Kes juba kasutanud ? MPG-Cap 11% - 30% küütuse kokkuhoidu.
#41

(11-06-2010, 14:25 PM)muska71 Kirjutas:  Mina hakkasin kasutama seda lisandit 2008 sügisel.Tõepoolest võimsus tõusis,küttekulu vähenes,peale kasutama hakkamist ei viska 86a diiselmootor enam musta tomu tagant välja kui gaas põhja vajutada kiirendamisel autorongi mass 3500kg.Enne oli must tomu taga aga enam pole.Huvitav miks?

Ca seitse aastat tagasi oli mu BMW 524TD 84a must tomu taga. Peale kõrgsurvepumba vahetust Saue romulast ostetu vastu kadus tomu, võimsust tuili juurde, käivitus paremini ja läbis tehnoülevaatusegi probleemideta. Huvitav miks?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#42

kahjuks ei ole ülalolevate linkide näol siiski tegemist teiste organisatsioonide testimisega. Teeme ülevaate:
1. www.hot.ee/fuelfreedomin7//ukraine_eng.pdf ukraina armee test
ei ole arusaadav, kes on dokumendi tekitanud. Vastavat keskust ega viiteid FFI-le või MPG Capsidele Ukraina kaitsejõudude lehelt ei leia
2. www.hot.ee/fuelfreedomin//EPA_registration_info_pkge.pdf Usa Keskkonna Ametis läbiviidud test
nagu ksf! oldmoped viitas, räägib dokument, et EPA on midagi kätte saanud ning toote registreerinud, kuid ei ole sertifitseerinud ega lubanud kasutada viiteid, jutkui oleks toode sertifitseeritud või mingiks otstarbeks lubatud
3. www.hot.ee/fuelfreedomin7//bosch.pdf Boschi CO test
4. www.hot.ee/fuelfreedomin7//tyv.pdf Saksamaa TÜV test
3 ja 4 kohta pädeb sama jutt: FFI poolt on tehtud oma tootest pajatav dokument, kus on vastavalt kahekuulise ja pooleaastase vahega mõõdetud sõidukite heitgaase. Nõustun ksf! argo1974 arvamusega, et tausta on liialt palju (kas mootoridki samad olid? Ehk vahetati neid?) ning lihtsad väljaprindid on vaid väljaprindid
5. www.hot.ee/fuelfreedomin8//mpg_boost_presentation.pdf
FFI müügibroshüür - ei ole erapooletu organisatsiooni dokument.
6. www.hot.ee/fuelfreedomin//intertek.pdf
vot see on juba asjalikum - kinnitab, et kütus, millele on FFI tooteid lisatud, vastab normidele. Õnneks vastab normidele ka FFIta kütus. Kütuse määrdeomadused on kergelt paranenud, kuid isiklikult kasutaksin taolise vajaduse puhul õli, mida on odavam kütusesse poetada.

ksf! muska71 kogemus on teretulnud - ehk leiab foorumisiseselt veel positiivseid kogemusi (eelpool oleva "küsimustiku" punkti 1 vastuseks)?
XADO üllatas juba kord ühe vägagi usaldusväärse ning pikaajalise foorumikasutaja eksperimendis - tulemused olid uskumatud.

kokkuvõte:
- nn küsimisnimekirjast nr5 on saanud vastuse. Nr1 vastamisel on ksf! muska71 näol samuti juba algus tehtud - asi edeneb! Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#43

(11-06-2010, 15:32 PM)aavu Kirjutas:  
(11-06-2010, 14:25 PM)muska71 Kirjutas:  Mina hakkasin kasutama seda lisandit 2008 sügisel.Tõepoolest võimsus tõusis,küttekulu vähenes,peale kasutama hakkamist ei viska 86a diiselmootor enam musta tomu tagant välja kui gaas põhja vajutada kiirendamisel autorongi mass 3500kg.Enne oli must tomu taga aga enam pole.Huvitav miks?

Ca seitse aastat tagasi oli mu BMW 524TD 84a must tomu taga. Peale kõrgsurvepumba vahetust Saue romulast ostetu vastu kadus tomu, võimsust tuili juurde, käivitus paremini ja läbis tehnoülevaatusegi probleemideta. Huvitav miks?

Mul pole vahetatud midagi ja lihtsalt lambist must tomu ära ei kao,lisand peab midagi tegema.Kütte ostan viimased 8aastat statoilist.
Nn puhas pühapäeva auto on praktiliselt uus 40 tuhhi läbisõit,samal ajal hakkasin kasutama,bensukulu on ka langenud.Tehnoülevatused läbitud probleemideta.
Vasta
#44

(11-06-2010, 15:51 PM)muska71 Kirjutas:  Mul pole vahetatud midagi ja lihtsalt lambist must tomu ära ei kao,lisand peab midagi tegema.Kütte ostan viimased 8aastat statoilist.
Nn puhas pühapäeva auto on praktiliselt uus 40 tuhhi läbisõit,samal ajal hakkasin kasutama,bensukulu on ka langenud.Tehnoülevatused läbitud probleemideta.
Ehk sattus vahepeal roolitaha raskema jalaga sõber, kes lõõrid puhtaks köhis Big Grin Muide- selline aegajalt tõsisem mootori puhtaks köhatamine aitab tahmapilve eemal hoida ja tagab mootorile vabama hingamise küll...

Õnneks on kurat-teab-mis-lisandite kasutamise negatiivseim tulemus mootori kotti jooksmine, seega eks igaüks teab ise, kas tahab riskida või mitte.
Hullem on lugu maailmatarkadega, kes müüvad imerohtusid, mis tapab vähi, ennetab malaariat ja ravib täielikult AIDS'i. Ja ka neid pole vähe, tulemus on kas rikutud tervis või valge lina üle näo. Ühe sellisega sõdisin reisifoorumis, kus ta müütas kloriti nimelist imerohtu ja veenis rahvast mitte kasutama malarone't ja teisi malaariavastaseid preparaate ning eelistama sedasama kloritit, mis muuhulgas ka AIDSi ja vähki ravivat. Kusjuures temalgi olid olemas "sõltumatute instituutide" poolt ravimi võimekust kinnitavad dokumendid ja usuhullust meenutav veendumus toote headuses.

Lõppkokkuvõtteks on igaühe oma asi mida ta usub- kashmiiriekstrakti mõjusse, M-ZIM5 (mis krt see veel olla võiks?!) süvapuhastavasse toimesse või pärliproteiinide (hmmm, pärl on oma koostiselt CaCO3, kust need valgud temasse said Wink ) võimekusse.
Vasta
#45

[/quote]Ehk sattus vahepeal roolitaha raskema jalaga sõber, kes lõõrid puhtaks köhis Big Grin Muide- selline aegajalt tõsisem mootori puhtaks köhatamine aitab tahmapilve eemal hoida ja tagab mootorile vabama hingamise küll...

[quote]
Ei ole peale minu keegi roolitaga istunud.Seda mootori puhtaks köhimist olen ise ka kunagi enne ülevaatusele minekut igaks juhuks kasutanud.
Vasta
#46

(11-06-2010, 18:08 PM)muska71 Kirjutas:  Ei ole peale minu keegi roolitaga istunud.Seda mootori puhtaks köhimist olen ise ka kunagi enne ülevaatusele minekut igaks juhuks kasutanud.

Sumpsi või resonaatori vahetus? Üldiselt sain iga kord petta kui ühest tanklast tankisin (asutuse kaardiga, maksin asutusele käibemaksu võrra vähem). Hiljem kui enam kaarti polnud, pole seda tanklat ka külastanud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#47

Tsitaat:Sumpsi või resonaatori vahetus? Üldiselt sain iga kord petta kui ühest tanklast tankisin (asutuse kaardiga, maksin asutusele käibemaksu võrra vähem). Hiljem kui enam kaarti polnud, pole seda tanklat ka külastanud.
Rõhutan veelkord pole midagi vahetanud vaid piduriklotsid läksid vahetusse mitu aastat tagasi kuid see ei puutu siia.Reso vahetasin mullu suvel,sumps tuleb ka vast aasta paari jooksul vahetada,keevitamist enam ei kannata[/quote].
Niipalju kui mina olen toote olemusest aru saanud siis mootori põlemiskambri sisepind kattub mingi imeõhukese kihiga,selle tulemusena tõuseb kütuse põlemistemperatuur mootoris.Must tomu ja tahm mis diislitel sumpsist väljub pole ju midagi muud kui põlematta kütus või eksin?Tänu selle aine toimele tõuseb põlemistemperatuur,mida kõrgem on aga põlemistemperatuur seda puhtamalt toimub põlemine ja seda vähem loodust saastatakse.
Kui ma seda kasutama hakkasin siis ootasin huviga mis muutub ja kas üldse muutub.Ka mulle pakuti tiileriks hakkamist kuid ei istu müügimehe töö.
Kui ikka mootor on tuksis siis ei aita muud kui mootor korda teha.Minul on peal kapi mootor,peale kappi olen sõitnud 60000,sellest vast pool sõidetud selle lisandiga,kehvemaks pole küll midagi läinud pigem paremaks.
Vasta
#48

Paistab,et enamus kirjutajatest pole süvenenud toote olemusse [/quote]
Tsitaat:Näib, et tehnoloogia, mis peitub FFi (Fuel Freedom International) toote
MPG-CAP™ taga vajaks selgitamist seoses segadusega, mis on tekitatud teiste vähemusaldusväärsete kütuselisandite sarnaselt kõlavate turustamisväidetega.



Suurem osa kütuselisanditest, töötlemis- ja hooldusvahenditest, mis täna müügil, on ainult detergendid ning mõeldud küttesüsteemi puhastamiseks. Samas ei muudeta midagi kütuse põlemisnäitajates või veelgi olulisem – põlemiskambris endas. See on tegevusväli, milles FFi tehnoloogia ja tooted on määratud töötama, pakkudes erinevust meie toodete ja kõikide ülejäänute vahel.



Kuna enamus automootoreid põletavad kütust enam kui 99% efektiivsusega, siis selle suurendamine ei annaks märgatavat tulemust. Suurim auto mootori efektiivsusekadu on soojusekadu kolvi liigutamisel. Eksperdid sisepõlemismootorite alal väidavad, et selle soojuse kinnipüüdmine on ainukene praktiline moodus parendada kütuse-efektiivsust tänapäeva mootorites. Meie toode töötleb põlemiskambrit liikudes kohtadesse, kus leiab aset kütusepõlemine, luues seal tingimused, mis võimaldavad kasutada ära rohkem põlemisprotsessi poolt toodetud soojust.



Nüüd sellest, kuidas toode töötab. Kui MPG-CAP™ on lisatud kütusepaaki, kannab kütus selle põlemiskambrisse. Koostisosad hakkavad töötlema metallipindu luues kelmekihi, mida tehniliselt kutsutakse termiliselt deriveeritud (kuumusest esile kutsutud) oksüdeerumiseks. Põlemise ajal metalli ja karboksüülrühma ühend loob kuumale pinnale oksiidijäägi.



Seda protsessi võiks võrrelda panni põhjakõrvetamisega praadimisel. Kui pann üle kuumeneb, siis toidujäägid moodustavad oksüdeerumisest pannile kelmekihi, mis jääb alles isegi pärast küürimist, jättes värvunud pinna, kuna see on tunginud metalli-pooridesse.



Mootorisilindri sisemuses ja kõrgel temperatuuril väike kogus ainet MPG-CAP™ tootest oksüdeerub, moodustades õhukese kelmekihi silindriseintele, kolvipinnale ja süütealale – andes mitmeid eeliseid.



Esiteks, MPG-CAP™ muudab metallipinna soojusneeldumise omadusi. Kütuse ja õhu segu toodab soojuspaisumise kujul energiat, mis liigutab kolvi alumisse asendisse ja kelmekiht takistab soojuskiirguse ülekandumist silindrist väljapoole. See annab tulemuseks kõrgema põlemistemperatuuri, suurema paisumise ja rohkem võimsust.



Teine eelis, mida MPG-CAP™ kelmekiht pakub, on poleeritud pinna mõju, mis võimaldab kütuse võrdset jaotumist. Mikrokelmekiht tõmbab ligi vedelat kütust, tagades nii parema kütuse laialijaotumise, mis põledes toodab rohkem energiat.



Kolmandaks käitub kelmekiht katalüsaatori eelkäijana uue mikrokihi moodustamisel MPG-CAP™ osakestest. MPG-CAP™ aktiivsed ühendid koos silindris oleva kuumusega põhjustavad katalüütilise reaktsiooni, mis aitab kaasa paremale keemiliste ühendite eraldumisele ja paremale põlemisele. Katalüütiline reaktsioon on ekso-termiline ja toodab ka soojust.



Kõigi kolme hüve tulemusena saavutatakse silindris kokku 30–40% suurem paisu-mine võrdse kütusekogusega.



Veel üks hinnatud tegur MPG-CAP™ tekitatud kelmekihi juures on võime takistada kahjuliku tahma tekkimist. See on iseäranis oluline arvestades millist mõju on avaldanud EPA (Enivironmental Protection Agency – Ameerika Ühendriikide Keskkonnakaitse Agentuur) eeskirjad autotööstusele.

Et kinni pidada EPA nõuetest vähendamaks väljapaiskuvaid heitgaase, on kütusetootjad plii asendatud teiste oksüdantidega. Negatiivne on asja juures fakt, et suureneb kahjulike põlemisjääkide hulk, mis kipub kütust saastama ja mootoritöö võimekust vähendama. Ladestunud ainete ulatuslik vähendamine on meie toote lisaeelis.



Viimaks ja võibolla kõige olulisemaks on MPG-CAP™ kasutamisest saavutatud heitgaaside vähendamine. Protsess, mis leiab aset väljalaskesüsteemi katalüüs-neutralisaatoris ja sai alguse põlemissilindris, vähendab lämmastikoksiidide (NOx) teket. Konverteri (neutralisaatori) poolt tehtav töö väheneb ja selle tööiga pikeneb.



Laialdane teaduslik testimine on välja toonud FFi toodete palju positiivseid omadusi ja ei ühtegi negatiivset. Levitajad ja kasutajad omavad lisagarantiid ülemaailmse kindlustuspoliisi näol, mis katab kõikvõimalikuid mootorikahjustused.

Oleme igati kindlad MPG-CAP™ võimes maailma muuta!
Lisaks lihtsa näite mis läheb teemast mööda aga millest vast lihtsam aru saada.Ehitada 2 ahju 1-1 samasugused,ainus erinevus on see,et üks on veneagnse umbkolldega teine kaasaegne restkoldega.Kolle,lõõrid,mass ja kõik muu on samad.Paneme mõlemad ahjud küdema kummasegi sama kogus puid koldesse.Kütmise ajal on restkoldega ahjus ca 200graadi kõrgem põlemistemperatuur,ahi läheb kuumemaks ja ahjust väljuvad gaasid on oluliselt puhtamad ja ka ahju lõõristik on puhtam.Kokkuvõteks restkoldega ahju materjali kulu on vast 1000-1500.- kallim kuid,puid läheb oluliselt vähem,sama raha eest saab rohkem sooja.
Vasta
#49

(12-06-2010, 11:46 AM)muska71 Kirjutas:  ... 2 ahju 1-1 samasugused,ainus erinevus on see,et üks on veneagnse umbkolldega teine kaasaegne restkoldega...
Sa tahad ahjudest rääkida? Kui sama lõõristiku puhul suurendada temperatuuri koldes, ei jõua väljuvad gaasid kogu soojust ära anda ja toimub ilge raiskamine.
Minu esimese EV ajal ehitatud majas on pliidid restkoldega ja ahjud umbkoldega. Tänapäeval toodetakse mõlemaid, kuid uuendus on see, et piiratakse julmalt õhu pealevoolu, millega vähendatakse tempeatuuri, kuid tagatakse, et kogu soojus jääb tuppa, mitte ei lähe korstnasse.

Muutes kolde ehitust peab igal juhul muutma ka lõõristikku. Ja samamoodi mootoris: muutes põlemisprotsessi tuleb muuta ka muid detaile.
Vasta
#50

(12-06-2010, 11:46 AM)muska71 Kirjutas:  ...
Olen hariduselt keemik ja pean ütlema, et sellist jura pole juba ammu lugenud. Ei viitsi hakata kirjutist jupp haaval lahkama, aga nii alustuseks- eksotermiline reaktsioon aktiivkihiga, mis tõstab temperatuuri põlemiskambris. Eeldusel, mootor peale vahendi kasutamist ringi käib ja pole kinni paistetanud, saab kihi paksus olla mikronites, kogu silindri kohta seda aktiivkihti 0,00xx mg. Peab ikka olema tõsine tuumareaktsioon, mis suudab 0,00xx mg aine eksotermilise reaktsiooni tulemusena tõsta põlemistemperatuuri määral, et seda oleks võimalik mingilgi moel mõõteriistadega registreerida... Lihtsam oleks ju jahutusvedelik välja lasta, töötemperatuur tõuseb mis mühinal ja silindrid säraks nagu kassikaka kuuvalgel Big Grin

Meenub üks jutuke jänesemammast, kes suitsetas sildi "mitte suitsetada" all. Tuli miilits ja hakkas jänesemammat noomima. See vastu: " mina enam neid silte ei usu, kord oli plangust mingi jurakas välja turritamas ja sinna juurde oli kirjutatud HUI, hüppasin otsa, aga oli hoopis nael."
See, et räägitakse keeruliste sõnadega ilusat juttu ei tähenda automaatselt seda, et kirjutatu ka tõsi on (a'la pärliproteiinid), seega õppigem jänesemamma tarkusest ja vältigem naela otsa hüppamist Wink
Vasta
#51

(12-06-2010, 13:05 PM)Ishijupp Kirjutas:  
(12-06-2010, 11:46 AM)muska71 Kirjutas:  ...
Olen hariduselt keemik ja pean ütlema, et sellist jura pole juba ammu lugenud. Ei viitsi hakata kirjutist jupp haaval lahkama, aga nii alustuseks- eksotermiline reaktsioon aktiivkihiga, mis tõstab temperatuuri põlemiskambris. Eeldusel, mootor peale vahendi kasutamist ringi käib ja pole kinni paistetanud, saab kihi paksus olla mikronites, kogu silindri kohta seda aktiivkihti 0,00xx mg. Peab ikka olema tõsine tuumareaktsioon, mis suudab 0,00xx mg aine eksotermilise reaktsiooni tulemusena tõsta põlemistemperatuuri määral, et seda oleks võimalik mingilgi moel mõõteriistadega registreerida... Lihtsam oleks ju jahutusvedelik välja lasta, töötemperatuur tõuseb mis mühinal ja silindrid säraks nagu kassikaka kuuvalgel Big Grin

Meenub üks jutuke jänesemammast, kes suitsetas sildi "mitte suitsetada" all. Tuli miilits ja hakkas jänesemammat noomima. See vastu: " mina enam neid silte ei usu, kord oli plangust mingi jurakas välja turritamas ja sinna juurde oli kirjutatud HUI, hüppasin otsa, aga oli hoopis nael."
See, et räägitakse keeruliste sõnadega ilusat juttu ei tähenda automaatselt seda, et kirjutatu ka tõsi on (a'la pärliproteiinid), seega õppigem jänesemamma tarkusest ja vältigem naela otsa hüppamist Wink
Nii oletame,et see on puhas jura nagu eelkõneleja kirjutas.Tahaks teada miks pole mu autode mootorid kokku jooksnud?Suht uued ja min kulumine sünt õlidega sõites.Mootori kapiga sai ka uued pihustiotsad pandud ja ka pakiautost ideaalkorras pump peale pandud(vana oli hõre),7000km pärast kappi läks veepump vahetusse ja rohkemat pole mootori juures midagi vahetatud.Mootor käivitub endiselt hästi,midagi pole kehvemaks läinud.Pidevalt on 1,5t käru taga.Lihtsalt pühast vaimust ju võimsus ei kasva,must tomu ei kao ja küttekulu ei lange.Äkki keegi tark seletab selle anomaalia lahti.Mina küll ei kavatse sellest lisandist loobuda.
Vasta
#52

(12-06-2010, 17:01 PM)muska71 Kirjutas:  ...
Hunt seda teab, ja miks peakski üks normaalses ekspluatatsioonis mootor kokku jooksma? Kehvemaks ei lähe mootori töö ka siis, kui lisada kütusele loitsude saatel kolm tilka verd... aga paremaks ka ei lähe. Kõhutunne pole see mõõteriist, millega võimsuse kasvu mõõta- inimene on juba selline elukas, et platseeboefekt torkab oma karvase sõrme kõikjale Wink Kaks ühesugust mootorit, üks jooksku ilma- ja teine vahendiga, mõõtmised enne- ja pärast katset, selliseid tulemusi usuks minagi.
Aga püstitame küsimuse teistpidi- kui toode on tõepoolest nii hea, siis miks on vaja pullikakit kirjutada ja loota, et enamus inimesi vihkab keemiat nii sügavalt, et ei jaga kirjapandust rohkemat kui seda, et kirjapilt meenutab tõsiteaduslikku põhjendust?
Vasta
#53

Oli siin kuskil täpsem teema kah, aga ei suutnud enam leida.
Ühesõnaga suure venna karvase käe ja konspiratsioonide jms tulemusel tõmmatakse meil nahka üle kõrvu. Tundub, et peab kiirustama ja kiiresti tellima, enne kui hilja ei ole. Loodame, et MTA ei hakka teel sõitvaid autosid hiljem kontrollima.
selguse huvides lisan täis lingi, järgnev peaks juhtima wikileaks.ee lehele:
http://www.fuel-saving-way.com/EE_Fuel-s...4jIyMjIyMj
huvitaval kombel ei leia aadressirealt ühtki viidet wikile, ega eestile, küll aga müüja kodulehele.
Sama ka nn"wikileaks.ee" lehel leiduvate "artiklite" linkidega.

Kahjuks ei ole ka wikileaks.ee ellu jäänud, et sealt viidet kontrollida, wikileaks.org aga ei tea antud artiklist midagi. Ju on kellegi karvane käsi ka sealt artikli koristanud.
veel kord: kiirustagem, enne kui lõplikult hilja ei ole.

ps. Millises Eestis asub transpordiministeerium?


Vasta
#54

Kuupäev on ka huvitav, alates millest ära keelatakse Smile Ma ise panin neid neli tükki järest ja sõitsin peaaegu ilma kütuseta.
Vasta
#55
Photo 

Huvitav, kas see kütusesäästja on samast konstrueerimisbüroost pärit kui see antennivõimendi:

http://valorem.ee/pildid/antennivoimendi.jpg
Vasta
#56

Ma panin ikka kõik kütust säästvad asjad autole külge(kojamehed, rehvid, vaha...) ja praegu sõidan nii, et lasen paagist kaks-kolm liitrit kütust sajale välja ja müün uskmatutele südamerahuga maha. Big Grin   Toungue


Üks päris elu loomkatse oma tsikliga oli kunagi tablettidega mis käisid paaki.
Kuna turustaja oli ise oma kaubas üli kindel, siis sain neid kohe päris mitu ja tasuta. No ja mul oli võimalus kasutada dyno pinki. Peale esimest katset tsikli võimsus  tõusis mitte kuhugile. Kui kaubitsejale seda mainisin, siis oli vastus, et tuleb palju sellega sõita ja koguaeg kasutada. Tulemus pidi tulema alles peale 500km läbimist. See oli minujaoks üksõhtu ringutada ja tsikkel uuesti pinki. Tulemus endine!
Tillerile uuesti kurtma et kuule tead nüüd on paagi korgi ümbrus pruuniks paakunud ja tulemus dynos ei ole muutunud.
Soovitas veel sõita.
Ringutasin siis veelkord 500km ja tulemus oli see, et konkreetne kaubitseja ei tahtnud sellel teemal minuga enam rääkida.
Paagi korgi ümbrus on aga tänase seisuga endiselt pruun. Õnneks küll mitte palju. Kui kork peal, siis pole seda näha.

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#57

(28-12-2016, 13:42 PM)karvik Kirjutas:  Ma panin ikka kõik kütust säästvad asjad autole külge(kojamehed, rehvid, vaha...) ja praegu sõidan nii, et lasen paagist kaks-kolm liitrit kütust sajale välja ja müün uskmatutele südamerahuga maha. Big Grin   Toungue


Üks päris elu loomkatse oma tsikliga oli kunagi tablettidega mis käisid paaki.
Kuna turustaja oli ise oma kaubas üli kindel, siis sain neid kohe päris mitu ja tasuta. No ja mul oli võimalus kasutada dyno pinki. Peale esimest katset tsikli võimsus  tõusis mitte kuhugile. Kui kaubitsejale seda mainisin, siis oli vastus, et tuleb palju sellega sõita ja koguaeg kasutada. Tulemus pidi tulema alles peale 500km läbimist. See oli minujaoks üksõhtu ringutada ja tsikkel uuesti pinki. Tulemus endine!
Tillerile uuesti kurtma et kuule tead nüüd on paagi korgi ümbrus pruuniks paakunud ja tulemus dynos ei ole muutunud.
Soovitas veel sõita.
Ringutasin siis veelkord 500km ja tulemus oli see, et konkreetne kaubitseja ei tahtnud sellel teemal minuga enam rääkida.
Paagi korgi ümbrus on aga tänase seisuga endiselt pruun. Õnneks küll mitte palju. Kui kork peal, siis pole seda näha.
Jõulud ju läbi...... Big Grin
Vasta
#58

No ei tea.Pole kunagi mingi keemiaga katsetanud.
Arvan,et igasuguste tahmalontide ja värkidele
on kõige parem rohi mootori remont.
Ainuke mida kasutan on kahetakti õli 0,5l 100l diisli kohta
ja käredate külmadega mingi parafiini hangumise
vastane rohi.
Vasta
#59

Võtan neid samu kapsleid igapäevaselt, kuna pidid potentsile  hästi mõjuma. Viimased kolm kuud on aga hoopis probleemid erektsiooniga, see on kindlasti selline "alguse asi" ja peagi läheb kõik paremaks. On vaja lihtsalt see algne tagasilöök ära kannatada, pealegi lubas müüja, et uute, kuni 40% kütusesäästu lubavate kapslitega pidi saama ka olulisele organile pikkust juurde. Autoga ei ole kahjuks saanud enam kapsleid proovida, kuna kogu vaba raha läheb hetkel arstidele ja kapslitele. Soovitan kindlasti - kapslid toimivad!
Vasta
#60

Üks kütusesäästur tuli veel meelde;

http://luxmarket.eu/fuelshark/est/

Selle siseelu on ka näidatud:
http://valorem.ee/pildid/fuelshark.jpg
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne