Vanatehnika Lustisõit 2009
#41

Tere!
Aitäh Lustisõidu eest, järgmine kord püüaks taas bussiga kohale tulla Toungue
Head,
Evelind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#42

Lustisõit oli väga tore, kahjuks jäid huvitavamad eksponaadid garaazinurkadesse ja nii ma ei tea siiamaani, milline see moskvichiga sarnase tagaosaga bmw välja näeb. Oli vist bmw 700.

Suur tänu ka Tõnnile, kes kojusõidul kino tegi ja "maanteepatrullile" kelle me lõpuks üle kavaldasime.
Vasta
#43

Järgmine Vanatehnika Lustisõit toimub 18 augustil 2009.

Seekord oleme saanud kutse Nõukogude tehnika näitusele Rotermanni kvartalis Tallinna kesklinnas. Lähemalt saab sellest lugeda http://www.rotermannikvartal.ee/news/uudis38.php , aga samuti AM foorumist http://forum.automoto.ee/showthread.php?...748&page=1

Korralduslikust poolest:
1. näituse külastamise piletihind on 35 krooni (tavahind 75 krooni)
2. parkimine on tasuta - kui Ahtri tänava äärset parklat haldav ettevõte ei võimalda tasuta parkimist (tunnitasu on muidu 15 krooni), siis on sisehoovis parkimiskohad.

Suured tänud näituse korraldajatele kutse eest.

PS teada on ka septembrikuine sihtpunkt - Saku Õlletehas.
Vasta
#44

(05-08-2009, 14:27 PM)indreksirk Kirjutas:  Järgmine Vanatehnika Lustisõit toimub 18 augustil 2009.
Seekord oleme saanud kutse Nõukogude tehnika näitusele Rotermanni kvartalis Tallinna kesklinnas.

väga kift!
püüan Kuban bussi sellel korral taas "välja ajada" Smile
seega, kes soovib bussi peale tulla, on teretulnud!

kohtumiseni,
Evelind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#45

Vaffa sõit Toungue Kohe bussi sisse astudes meenusid sügisesed kartulivõtud koolis ja mõlkis plekkämber põhjalakummikute ja marati dressiga Smile Suur tähh veelkord siit kõigile, eriti mõlemale Kubanile Smile

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Vasta
#46

€£@{@ (/¤%&#¤% !!!
Eile sain auto kätte ka ja ei tea, kas ma unustasin tulla või ma unustasin tulla...
Panen septembri sõidu kohe kalendrisse.
Loodan, et teil oli tore vähemalt Smile

I'd offer you moral support but i have questionable morality
Vasta
#47

(18-08-2009, 23:39 PM)Priit_IZ Kirjutas:  Vaffa sõit Toungue Kohe bussi sisse astudes meenusid sügisesed kartulivõtud koolis ja mõlkis plekkämber põhjalakummikute ja marati dressiga Smile Suur tähh veelkord siit kõigile, eriti mõlemale Kubanile Smile

pole tänu väärt! nii uhkes kostüümes ja nii tõsiste dokumentidega tule aga teinegi kord Kubanisõidule Smile

suured tänud Indrekule ja näitusekorraldajatele, kes külla kutsusid!

kohtumisteni!
Lind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#48

lustisõit oli tore Smile
tänud lähevad kupeemersu mehele, kes viskas nõmmelt vupsti rotermanni ära Smile

mõned pildid ka nähtust. vaadata saab neid http://nagi.ee/photos/busse/sets/221273/ või siit http://www.u-pop.ee/foto/picslist/3825/

fotoblogi urmo fotonurk™
Vasta
#49

(18-08-2009, 23:53 PM)ullivilli Kirjutas:  €£@{@ (/¤%&#¤% !!!
Eile sain auto kätte ka ja ei tea, kas ma unustasin tulla või ma unustasin tulla...
Panen septembri sõidu kohe kalendrisse.
Loodan, et teil oli tore vähemalt Smile
Sõit oli tore, aga näituselt oleks oodanud natuke erilisemat tehnikat. No näiteks kasvõi GAI autosi, miilitsa Urali korviga, neliveolist Mosset 410, või siis furgooniga M 430. Samuti oleks tahtnud näha mootorispordiks kohandatud isendeid. Kasvõi Lada VFTS.
Siseruumides oli kergelt öeldes hämar, et masina juures olevat silti oli juba nati raske lugeda.
Poole hinnaga külastuse kohta virisen ilmselt liiga palju Smile

Igatahes mina siitpoolt jään järgmist lustisõitu Saku suunas ootama Toungue

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Vasta
#50

Mõned pildid: http://fotoalbum.ee/photos/tsaar/sets/835531

Ja tänud, väge lahe üritus oli. Ka näitus oli ok, ilmselt kõige huvitavam "eksponaat" oli lühifilm nõukaajast ning muidugi tsiklid.

Vaatan su hoovi, kui selja keerad.
Midagi trendihuntidele - meeste ja naiste käekellad http://www.watchme.ee
Vasta
#51

(19-08-2009, 08:44 AM)Priit_IZ Kirjutas:  Sõit oli tore, aga näituselt oleks oodanud natuke erilisemat tehnikat.

minu meelest oli sealt üks buss kah puudu Wink
Big Grin

head,
Lind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#52

Tänud korraldajatele, igati mõnusa õhtu eest! Ka minu jaoks oli eilne esimene lustisõit, kalendrisse järgmise kohal juba märge tehtud ja ootan põnevusega.

Loodetavasti busse ei pahanda, kui paar pilti ka saabnetis välja riputan Rolleyes
Vasta
#53

(19-08-2009, 11:54 AM)Lepa96 Kirjutas:  Tänud korraldajatele, igati mõnusa õhtu eest! Ka minu jaoks oli eilne esimene lustisõit, kalendrisse järgmise kohal juba märge tehtud ja ootan põnevusega.

Loodetavasti busse ei pahanda, kui paar pilti ka saabnetis välja riputan Rolleyes

ei pahanda Smile

fotoblogi urmo fotonurk™
Vasta
#54

Vanatehnika Lustisõit on üritus, mida korraldavad tegelikult osalejad ise. Seega tuleb tänada igaühel iseennast, samuti kõiki neid särasilmseid ja toimekaid inimesi, kes meid endale külla on kutsunud.

Sellel aastal on osalejad olnud nii aktiivsed, et sihtkohtade osas tuli valik teha. Õnneks on lustisõit traditsioon, mida püüame üheskoos elus hoida ka tulevikus. Seega jõuame järjekorras ka nendesse huvitavatesse kohtadesse.

Aitäh osavõtjatele.
Vasta
#55

Väga tore lustisõit oli taas! Suured tänud Indrekule ning loomulikult näituse korraldajatele. Tehnika oli vahva, pilet armsalt odav ning tasuta saiakesed ja kali meeldiv üllatus!Smile
Oi! Ja pilte leiab album.ee/proz
Vasta
#56

Mul jättis süda ühe löögi vahele, kui invaliidi masin võttis paigalt ja oleks äärepealt rolluvennaga kokku pannud.Rollul olid head pidurid igatahes.Wink
Vasta
#57

[Pilt: postkaart.jpg]
Vasta
#58

Loodan lustisõiduks uue summuti saada... praegune otsustas alt ära kaduda. Toungue

I'd offer you moral support but i have questionable morality
Vasta
#59

Täna siis Saku Õlletehas.
Väike meeldetuletus.
Vasta
#60

Tänud korraldajatele taas...jällegi oli põnev üritus kuigi pudeli/purgivillimisliin jäi seekord nägemata ;-(
pubi oli aga jällegi meeldiv üllatus poleks osand nii suurt ja huvitavat küll oodata
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne