mille näidik--müüdud
#1

......
Vasta
#2

[Pilt: 020247793ba392.jpg]

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta
#3

Kui tädil oleks rattadSmile......kui pealmine külg oleks kumer ja seal oleksid keermestatud avad poltide jaoks, siis võiks olla tsikli esitule korpusesse käiva aparaadiga. Kuna auke ei paista ja ilmselt pealmine külg sile, siis ehk ikka auto oma. Pole ka topelt kilomeetrirulliga riista tsiklitel näinud, aga ega pole üldse eriti midagi näinudToungue. Tsiklitel armastasid selliseid rulliga riistu 30-ndatel kasutada saksa nürnbergi linna tootjad Zündapp ja TWN, eks teised ka.
Eks autodest Fordil...
Vasta
#4

Chevrolet kasutas selliseid pikliku, mitte ümmarguse kujuga näidikuid...

Terv. Veteran.
Vasta
#5

Püüan teha paremad pildid,siis asi selgem.
Vasta
#6

Mis maksab see näidik millest siin foorumis juba pool aastat juttu tehakse.
Ostan selle ära ja kingin sõbrale.
Kui omanikule sobib see jutt helista.56563237.ps.näidik leiab loodetavasti omale sobiliku pesa.
Vasta
#7

Ülemise numbri 0 sisse on kirjutatud KILO,ning huvitav on see ,et kilosid kaalub 10 kaupa,kuid kui tuleb 120 siis peaks tulema 130 ,kuid tuleb uuesti 120 .Näidiku mustal sisemisel plekil kiri P-37972.Ehk sellest abi.
Vasta
#8

Pilt tagant [img] http://fotoalbum.ee/photos/Qvalts/47672151 [/img]
Vasta
#9

Mulle kui võhikule jääb arusaamatuks selle riista kinnitusmeetod sõiduvahendi külge. Paistab skaalavalgustuseks olev külgaken, valgustus peab siis tulema väljast küljelt.
Splindionu paistab teadvat midagi, aga targu ei räägi, sest teadmised maksavad ja masse tuleb hoida teadmatuses, siis on neid kergem juhtida ja kasutadaCool Ja mida vähem räägid, seda targem paistad ka.
Tundub siis olevat ikkagi auto näidik, kui kilomeetrid, siis võiks olla euroopa asi vast.
Huvitav kokkusattumus, on mul siin üks tsikli rulliga spido, saksa Veigeli oma, sellel pardanumbriks 379202. Ülal veel trükitud : mul 120 km , lisaks Veigeli all veel tavapärased saksa D.R.P. ja D.R.G.M. On veel natuke samasugust spidot, aga sellel käsitsikirjut. number ja teisel käsitsikirjut. 0,85 puuduvad, ehk on maha kulunud, asja on lahti võetud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne