"Harilikud" jalgrattad müügil?
#1

Kas kusagil Eestis on müügil (toob maale) ka nö. tavalisi ilma käikudeta Uusi meeste või naisterattaid, kas siis vene päritolu või ka mujalt pärinevaid? Eesmärk leida võimalikult soodne pakkumine sel alal.
Palun infot.
Vasta
#2

Võibolla Leedu firma Baltik Vairas?
Vasta
#3

Tallinnas Kuusakoski lähedal, Gaasi 6A see ülalviidatud Leedu rataste ärikas paikneb. Seal on kindlasti sihuke arusaamatu asi olemas.
Vasta
#4

Tartus juurikaturul jalgrattapoes täiesti olemas tavalised vene jalgrattad.
Vasta
#5

Hawaii Express müüb Classic rattaid ning mudelinimega City on käikudeta tavalised rattad millel porikad jms komplektis. Võin kinnitada, et tegu heade ratastega kuna oma vanematele sai need ostetud ning rõidavad nendega IGA päev juba mitu aastat(isa rattal vahetatud vaid tagaratta kodarad kuna soolane vesi pureb neid väga isukalt ning vahetatud ka sadul).
Vasta
#6

Mingiaeg esivanem ostis sellise 6-700 hiinaka.

Mul joppas just toorikut vaja olema ja haarasin hoopealt selle vunkli ...

agaSadSad

Hakkasin just kiirust lisama , vajutasin j6uga peaddlidele ja kr6ps murdus tagumine hammakas ära..Big Grin , uuest peast olid k6ik kodarad ka l6dvad ja veljed läksid ka niisama s6ites kohe k6veraks.

vot nii vuffel pill oliSmile

Pole midagi targemat teha
Vasta
#7

Sellistega tasub ettevaatlik olla. Igasugust sitta on praegu müügil. Oma kogemyus SM-st ostetud jalgrattakettidega. Panin peale ja 10 m peal oli kett pooleks, mõtlesin, et üks nõrk koht, paikasin ära veel paar korda, kuni oli selge, et kasutatav metall on sama rabe nagu jää.

Üsna tihti on palju odavam osta veidi kallim asi.
Vasta
#8

A mis nad seal Juurikaturul maksavad? Või mujal?
Ise Tartusse päris vaatama kohe ei saa minna.
Vasta
#9

Vist olid midagi 1600.- krooni, midagi sellist on meeles. Saadan sulle privas poe omaniku tel. numbri.
Vasta
#10

hei! ma ostsin omale 3 a tagasi Tondi selveri kõrval asuvast/asunud? jalgrattapoest ühe "tavalise" jalgratta - sinna jäi neid veel, mine kae. ta küll natuke sefim kui sinu ihaldatu, mõni käik on ka, aga muidu selline linnakas. pulgaga. maksis ta toona 2000 krooni ning praeguseks olen temaga ca 2000 km maha sõitnud, ilma, et midagi juhtunud oleks. lihtsalt tavaline hooldus.

Aga kuna mul nüüd põlv nii palju tuksis, siis ise enam sõita ei saa ja alates eelmise aasta maist ripub ta lihtsalt garaazis ja annaks ta mingi raha eest ära. asub tallinnas. peal on dünamo ja tuled ja pakiraam ja puha Smile

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#11

Kui eesmärgiks võimalikult soodne pakkumine, siis ehk sobib kasutatud velo- Viljandis Jaani rattapoes palju häid pakkumisi. Ise sain sealt kaks aastat tagasi 1100.- eest väga korraliku maantee-ratta (Ǿgland), millega nühkisin terve semestri jookul marsruuti Viljandi-Tartu, Tartu-Viljandi (peale seda, kui kits oli mu neljarattalise purustanud).
Vasta
#12

Mõnda aega tagasi müüdi veel täitsa ''kokukaid'' poes, kõik sama moodi nagu vene ajal, ainult tuled olid külge pandud. Hind oli 1000krooni kanti.
Vasta
#13

Tondi Selveri kõrval seda rattapoosi enam pole, ise töötasin seal kunagi, pood nüüd juba oma asukohta vahetand ning enam selliste ratastega ei tegele. Küsita võid tõesti Baltic Vairasest, nemad seal Gaasi tänaval.
Vasta
#14

(Ei ole pahapeal väljas)Big Grin Miks on vaja käiguteta ratast kui vanemale inimesele oleks käigudega hea,kuna üles mäge või kui tuul vastu on kergem.Vanaisa ostis lasnamäe rimi sportlandist 4a tagasi käikudega merida (täiesti tavaline tänavaratas pakiraam jne)ja pole midagi katki läinud peale sisekummide maksis 3500kr.Sõidab peale lume sulamist tööle ja tagasi kuna liikumisega tuleb tervis ja bensiini kokkuhoid,tööle on u 10km.Taha panime turisti kummi sest vahel on teepeal klaasikillud ning kumm tahtis iga kord katki minna turisti kumm paksema seinaga
Vasta
#15

Kus on öeldud et ratas vanemale inimesele läheb?

Lihtsus on hea, kui rääkida ratastest kategoorias "võimalikult odav", siis mida vähem madalakvaliteedilisi pudinaid seal küljes on, seda töökindlam. Merida, Classic jms on "margirattad" ja ikka suhteliselt kallid.
Vasta
#16

ega ma ei mõelnud et vanemale inimesele üks kõik kellele
Vasta
#17

Jesper Kirjutas:Kus on öeldud et ratas vanemale inimesele läheb?

Lihtsus on hea, kui rääkida ratastest kategoorias "võimalikult odav", siis mida vähem madalakvaliteedilisi pudinaid seal küljes on, seda töökindlam. Merida, Classic jms on "margirattad" ja ikka suhteliselt kallid.

Nagu eelnevalt kirjutasin, siis Classikul ka lihtsad käikudeta cruiser tüüpi rattad müügil (meestekas oli classic city). Hind jah võibolla kallim, kui hiinakatel aga minuarvates tegu hea rattaga.
Vasta
#18

hakkasin mõtlema, minu classic zero (küll maastikuratas) on vastu pidanud 11 aastat ja viimased 5 aastat on suviti jalgrattalaenutuses rendirattaks olnud - vaid tavahooldus ja kuluosade vahetamine on toimunud. selajal oli see kõige odavam ratas, mis poes oli.
Vasta
#19

ats97 Kirjutas:Nagu eelnevalt kirjutasin, siis Classikul ka lihtsad käikudeta cruiser tüüpi rattad müügil (meestekas oli classic city). Hind jah võibolla kallim, kui hiinakatel aga minuarvates tegu hea rattaga.

Ei vaidle vastu, aga te soovitate siin Dacia huvilisele Audit, muud midagi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne