Piaggio 50cc jama
#1

originaalis vóttis sisse viimati ca 80km/h. Panin peale uue ninja sumpa ja núúd on masin eriti imelikuks láinud. ca 20 km/h juures kiirendab jársku 30-ni ja siis vága aeglaselt 60-ni. ja see on lagi. Aga kui sóidad veidi 60 peal allamáge akkab umbes 70 peal kiirendama ja teeb seda 100 km/h válja.


Mis vóiks olla probleem ?

Ise mótlein, et ákki peab karburaatori pealt midagi sáttima, aga sealt saab ainult póórdeid keerata túhikáigul(váhemalt nii paistab). Kuna ma asjast palju ei tea siis palun aidake kuidas oskate.
Vasta
#2

rullid... esiteks vaata mis korras on rullid ja mis raskusega ehk siis mängi nendega & teiseks vaata kui kulunud on variaatori esimese poole taldrikud... kui need korras siis siduri vedrud veel vaata üle... karpat ära näpi
Vasta
#3

Kas 100 km/h pole selle masina jaoks natuke palju?? Minu teada tohiks see masin kuni 45 km/h välja joosta, et mopeediks jääda.Big Grin
Vasta
#4

lisaks:
umbes aasta tagasi TM numbris testiti rollereid, kusjuures tegu oli oma ala tippudega, mitte odavate koopiatega. tulemuseks oli, et KÕIKIDEL valetasid spidokad kiiruse 30 kuni 50 % SUUREMAKS...
Vasta
#5

seda ei usu, et nii palju, aga 10kmph vóimalik.

ja see pole mu vastus mu kúsimusele:d
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Puhh
Kas 100 km/h pole selle masina jaoks natuke palju?? Minu teada tohiks see masin kuni 45 km/h välja joosta, et mopeediks jääda.Big Grin

parimad liiguvad tuunitult piirajateta kuni 125kmph.
aga t2nu v2ikestele ratastele on see eestiteedel enesetapp.
Vasta
#7

to pokuboy:
lappa ise arhiivis kui ei usu, igatahes ma ei liialdanud. otsi ise üles. summist sõltub 2-taktilisel suurem osa. kui sellega mööda paned, siis pole head loota.
Vasta
#8

mul on Yamaha jog ja liigub 70 km/h kuigi spidokas näitab 60km/h.nii et valetab kümnega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne