Vanishing Point 1996
#1

Laupäev 16.02. Soome MTV3 kell 22.30
Vasta
#2

Kui seda militaarse olemisega kiilakat nägin , arvasin, et läheb Pulp Fiction´iks kätte (a´la viiakse keldrisse jne) Big Grin

Paroodia
Vasta
#3

hakkame siis vilme arvustama jälle!

Ette öeldes- uusversioonid ei pea tingimata olema algvariantide perssekeeramised (meenub Hirmu Neem- täitsa hea jo), aga Vanishing Pointi puhul see 100% nii on.
Märk, et nüüd hakkab mädanema, oli minu jaoks koht, kus sangar tankimise ajal taksofoni juurde läks ja oma naist taga otsima hakkas. See oli nagu põhjuse otsimine, miks kihutama hakata, peategelasel polnud mingit viha ühiskonna vastu, vaid lihtlabane egoistlik jonn- tegelt poleks ju sittagi muutunud, kui see tropp oleks ka naise kätt hoidma jõudnud. Sellest hetkest muutus ka täiesti mõttetuks kloun raadioeetris- see ajas oma joru, sama, mis neeger originaalis, aga neil polnud Kowalskiga midagi ühist ju! Üks rääkis aiast, teine- ah, teate ise millest.
Kõrvalosadest ei ole mõtet üldse rääkida, millegipärast tehti asi kuidagi jube isiklikuks (jobu ment, kes Chargeri kummuli keeras, meenutas oma karakterilt- alul kõva vend, lõpus laseb pisara- sheriffi Konvoist, fbi neeger oli lihtsalt mingi kinnisidee küüsis).

Lõpp oli täiesti jabur (krt, ma ei mäleta, kas Kowalski algvariandis ka ära haihtus, kui nii, siis hästi, et midagi uut ei üritatud).

Kokkuvõtteks- uusversioon polnud enam mingi mõtlemapanev, tagamõttega stoori, vaid läbinämmutatud must-valge vedel fekaal, ma ei tea, kas peeti laiemat vaatajagruppi silmas või ei küündinud tegijad kõrgemale.SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
Vasta
#4

Nojah Smile
Selle militaarse olemisega tüübi puhul tuli meelde Pulp Fiction´i pood - oli ju ka igast kaupa seal (kus kurat sellised needitud ülekeha - nahkkostüümid võetakse Big Grin?)

[Pilt: pulpfiction.jpg]

http://www.godamongdirectors.com/scripts/pulp.shtml

Ja siis \"Närvid läbi\" (Falling Down (1993) ) või miski, kus M.Douglas läks tütre sünnipäevale ja närvid läksid läbi. Siis ju ka läks miskisse poodi, kus Natzi kleepis ligi, et õige mees ja tahad miskid killimiskaupa :keersilm

Vanishing Point 2 oli ka mingi segu igasugu tuntud episoodidest :rull

http://www.vanishingpointmania.com/

[Pilt: vpoint07.jpg]
Vasta
#5

on keegi reservoir dogsi nännu?

ilgelt lahe film minu lemmik filmitegijalt
Vasta
#6

Jep. Päris mõistlik, ainult mõnele ei meeldi kui tilk verd ilmub vaatevälja :keersilm
Vasta
#7

Tsitaat:Originally posted by nasa13
Jep. Päris mõistlik, ainult mõnele ei meeldi kui tilk verd ilmub vaatevälja :keersilm

:lol

\"tilk verd\" on küll leebelt öeldud tarantino filmide kohta

:lol
Vasta
#8

Tsitaat:Originally posted by Jansa
Tsitaat:Originally posted by nasa13
Jep. Päris mõistlik, ainult mõnele ei meeldi kui tilk verd ilmub vaatevälja :keersilm

:lol

\"tilk verd\" on küll leebelt öeldud tarantino filmide kohta

:lol

Ja igasugused lahtised kõrvad jne jne.

Päris lahe on ka Ehast koiduni :duh
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne