Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Vasta

(12-01-2016, 18:53 PM)mlsluik Kirjutas:  Soome popp on ikka üks kole asi Wink  Big Grin 



Olles taaskord mööda saatnud öö autoroolis... seekord mitte sõites, pigem magades või mõeldes omi mõtteid...kui mõtled et... ega suurt ei mõtlegi...  sest mis öösel ikka tööl tehakse... eriti kui oled nii kuradi sügaval et kuuled põrgukatla podisemist ja aknast välja vaadates näed tähtede asemel vaid külma kivi...  ahh vahet pole, peaasi et hästi makstakse.  Toungue    Seega kuulasin telefonist muusikat ning pean tunnistama et mõned soome popi lood siiski seal leiduvad. 

Haloo Helsinki lugusid oli päris mitmeid, Maija Vilkkumaa lõõritas korra, Kritiina Wheeler, Titta, Venior ja Kuningasidea olid ka...  aga hundirattaid ei viska kuid päris järgmist lugu ka ei vajuta.

Autoga sõites kõlbab kuulata küll, mõned on tegelikult väga head lood mida võiks isegi eesti artistid oma repertuaari võtta.






'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(12-01-2016, 18:53 PM)mlsluik Kirjutas:  Soome popp on ikka üks kole asi Wink  Big Grin 
Kahjuks mitte ainult popp. Nightwish on maailmakuulus metali bänd, mille mõned inglisekeelsed lood on ikka fantast hästi tehtud, ülejäänudki kõvasti üle keskmise. Sama kollektiivi soomekeelsed lood aga panevad südame alt haarama. Midagi nii jõledat kuuleb vist ainult soomlaste süldipeol kusagil Impivaara taguses peale kolmandat klaasiringi...   Big Grin
Ei olegi sellest fenomenist aru saanud. Kas soome keele kasutamisega läheb mõistus lühisesse või ongi suurema osa soomlaste maitse selline.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Külakandi tangopidu on Soomes ka üsna hull kogemus võõramaalase jaoks.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Mõni asi kõlab soomekeelsena just õigesti:


_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Legendaarne Dingo ja nende Autiotalo ingliskeelsena "The house without a name" ei kõla halvasti AGA originaal on originaal! Lihtsalt on mõnel muusikapalad, mis kõlavad "õigesti" vaid ja ainult originaalkeeles. Ingliskeelne Rammstein on ikka kole hale ja naljakas Wink Ainult spetsiaalsed, kohe ingliskeelsena tehtud kõlbavad kuulata.


Ingliskeelne propagandavideo Nõukogude vanatehnikale on muusikana ikka õudne küll Big Grin 
Vasta

Mul on ilmselt viga külges- mulle räigelt meeldib, kuidas soomlased ingliskeeles räägivad-laulavad.
N-ö marcus-grönholmi-ingliš.

https://www.youtube.com/results?search_q...27seagulls
Vasta

(18-01-2016, 17:17 PM)Jansa Kirjutas:  Mul on ilmselt viga külges- mulle räigelt meeldib, kuidas soomlased ingliskeeles räägivad-laulavad.
N-ö marcus-grönholmi-ingliš.

Mäkinen eesotsas...

Nagu tuntud soome koomik ja parodist Juha Laitila ikka tavatseb laulda et :


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Olõeihtansuomenpopinhädämiskit Smile








Hää lüirilsõ luoo ommava, mis tost, et mõni esitaja olõmiselt kangede pede moodu välla näkü...
Kik radionovast ommõl reissuheil kulleldu.
Vasta

(18-01-2016, 17:17 PM)Jansa Kirjutas:  Mul on ilmselt viga külges- mulle räigelt meeldib, kuidas soomlased ingliskeeles räägivad-laulavad.
N-ö marcus-grönholmi-ingliš.

Sa oled siis kindlasti juba näinud nende pikka kontserti Smile Ma telliks neid KOHE Roostale aga meil vist ei hakka ka 550 tegelase kambaga sellele hammas peale Sad Muidu paistab neil Rootsi Rally Colin's Crest'i ja Tampere vahel just see ndlavahetus vaba olema Big Grin
Vasta

A venes loksudes jäi kohalikust LoveRadio Murmanski jaamast kõrvu kinni säherdune üllitis näituseks:



Ja see legend ei vaja küll mingit promo ega tutvustamist. Igal reisul plaadina kaasas, hää alati:



Tänu sellele, et elan Radio Skonto Vidzeme levi nurgakeses saab end heasti hoida kursis lõunanaabrite pop- ja folkloominguga.
Muide, Riia sageduselt sellist kraami ei tule ja veebiraadio on neil veel kolmandamast puust. Rikas rahvas, pean mainima Big Grin
Üks näide:

Vasta

Ainars Mielavs


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(12-01-2016, 18:53 PM)mlsluik Kirjutas:  Läpparis on playlistis üle 200 000 loo ning usun et see on tunduvalt mitmekesisem. Kui seda jääb väheks siis saab alati kodu serverist juurde tõmmata.  Kui keegi otsib mõnda eesti lugu näiteks mida netist ei leia, saatke pealkiri ning suure tõenäosusega on see ka olemas. Samamoodi lääne lugudega, siiani pole veel miski leidmata jäänud.

Aastal 2002 lasti välja üks plaat kus laulsid Ivo Linna ja Mait Maltis (ei mäleta kes või kas seal veel kaasa lõid) Plaadi nimi on 'Parimad ropud laulud' Ma olen seda plaati päris kaua taga ajanud aga mida pole, seda pole. Täna enam inimesed isegi ei mäleta, et selline plaat kunagi välja lasti. Tegelikult ei teadnud sellest plaadist ka tol ajal enamus inimesi. Kuskilt ta korra sähvatas ja siis kadus unustusse.  Kui sul see olemas on, oleksin vägagi huvitatud nendest lugudest.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Selle plaadi taustast: http://www.ohtuleht.ee/135948/ivo-linna-...oppe-laule

Visuaal peaks olema selline:

[Pilt: 1_1_18731914.jpg]

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Sellelt plaadilt kõik lood  olemas ja minukäest täiesti saadavad. Soovid plaati või saadan failid?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(18-01-2016, 21:19 PM)mlsluik Kirjutas:  Sellelt plaadilt kõik lood  olemas ja minukäest täiesti saadavad. Soovid plaati või saadan failid?

Lahe Smile, failidest oleks maa ja ilm. Saad sa need kuhugile üles riputada äkki.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(18-01-2016, 19:02 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(18-01-2016, 17:17 PM)Jansa Kirjutas:  Mul on ilmselt viga külges- mulle räigelt meeldib, kuidas soomlased ingliskeeles räägivad-laulavad.
N-ö marcus-grönholmi-ingliš.

Sa oled siis kindlasti juba näinud nende pikka kontserti Smile Ma telliks neid KOHE Roostale aga meil vist ei hakka ka 550 tegelase kambaga sellele hammas peale Sad Muidu paistab neil Rootsi Rally Colin's Crest'i ja Tampere vahel just see ndlavahetus vaba olema Big Grin
No mut kysy pois, ega enne ei tea.
Olen nende pikka konsertti näinud mullu kevadel siinsamas Von Krahlis. 200 inimest oli äkki, ega sinna palju mahugi.
Vahepeal läks ikka lappama ka Big Grin
Vasta

Jajahh, kes kuidas...
Kas just autos kuulamiseks, aga kontserdid on neil läinud täis saalidele küll.
Vasta











Sama pala veidi teisel kujul: https://soundcloud.com/porteleki-tarn-parnoja/vesi










Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne