jama minskiga
#41

Säde on tugev küll...., aga probleemile lahendust kuidagi ei leia..
Ega ei tea ka eriti mida teha, sest pole ju probleemis kindel, aga imelik on see , et mul on kraan kinni , aga ikkagi on jälle küünal märg ..... keerasin korra sumpsi silindri küljest lahti ja sealt jooksis mingi mustjas mõks välja .. kuidagi jääb tunne nagu, et bensiin ei jõua ära põledagi vaid tõmbab mootori täis, aga mis selle põhjustab, aga ma ei uputa isegi üle ning külmalt on kohe \"laksu pill \" , gaasi andmisel viskab jällegi, sussid püsti?
Vasta
#42

no nüüd kadus mu minskil süüde kah ära, mingi lühis või midagi on, ei saa eriti aru...äkki aitx veica, kui süüde oli, siis kah käima ei läinud, ei võtta pöördeid ülesse kah kui korrax käima said ja siis no karbuss ja düüsid on kõik puhastatud
Vasta
#43

minu minsk on nüüd vägagi korras, mehaanik tegi seal kähku asja ära ja nüüd kõik tasemel, lasin isegi taguratta ringi koha pealt minnes Toungue
Vasta
#44

Sain korda!Smile:eureka... :lol
Vasta
#45

posid poisid.oodake asi ei pruugi üldse karburaatoris olla.mul zidil oli sama kala krt päävas 2 korda kiskusin karbussi lahti.vaadake küünalt.säde võib olla aga kus kohas ta lööb ja kui suured on kondatkid.proovige.vahetage küünal ära ja mis siis teeb.?
Vasta
#46

asi võib ka sügaval mootoris olla.sõbral oli stella ja ka ei tahtnud kohe kuidagi tööle minna.siis proovisime kõik need kergemad variandid ää küünla ja karbussi puhastamised jnejne.ja lõpuks selgus et simelringid olid läbi ja seatl imes õhku sisse ja sellepärast ei töötanud.:eureka
Vasta
#47

mul oli ka vahepeal täpselt sama jama ja ma tegin silindri pea madalamaks , et survet tõsta ja õhupuhastaja panin VOLVO tänavapuhastus veoauto oma(kompressori) siis sai sellest päris hea matsupill ja päris hästi läheb edasi.Siia maani liigub hästi. Mul on minimopeedi raamil see mootor raam on täielikult ümber tehtud. Vilistab kummi nii et vähe. Ja edasi liigub ka äkiliselt. Ja 125 esihark ees.Taha jäigemad vedrud pandud jne.
Vasta
#48

ju ta sul vähe kätte saab

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#49

mul oli minskil nii et küünal oli mingit oli pentsu ja õli täis jamasin kaua ja lõpuks tuli wälja et käigukastist läks õli silindrisse .võtsin mootori lahti ja vahetasin tihendi ära siis oli korras.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne