Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika

Komistasin siin enne magama minekut oma vana lemmiku, või iidoli, otsa, mõtsi et jagaks. Haruldast mussi ikka loodi tänu kidrale. Looja ise oli oma lauluga kusagil tagaplaanil, kuid kidra oli see mis kuulsust tõi ja mis loo lõi. Imelik et täna meil ei ole ühtegi kes suudks peale lõõritamise ka... ah mis ma ikka pläran


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Tore Smile.
Poolteist tundi ja törts peale kah. Paras aeg, et servast servani kuulata, kuniks riigi piirest välja saab, sest siin raadiotest midagi normulli tavaliselt ei kostu Big Grin.



Ma ise küll rahulikuma asja austaja, eriti autoroolis olles, sest seda eelnenud kära saab edukalt lintmakilt ka kuulata.
Kui kellegile veel passib, siis...



Talvel sai mälukale sikutatud terve Norah Jones'i antud kontsert, mida siis Rootsimaal töömasinas kuulatud sai.
Nüüd on keegi hea inimene lõpuks ometi tollest pikast jadast sealt välja lõikanud finaali loo:

Vasta

Tänud ksf viplala'le ja Jankale, jälle mõneks ajaks midagi uut kuulamist  Rolleyes
Päris hea valik.

Täna sai oldud Mikkelis kaasa elamas ümber Saima järve suursõidule ning seal jäi kõrvu swing ja boogie-woogie Õhtul sai käidud veel mägedes sõitmas ja siis lükkasin youtuubist peale Electro Swing kogumikud -- teinekord täitsa meeldiv kuulamine. Peaks sobimale nii nooremale kui vanemale generatssioonile :Big Grin

Suur-Saimaan ympäriajo




'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Aimatava Jarre laenuga 80.-te stiilis kaasaegset vene sündipoppi:


Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Grupilt Bumer veel üks lugu.Taustaks(orig.) Jury Shatunovi "Sedaja notsh" aga video tõelisest vene Rambost !!!
Vasta

Rambo rollis Vladimir Epifantsev, filmiks "Ränikivi" (Кремень). Tibi, kellega koos ringi silkab, oli veel mõne aja eest päriselus tema õnnelik elukaaslane. 
Kinul kaks osa minu teada, mõlemad parajalt hoogsa minekuga tükid, teine osa veelgi fantaasiarikkam Cool .
Ma viimasel ajal päris palju neid Epifantsevi osalemisega filmisid vaatanud - üpris hea lõõgastus valgetesse suveöödesse  Big Grin . 
Näiteks "Лютый" on ka omapärase huumoriga vürtsitatud kaasaegne mentovski bojevik.

A mussiga läks nüüd küll sedapidi kreeni, et sõber soovitas üht teost tümakamikside sarjast, millise stiili kuulamiseks mul tavaliselt enam eriti kõrvu pole. Täpsemini - ma ise ei taha, et oleks. 
Köitis asi mind sellegipoolest, sest teose loonud härra on heaste ülesse leidnud just need noodid-pillid-helid-sagedused, mis hiiglama lihtsalt suudavad tungida inimese ajju tekitades seal just seda ainumast õiget tunnet, millest puudust tunnen ja mille nimi on suvi.
Enda tarbeks toimisin looga võib-olla tiba barbaarselt. Nimelt paadunud netipiraadina lammutasin väheke programmidega ringi, mille tulemina liitsin kogu paaritunnisele setile iseenda poolt salvestatud ookeanilainete mängumühina lisaks. See kokkukeedetud kompott on nüüd isiklikuks tarbimiseks arvutis olemas, siin avalikult ei jaga.

Aga teile on Shahi pikk mix siin -

Sobib igas asendis suviseks tšillimiseks Smile

Laineid taustaks saab siit (minu isiklikust varamust, kui minu kombel neist puudust tunnete  Big Grin ). Miksige niisama esialgu, arvuti akendega.
Vasta

Tänud Janka filmi-info ja muude soovituste eest ! Selles pikas videos on tõesti nn.kõrvu hellitavaid kohti ja natuke igavaid(maitse asi) Ehk miksin ka enda maitse järgi miskit kokku - videona vaevalt(pole sellist aega et kuulata/vaadata ja tšillida) Lihtsalt autos kuulamiseks annab kindlasti midagi kokku mixida   Cool.
Vasta

Üks minu viimaste aastate üllatajaid.. tänaseks küll teada ja tuntud aga ikkagi, head kraami toodab perearsti kohta.

Kuna perearsti soovitusel ei ole võimalik seda linki siia postitada koos sinutoru pildiga, siis peate klõpsima minu pandud linki ning kiruma haigekassat.

https://www.youtube.com/watch?v=AzEBH6DZJVk&list=RDAzEBH6DZJVk

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Bruce Springsteen & The Seeger Sessions Band


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Mossega sõites hea kuulata Smile
https://youtu.be/EhVxgBGOI6k
Vasta

Tibi kaheksa aastat harjutanud ja läheb aina paremaks.
Vasta

Midagi ajast, mil autoraadios vaid kesk- ja pikklaine mängis:

Vasta


vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Jajah, tihtipeale on koopia parem kui originaal.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(04-08-2017, 22:51 PM)Marko Kirjutas:  Jajah, tihtipeale on koopia parem kui originaal.

Kui selline asi saaks reegliks, siis selle üle oleks minul isiklikult väga hea meel!  Smile
Ma olen alati öelnud ja ütlen ka nüüd, et kui keegi plaanib teha kunagi mõnd coverit, siis enne ikka mõelgu väga tõsiselt asja üle järele. Teha ju võib, aga see on äärmiselt libe rada kuristikku kukkumiseks.

Üks õnnestunud näide on Polina esitus Tsoi surematust loost, kus muudetud arranžeering ja selle puhas esitus suudab tuima originaali sisse tuua täiesti uued värvid. 
 
Ma nimme ei postitanud Sevastopoli filmilinki, et liikuv pilt oma muljet ei hakkaks avaldama, vaid mõjul seisaks ikkagi muusikaline osa.
Inglise tõlge on muidugi saast  Big Grin
Originaal siin - https://www.youtube.com/watch?v=FJn0MWJPRMY
Vasta

Kuidas kellele, aga mul oli kunagi üks tuttav, kellele passis omas tolle aja viimase sõna järgi sisustatud kurvasilmses kuulata sellist asja.
Pean mainima, et meeldib mullegi, kui helisüsteem keskmisest paremale tasemele ehitatud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne