Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika
Viimased ööd veetnud autoroolis ning sõites maha meeletuid kilomeetreid. On kohti kus raadiost suurt miskit mõistlikku ei tule siis puht juhuslikult suskasin sisse ühe ammu unustatud mälupulga, kus oli Tash Sultana parimad palad.  Tegu siis noore austraalia muusikuga kes juba oskab kitarri käes hoida ja muusikat tundub tegevat hingega, mis on tänapäeval harvaesitlev nähtus. Ja noo see hääl... Tema lugude puhul meeldib enim flow ehk see kuidas kõik nii sujuvalt jookseb, väga mõnus teinekord kuulata, veel parem vaadata. Vaatamisega on lood aga kehvemad, enamus kontserte välja müüdud pidevalt, viiendal on küll berliinis veel vist paar piletit saada. Tasub minna kuulama, soovitan. 
Sellise kitarrimängu oskuse eest müüks hinge kuradile maha, nagunii seda ise ei kasuta....  Big Grin   Toungue 'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
 Ulila Jäärada FB
Vasta
(14-08-2017, 08:39 AM)mlsluik Kirjutas: ... Tash Sultana ....

Asjalik asi kõrvale. Ideaalne kaaslane loojangus pikal maanteelindil.
Mis puudutab kidra käristamist, siis selline programmeerimise masinavärk on täna väga omane tänavamuusikutele. Võtab sell kola seljakotist välja ja kontsert algab...  Rolleyes
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne