Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika
#1

Tekkis mõte siis selline thread tekitada. Et siia võiks panna viiteid heale autoteemalisele/autos kuulamiseks mõeldud muusikale. Ehk saab miski plaadigi kunagi kokku?

Endal meenuvad kohe kolm pala. Kaks on Kukerpillidelt- \"Kätes rool\" ja \"Auto ohver\", lisaks veel Kuldse Trio \"Seal kus lõppeb asfalt\".

Kunagistest tädirannas käimistest on meelde jäänud ka Joy Divisioni \"Love will tear us apart\", mida sai ühel eriti kaunil hommikul koju sõites autoraadio saatel ümisetud.

Asp
Vasta
#2

Paneks omalt poolt kohe Steppenwolfi \"Born to be wild\" ... olen 30 aastat hiljem sündinud: haletsege mind.

Chris Rea \"Road to hell\" jätab külmaks...
Eesti muusika on tore asi kuid aastaid umtsabändis Jaanituledel mängides saab isu jube ruttu täis.

Lemmikuid kuid raskesti kättesaadavaid asju veel :
SIIT (Bulliti themesong absoluutne lemmik! Tänud Tiit Paulusele... basskitarri õpetajale)
Vasta
#3

Bruce Springsteen, eriti viimane plaat ja kindlat lugu ei oskagi praegu tuua, kõik on kuulatav Smile
Vasta
#4

Head kimamise lood (kui jalg hakkab ähvardavalt koos gaasipedaaliga läbi autopõhja vajuma) on Queeni \"Ride the wild wind\" ja Breakthru\"
Vasta
#5

Kõigi eelmainitud lugudega päri! Samas paneb näiteks pikk tee ja hiline õhtu / varajane hommik, nautima lugusid mida muidu üldse ei viitsiks kuulata. Olen teinud endale ka mõned sellised plaadid, mida udusel ja vihma tibaval hommikul nende raskemeelsuse või nukruse tõttu väga hea kuulata on, kuid neid plaate kasutan ka vast mõne korra aastas, sest paljukest mul ikka pikki sõite sellistele kellaaegadele satub. Aga kui satub, siis on nad otse kümmnesse Smile Üks neist on näiteks \"The Smiths\"

Pühapäevaseks sõiduks ja auto nautimiseks on minu puhul pauerit vaja Smile
Sestab on ka \"born to be wild\" ja rajumad Queeni lood seks tarbeks olemas +

Rock:
GnR - Paradise City
Jimi Hendrix - Foxy Lady
Twisted Sisters - Don\'t let me down
Twisted Sisters - We don\'t gonna take it (or smthng)
Sex Pistols - God save the queen
Free - It\'s alright now
Alice Cooper - Poison
Alice Cooper - I wanna be a God
Alice Cooper - Feed my Frankestein
Alice Cooper - Love is a loaded gun
Europe - The final countdown
Europe - Cherokee
ZZ top - Sharp dressed man

Uuem Rock
Linkin Park - In the end
Bloodhound gang - Kiss me where it smells funny

Vanem pop rock:
Huey Lewis - Power of Love

Vanem pop:
Sandra - Johnny wanna live
Living in the box - Living in the box

Techno (vana kool üldiselt):
Utah Saints - Power to the beats
Utah Saints - Something good
Utah Saints - Mortal Combat
Usura - open your mind
U96 - Das Boot
Front 242 - Amok
LA Style - James Brown is dead

Rave (jälle vana kool):
Members of mayday - we are diffrent

Muud:
netist selle nime alt pärit - Techno - Early 90s dance megamix
BoneyM - Night Flight to Venus (techno mix)

Punk:
Velikie Luki
Valik JMKE-st (enamuses pärit \"õhtumaa viimased tunnid\" ja viimase albumi pealt)

Eesti:
Hunnik (pop) Rujat (eile nägin ma eestimaad jne.)
Tõnis Mägi - Veenus


jne...
Minupoolne valik ja kommentaar lähtub minu enda kitsast muusikalisest valikust ja on antud selleks, et äkki keegi leiab siit endalegi mõne loo, mida kunagi kuulatud kuid mis hetkeks juba ununenud Smile
Vasta
#6

ehhee..... lowrider.... tegia laul just parem siukeseks vaiksemaks cruisimiseks ja auto näitamiseks

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#7

hmm, \"jälle ma sellili auto all, karterist õli tilgub sirinal...\" Big Grin ; metallica \"fuel\"; vennaskond \"täna jälle me joome bensiini\"; roxette \"sleeping in my car\"; smilers \"ära viska mind ära\", \"lähme sõidame\" jne.... :bounce
Vasta
#8

ei saa kuidagi mainimata jätta \"on the road again\" justamendi või siis willie nelsoni esituses

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#9

hmm.....stereophonics-maybe tomorrow......siiis...veel.....audioslave-show me how to live......eee..jah ...mopeedur..õige..kui sa just mõtlesid Cypress Hill-lowriderit...massive töne-cruisen...võix kah panna....meie mees-rekamehe argipäev...metallica..koos selle londoni sümfoonia orkestriga-nothing else mathers....aaajaaa.....nirvana-smells like teenage spirit...ja...come as you are.....papa roach-last resort.....limp bizkit-rollin...him-join me...lumidee feat.bustarimes-never leave you...jne...
Vasta
#10

ac/dc - highway to hell Smile
samas ka ac/dc - born to be wild
ac/dc - TNT
siis veel sihuke lugu meenub...smash mouth - beliver
Vasta
#11

tegelikult mõtlesin küll james browni oma aga ka cypress-hillil on võibolla hea laul... ei oska öelda pole kuulnd

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#12

ehh, ma siuke folgi lembene nii et:

viimase Untsakate plaadi pealt:

Suu laulab süda murestseb
Maffiamiis number üts

VLÜ

ühingu poisid

+ Miljuneeri plaat


Natuke karmimat ka:

Nightwish - Over the hills
Nightwish - sleeping sun
Metallica - fuel
Filter - hey man nice shot
Alice Cooper - Poison
GNR - you could be mine


Vaiksemaks kulgemiseks plaadid:

Tõnu Raadik - kadunud maailma teedele
Jaan Tätte - Mine mine
Eriti Kurva Muusika Ansambel - ebafolklorism
Eriti Kurva Muusika Ansambel - hauaplaadi lood
Tätte ja Matvere - majakavahi armuhüüd

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta
#13

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: harley
ac/dc - highway to hell Smile
samas ka ac/dc - born to be wild
ac/dc - TNT
siis veel sihuke lugu meenub...smash mouth - beliver

Kas tõesti on born to be wild ac/dc lugu :???. Viimati kui mina seda lugu kuulsin oli see Steppenwolfi omaCool
Vasta
#14

Eks autos kuulatav muusika sõltub täitsa maitsest, kuid tõsi ta on, et pikkadel sõitudel, hilisõhtul on vanemad rock lood ja ballaadid, nagu eelpool mainitud Steppenwolf, Queen, Bruce Springsteen jne. väga head.

Peale raadio meeldib mulle aga hirmasti kuulata kiiret metalit - grindcore, karmim death metal ja -industrial bändidelt nagu Napalm Death, The Berzerker, Nasum jt. aga kõlbab ka vihasem uusmetal Slipknot, Deftones ja Static-X ... njah autoteemailine muusika see just suurt ei ole, aga süstib ropult energiat, sunnib kiiresti sõitma aga pikapeale teeb närviliseks Smile.
Vasta
#15

Ja alati aitab LED ZEPPELIN!!!CoolCoolCool
Vasta
#16

minu poolne soovitus mida autos kuulata oleks Roy Orbison - I drove all night(see lugu on lihtsalt super.......Smile

OldSchool Rulez...Smile
Vasta
#17

täitsa nõusSmile
Vasta
#18

teksase ööbik on üle prahi muidugi.

ise sebisin viimati Hendrik Relve \"Kuula rändajat 2\"-plaadi, need on vikerraadio samanimelise saate veits kärbitud lood. Megarahustav Smile.
Vasta
#19

HÄÄ näha, et nõnda ühtne läbi-aegade-roki-kollektiiv! Aitääh mõnede \"vihjete\" eest!
nii, \"Teet-the-audiophile\" korrastas kõvaketast; loetlen nimesid läbisegi (kuna ise kuulan masinas kõike, ei selekteeri siingi):

\"Roxette\" (kuigi 100% kommertsbänd, oli \'90alguses hea)
\"Pulp\" (\"Lemon Tree\" ja \"Common People\" eriti)
\"Iggy Pop\"
\"Robbie Williams\"
\"Bi2\" (\"Polkovnik\" - lugu filmides \"Brat2\" ja \"Sjostrõ\"); üldse on vene (rokk-)bändid lääne omadest nauditavalt \"teistmoodi\"-südamelähedasemad
\"Blur\"
\"Oasis\"
\"Nirvana\"
\"Travis\" (andekad coverid!)
\"Lisa Minowsky\" - \"Driving One of Your Cars\" (autosõiduks, MITTE vaid pealkirja pärast)
\"Singer-Vinger\"
\"Tõnis Mägi\" (\"Veenus\" on eriti hää(kuigi cover), nagu ka \"Alts\" mainis, ka \"Koit\"u ei maksa unustada, samas seegi ju Maurice Raveli \"Boolero\" pealt copy-paste)
\"Manowar\" (olen pool aastat otsinud netist lugu \"Stand And fight\" - TULEMUSETA! HJEELPPP! EDIT: asja tegelik nimi siis \"Heart of Steel\"; olemas!)
\"HIM\" (enne ei sallinud üldse...)
\"Cake\" (usa coveribänd, hea)
\"Sum41\" (usa noortebänd, hea)
\"Anouk\" - \"Nobody\'s Wife\"
\"Depeche Mode\"
\"Terminaator\" (ma hakkan vist vanaks-nõrgaks jääma, et seda nii palju)
\"Uriah Heep\"
\"Ruja\"
\"Metallica\"
\"No Doubt\"
\"Vennaskond\"
\"The Beatles\"
\"The Offspring\" (just \"Inaxy on the Hombre\"-plaat)
\"Eesti Raadio Meeskvartett\" - \"Rohelised Niidud\" (\"Kreisi Raadio\" theme)
\"J.M.K.E.\"
\"Louis Armstrong\"
\"Genialistid\"
\"Queen\" otseloomulikult
Vene (-Eesti) filmide-multikate lood (Eesti omi tahaks leida kusagilt - meeldib selline estraad!)
\"The Rasmus\" - hea põhjanaabrite bänd
\"Coldplay\" - häääästi nunnu (usa)
\"Good Charlotte\" - energiapommist usa noortebänd (hea!)
\"Cake\" on mõnus (usa) punk-rokk
\"The Connels\" - \"\'74-\'75\"

miskipärast kuulan meeleldi \"Hannah\" lugusidSmile
ning looga \"Set You Free\" (N-TranceSad) seostub noorpõlv

Ahjaa, kuidas sain unustada:

\"REM\"
\"BeeGees\"
\"Propa\" ok, \"Propeller\": \"See on meie punker\"
\"ABBA\"
\"U2\"
\"Alice Cooper\"
\"Twisted Sisters\"
\"Scorpions\" kui ainuke \"läbi löönud\" idabloki bänd (muidu ei mainiks)
\"E.L.O.\"
\"The Platters\"
huvitav (tundmatu) lugu: \"Tourniquet\" - \"If Pigs Could Fly\"
\"Mike Oldfield\"
vahepeal Eestis levinud punkbänd: \"Mystika\" (tekst on andekas)
Tarantino filmide lood on ALATI hääd
\"Hermes House Band\" - \"I Will Survive\"
soomlaste \"Dingo\" on hea
\"The Corrs\"
ahjaa - lätakatel on selline \"romatikamuusika\"-bänd nagu \"The Hobos\" - hää
eks kuulab aeg-ajalt ka vanemaid-klassikalisi trummi-bassi lugusid, isegi diskot-träänsu: \"Waldo\'s people\", \"RMB\" ja \"U96\" on muuhulgas nooruspõlvest armsad.
Raul Saaremetsa \"Vibratsioonid\" (nagu ka muu tema valitav muusika)
\"Fatboy Slim\" on andekas, \"Moby\" aga suisa fantastiline.
kindlasti \'60 loodSmile(Steppenwolf on näiteks tüütuseni ära kuulatud); veel meeldib EHE \'70 disco
netist KAHJUKS klassikalist muusikat ei leia (Tshaikovski I klaverikontsert mu lemmik); möödunud sajandist siis Orff ja Gerschwin

nii, hääd asja palju ei saa! Eks teinekord jälle!
tegelikult teeb tihtipeale loost loo NATURAALNE basskitarr, klaver või isegi (el-)kirarr! Selliste instrumentide soolosid naudin ise.

teet,
\"laia profiiliga eluaegne muusikasõber (mängis kunagi ka trompetit ja käis koorides)\"

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#20

... pean inimeste eksiarvamust parandama


Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
\"Pulp\" (\"Lemon Tree\" ja \"Common People\" eriti)

Lemon treed ei laulnud nimelt Pulp vaid bänd nimega Fool\'s Garden. Nii et 13piisab vii oma kartoteekidesse parandused sisse.


Morris
(ei salli kui inimesed ajavad bändid ja laulud sassi)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne