Eesti (NSV) kuulsuste autod
#61

?
http://www.auto24.ee/used/2488435
Vasta
#62

Huvitav leid. Ma olen seni arvamusel olnud,et kadunud Gustav Ernesaksal peale GAZ M20 muid autosid ei olnudki?
Vaadates auto seisukorda ütleks,et tüüpiline kolhoosiniku masin,näinud eestimaa rasket elu.
Kuidas müüja ära tõestab,et see kuulus perekond Ernesaksale seda tahaksin näha? Ernesaksa perekonna nime on eestis väga paljud kandund ja need pole ka kaugeltki suguluses omavahel. Hetkel tundub,et müüakse põrast kottis, info sellekohta,et see on nii nagu müüja väidab on puudulik.


Vasta
#63

Oli Ernesaksal vähemalt 2 pobit ja üks vana volga, aga võis olla ka rohkem. Selle klassi mehed said iga paari aasta tagant uue osta.
Vasta
#64

Minu Vana vanemad olid Ernesaksaga väga head sõbrad, tema Pobeda oli ka vanaisa autoks aastaid. Mäletan ka fakti, et vähemalt üks Volga oli Ernesaksal  ka kindlasti, ilmselt ka rohkem.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#65

Kuulutuse piltidest ühel, on üks auto tehniline pass, millel kirjas, et auto kuulub lp klaverdaja Viive Ernesaksale. Iseasi, kas pildil olev pass ja müüdav auto ka kokku kuuluvad... ...sellest ka minu esialgne küsimärk.
Vasta
#66

Viive Ernesaks:
Küsimus, millele olete elus pidanud vastama ilmselt sadu, kui mitte tuhandeid kordi: kas laulutaat Gustav Ernesaks on teie sugulane?
Sugulasliin kindlasti mitte. Ernesaks on mulle külge poogitud nimi, mille sain praeguseks juba lahkunud abikaasalt Antsult 1961. aastal. Juba siis hakkasin sosistatud juttudest aru saama, et olengi ääriveeri päris Ernesaksaks saanud ning selgus, et Antsu ja Gustavi vanaisad olid vennad. Või midagi sarnast. Mõni aeg tagasi oli Harjumaal Anija mail Ernesaksade suguvõsa kokkutulek. Olin samuti seal. Ernesaksu kogunes sinna kaugelt üle 200.
Vasta
#67

(24-03-2017, 00:54 AM)Alts Kirjutas:  Sugulasliin kindlasti mitte. Ernesaks on mulle külge poogitud nimi,

Eks igal kahtlusel ja kõhklusel ole oma põhjus. Aga nii on juba palju parem. Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne