pood.handymann.ee/toode/ketasloikur-ford/

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(12-03-2017, 20:31 PM)MeelisV Kirjutas:  On kellegil kokkupuuteid olnud ?

http://www.ford-tools.com

Tööd pole teinud, a akuriistad jätaks juba väljanägemise pärast ostmatta.(nagu hiina koopia koopia) Muidugi see 1,5a aku ka ei kesta.
Aga alati oodatud katsetajad (oma raha eest Smile  )  kes ümber veenavad.    Märk on muidugi lahe,  a ka see tekitab eelarvamusi. Pane kuulus märk junni külge ja kõik ostavad.
Vasta

Sellel Ford Toolsi lehel kirjas: "NINE HKG Ltd., as the global official licensee of the Ford Tools Lineup

Kiire googeldamine selle firma kohta: "NINE HKG LIMITED was incorporated on 20-DEC-2012 as a Private company limited by shares registered in Hong Kong". 


Ehks siis puhas Hiina kaup millele Fordi logo on peale trükitud  Big Grin (mis ei tähenda muidugi et ükski selle kaubamärgi riist töö tegemiseks ei peaks kõlbama)
Vasta

Kes väga odavat ketaslõikurit tahab ja 115 mm kettast piisab: https://www.k-rauta.ee/ehituspood/elektr...C3%B8115mm
Mõne tunni ikka tööd kannatab teha. Smile
Vasta

(13-03-2017, 14:35 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Sellel Ford Toolsi lehel kirjas: "NINE HKG Ltd., as the global official licensee of the Ford Tools Lineup

Kiire googeldamine selle firma kohta: "NINE HKG LIMITED was incorporated on 20-DEC-2012 as a Private company limited by shares registered in Hong Kong". 


Ehks siis puhas Hiina kaup millele Fordi logo on peale trükitud  Big Grin (mis ei tähenda muidugi et ükski selle kaubamärgi riist töö tegemiseks ei peaks kõlbama)

Trell näeb täpselt samasugune välja nagu hiina powerpluss millele julgetakse eestis 5 aastast tarbija garantiid pakkuda
Vasta

Täna väisasin Motonet nimelist butiiki ja seal oli müügil Kawasaki nimelised el.tööriistad 
Tundub,et see mingi uus trend on. Reklaam(varjatud) äkki.
Rikkamatele tulevad varsti Mercedes ja Lexus rellakad ja trellid Big Grin

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

(14-03-2017, 22:14 PM)wagoneer Kirjutas:  Täna väisasin Motonet nimelist butiiki ja seal oli müügil Kawasaki nimelised el.tööriistad 
Tundub,et see mingi uus trend on. Reklaam(varjatud) äkki.
Rikkamatele tulevad varsti Mercedes ja Lexus rellakad ja trellid Big Grin

Kawasaki el. trell mul olemas.  Täitsa tutikas trell puuris 10mm puuriga 4mm rauda täpselt 5,5 auku.  Poes (bauhof) vahetati kohe uue vastu. Enam ei julge puurida, vahest puitu peene puuriga, juba aastat paar kestab☺  Sama juhtus ka skil-iga. 2 uut trelli ja 2 garantii remonti. Poes öeldi, et ma ei oska puurida. A isa pärandatud mingi 20 aastat vana milwaukee millegipärast ei lagune.
Vasta

(14-03-2017, 22:42 PM)klemm Kirjutas:  
(14-03-2017, 22:14 PM)wagoneer Kirjutas:  Täna väisasin Motonet nimelist butiiki ja seal oli müügil Kawasaki nimelised el.tööriistad 
Tundub,et see mingi uus trend on. Reklaam(varjatud) äkki.
Rikkamatele tulevad varsti Mercedes ja Lexus rellakad ja trellid Big Grin

Kawasaki el. trell mul olemas.  Täitsa tutikas trell puuris 10mm puuriga 4mm rauda täpselt 5,5 auku.  Poes (bauhof) vahetati kohe uue vastu. Enam ei julge puurida, vahest puitu peene puuriga, juba aastat paar kestab☺  Sama juhtus ka skil-iga. 2 uut trelli ja 2 garantii remonti. Poes öeldi, et ma ei oska puurida. A isa pärandatud mingi 20 aastat vana milwaukee millegipärast ei lagune.

Minu kogemus nii et odavad rillakad kestavad hästi kui ei anna sulase kätte,
aga odavad trellid vastu ei pea isegi sulase kätte andmata..
Pidama on jäänd üks Metabo 500w mida oleme 10a retsinud kokku tal vanust ehk 20a...

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Mingi katla ees Lamborghini põletit ka näinud. Smile
Vasta

lamborgini teeb traktoreid ka, ja kui ajalugu uurida, siis firma alustaski traktorite tootmisega. Aga ükskord julges feraari öelda lamborginile, et see mees ei oskagi autosid teha siis suure vihaga hakkaski lamborgini traktorite kõrval tootma ka sõiduautosid et konkureesrda feraariga...
Vasta

Kas kellelgi elektriliste kettsaagidega kogemusi on? Vähemalt 2400W peaks olema ja no muidugi tahaks 0.325 ketiga, aga sellist vist ei ole, enamus 3/8  ketiga. Hinnad nii umbes alates 50€, aga hind ei ole nii oluline, vaja oleks , et saaks rohkem kui 100 lõiget teha.
Vasta

(13-04-2017, 07:07 AM)Raudpats Kirjutas:  Kas kellelgi elektriliste kettsaagidega kogemusi on? Vähemalt 2400W peaks olema ja no muidugi tahaks 0.325 ketiga, aga sellist vist ei ole, enamus 3/8  ketiga. Hinnad nii umbes alates 50€, aga hind ei ole nii oluline, vaja oleks , et saaks rohkem kui 100 lõiget teha.

Kui vähemalt 2400W siis äkki echo. 
https://www.stokker.ee/elektriline-ketts...hId=289128
Isal oli Black+Decker kestis miski 10a, siis sai õlipump otsa. Endal 1600W Makita kestnud ka 10+ aastat.
Vasta

Eelpool juba soovitati, julgen ka sama asja soovitada. Tehtud vähemalt tuhat+ lõiget sellel kevadel. Kett küll "kitsas", aga lõikab hästi, võimsust piisab, ei saa muidugi võrrelda sae teemades lahatud poole puudaste bensiini neelajatega. On mõned eripärad, millega tuleb kohaneda: "gaas" on põhjas või pole üldse ja kui lahti lased, siis ootad pool minutit, et uuesti valu anda, sellega harjub; kui hooletult hoiad, siis järgates hakkab lõige kalduma paremale poole, sest tasakaal teine kui bensiinisaagidel. Alul häirib juhe ka, aga sellest saab üle. Ketiga olen rahul, hea materjal ja seisab kaua terav.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne