M72 vanaüübi ühekordne siduriketas ? Palun infot!!!
#1

1. Kas kellegil on olemas pildimaterjali või kodus olemas vanatüübi M72 mootori, millel on kahe siduriketta asemel 1 siduriketas ? (Kas saan õieti aru, et lisaks ühele sidurikettale on kumbagilpool vastas 1 metallist ketas? Kokku 3 ketast ?

2. Kui on 1 siduriketas, kas siis hoorattal on ka erinevused ? Nimelt on mul olemas kaks hooratast, mille keskmise tsentri augu ümber tunduvalt paksem rant, kui teistel hooratastel mida olen kohanud nt K750 !!!
Pilt minu hoorattast on siin -->


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#2

Vastan ise Teile, et ka foorumlastega teadmisi jagada, mida ma sain täna teada.

See on varajase M72 hooratas, nimelt originaalis oli siduriketas millel kahelpool paksemad metall kettad, hiljem pandi selle hooratta sisse sidurikettaid 2 ja õhemad metallplaadid.

Rääkisin ühe vana NL krossimehega, ütles, et neid liikus varajastel M72, aga oli uimane kohapealt ära minnes, siis krossimehed treisid hooratta ääred maha ja ka need metall kinnitus pulgad lühemaks, mis kinnituvad sinna koonusena ja surutakse kõvasti sisse kinni. Edaspidi läks mootorratas kohapealt äkiliselt ja jõuliselt minema, kuna hooratas oli tunduvalt kergem.

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne