pinstripe
#81
(19-02-2018, 18:28 PM)spitfire Kirjutas: minu meelest on su käekiri muutunud

Jep, olen teadllikult käekirja kallal tööd teinud, sest mind ennast huvitab pigem straipide sidumine art deco suunaga ja vähem rockabilly stiil. Ja kuna minimalism on ka tihtilugu meelepärane, siis ilmselt sealt ka see Skandinaavia suund lööb välja.

See nö rockabilly-rocknroll-oldschoolhotrod-VonDutch laadne stiil (kuidas iganes keegi täpselt kutsub, kuigi Von Dutch oli siiski selle suuna suurim populariseerija ja mõjutaja) ongi ilmselt see, mida nimetasid jänkilikuks. Aga samas eks iga projekt nõuab ka erinevat lähenemist ja tegelikult tuleb vallata kõiki erinevaid stiile - nii coachlining (pikad triibud), kui rocknroll teemat ja scrollimist ja kõike muud, lisaks muidugi ka kirjad ja muidu sildimaalimine.

See kell muidugi oligi tehtud just meelega sellise mängulise fondiga ja üleüldise lowbrow art tundega.
Aga erinevaid Miki-Hiiri tuleb ka kindlasti siiski veel lisaks Big Grin
225 1980 | Type1 1971
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee


Vasta
#82
Üks x ammuammu juhtusin kogemata vilksamisi nägema,veneaegu kui M külg korvile tõmbas peale valget jutti, käsi vist isegi veidi värises,aga jutt tuli perfektne,nii laius kui sirgus jne.Naljakas oli vaadata,pintsel oli justkui det. küljes magnetiga kinni.Olen ka korra samat asja teind,aga ei ma saand pintsliga essugi,disain teip päästis olu korra,väga tüütu tegevus,keel venib koguseaeg ripakile ja teised naeravad-keel suhu tagasi.
Oled tubli poiss.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne