Tööriistadest
dünovõtmest ei tea midagi.
Kinni keerasin selle sama riistaga kevadel 1 tugevuse peal.
 Lahti 3 tugevusega enam ei tulnud... Smile
Vasta
(29-11-2018, 20:05 PM)pannkook Kirjutas: mul on see. rattamutreid ei suuda sõiduautol lahti keerata. Midagi taga nagu teha ikka saab. Ei oska öelda, hea või halb, pole võrdlusmomenti Big Grin

Kindel, et tuhandene, mitte mõni lahjematest suguvendadest?

Igatahes oli selle priboori wääne piisav, et keerata lahti saska tagaratta mutter koos poldi keermetega.

Suvel tarvitasin 230 Nm mudelit ja sellest jaksasin mina ka pikendamata ristvõtmega rohkem. Kuigi mugavam oli ikka rattaid ringi visata akupärriga, kui ristvõtmegaWink
Vasta
tuhandene ikka jahh Cool
Vasta
Tere, kas keegi usin teab moodsate akutrellide padrunite hinge elu.
Sai täna ennast lõplikult välja vihastatud, oli paarsada 5,5 auku roostevabasse vaja puurida ja uuemad makita akutrellid ei taha mitte puuri pakkide vahel hoida
vanade lxt'd nagu enamvähem hoiavad aga uued üldse ei taha koostööd teha. Vanadel on Röhmi padrunid uued on kõik makita kirjadega.
Kas on mõni mudel mis on parema padruniga või on võimalik padruneid vahetada mingi mõistlikuma brändi vastu, kas keermed on standardsed jne.
Telli brändi vahetada ei tahaks, 18v akusid on mitukümmend.
Vasta
Makital muutus mingi aeg padruni lõugade kuju. Vanasti sai magnetpikenduse kuuskandi sirinal kinni lastud, nüüd jooksevad kandid risti lõugade vahele ja peab hakkama eraldi sättima. Põhimõtteliselt saab neid kõiki vahetada. Keerad seest kruvi lahti ja krutid otsast ära. Mõõdad keermed üle ning ostad uue. Näiteks sellise või millise iganes mida soovid sinna otsa või mis sobib sinna. https://www.aliexpress.com/item/0-10mm-3...19743.html

https://www.aliexpress.com/item/1PC-x-13...89230.html
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
(05-12-2018, 02:17 AM)viplala Kirjutas: Makital muutus mingi aeg padruni lõugade kuju. Vanasti sai magnetpikenduse kuuskandi sirinal kinni lastud, nüüd jooksevad kandid risti lõugade vahele ja peab hakkama eraldi sättima.

Ja, pole seda teadlikult tähele pannud, aga kui nüüd järele mõelda siis on sul õigus, see on tõesti ärritav.

Ei hakka aliexpressiga katsetma, eks ma vaikselt lootsin, et keegi siin mainib, et: " olen vanu makitaid lammutanud ja mull terve riiulitäis häid padruneid jne..."
Vasta
Kui ma ei eksi, siis Makservist saad korraliku Röhm täismetallist padruni osta. Nemad oskavad kindlasti ka öelda kas see Sinu drelli mudelile sobib ning vajadusel vahetavad ka ise ära.
Vasta
Krt. Ma mõtlesin,et ma lihtsalt paranoiline olen. Aga näe ei olegi Smile   Vahetasin ka mingi aeg tagasi Makita akuka uuema vastu välja. Ja no krt keera või kruti palju tahad ei ole puur seal korralikult kinni enam. No mitte siis nii hästi kui ennmuiste oli. Kui mingi aeg tekib siis katkun vanalt padruni küljest ära ja kaen kas sobib uuemale. Kõlab liiga lihtsalt.
Vasta
(05-12-2018, 18:08 PM)wagoneer Kirjutas: No mitte siis nii hästi kui ennmuiste oli. Kui mingi aeg tekib siis katkun vanalt padruni küljest ära ja kaen kas sobib uuemale. Kõlab liiga lihtsalt.
 No Murphy seaduski ju ütleb: "See kes ütleb, et lihtne nagu lapselt kommi käest ära võtmine. ei ole üritanud lapselt kommi käest ära võtta".  Big Grin
 Igatahes, just võtsin ühelt Skil'i akutrellilt võtmeta padruni ära, ning see sobis ilusti ühele väiksemat sorti juhtmega lööktrellile.
You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
Mis mõõdus padrun on narre otsas?  Big Grin
[Pilt: IMG-20181207-103107-3-1.jpg]
Vasta
Mingi konksuga küsimus?

Kui see on 1/4 lühikese käepidemega nare, siis pakun 9 mm.
Vasta
Puusalt lastes 19 Big Grin   
Võibolla ka 17
vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
(07-12-2018, 13:46 PM)rocker Kirjutas: Puusalt lastes 19 Big Grin   
Võibolla ka 17

Jube jämeda rihveldusega siis. A võib-olla Suurtel Poistel ongi säärased padrunid...
Vasta
Konksuga küsimus jah, õige vastus on 13  Big Grin
[Pilt: IMG-20181207-115300-4-1.jpg]
Sellest komplektist:
[Pilt: IMG-20181207-115350-6-1.jpg]
Vasta
Täitsa ok narre mis mul igapäevaselt taskus.
Vasta
(05-12-2018, 09:37 AM)qwerty009 Kirjutas: Kui ma ei eksi, siis Makservist saad korraliku Röhm täismetallist padruni osta. 

Tõmbaks oma itke kokku, Tartu Makserv pakub Jukiva (vist oli) padruneid "made in japan", sõltuvalt kui sõbralik klient oled hind ca 20 eur kandis, ja nädalakese kasutanuna tunduvad head või parem kindlasti kui varem.
Kõik 13 mm padrunid pidid ühe keermega olema Makital.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne