Langetame pead ja leiname.
#1

Leiname traagilises liiklusõnnetuses hukkunud sõpra ja väga abivalmis ning alati elurõõmus Andres Niglast (kloostrimetsa motopoest).

Retro MC ja Heido

:I M Back
Vasta
#2

Tõesti kurb uudis. Sõidan peaaegu iga päev sealt poest mööda ja ikka vaatan poe poole ning mõtlen mis on veel minul puudu ning poes olemas.
Vasta
#3

Tean nii palju, et ta pidi eelmine nädal Tsehhi minema Jawa varuosi tooma ja esmaspäevaks, s. o. tänaseks tagasi olema.
Vasta
#4

Tohohh, kas peab see hirmus kuuldus tõeks? Mis, kuidas?

Minupoolsed kaastunded!

vanamotopisiku ohver
Vasta
#5

Tere

Käisin täna Kloostrimetsas ja asi kahjuks tõesti nii. Põhjuseks vist laupkokkupõrge rekkaga...

Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
White T9 '1965
Motorkuli FV-60 '1967
Vasta
#6

Lugesin Delfist, et surma sai ka Argo Kehrast, kes oli Jawa mootorrataste tulihingeline fänn. Eriti kurb veel see, et eelmisel õhtul enne väljasõitu ta helistas mulle ja küsis, kas on mingeid soove. Leppisime kokku, et kohtume teisipäeval, s. o. homme.......
Vasta
#7

Käisin möödunud teisipäeval poes ja Andres oli Argoga juba hommikul, kuue paiku teele asunud. Olen ise ühe korra Andresega selle sama bussiga Tðehhimaal käinud ja ...ta oli hea juht. Kes seekord roolis oli, selgub ehk hiljem. Argot tundsin ka ning mul on mõlemast mehest hea mälestus ja olen tänulik et nendega lävida sain. Kurvaks võtab.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#8

Väga kahju.
Minu kaastunne..
Andrest teadsin poe kaudu, väga muhe sell oli,
nende kahe mehe jaoks oli selgelt liiga vara...


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#9

Liitun eelkirjutanutega...


Meenub Toivo Videse sarnane saatus Veerenni motopoestSad
Vasta
#10

Ka minu kaastunne, tundsin ja suhtlesin mõlemiga.
Vasta
#11

Kaastunne omastele.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/.../933295618

Poolakate jutu järgi olid ise valel poolel ja tee selles kohas sirge ... ja lätlasteks on meid ka tehtud.

Pilte ka juusde:
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=GW&Date=20090607&Category=GALERIA01&ArtNo=260003002&Ref=PH&Params=Itemnr=1

Dad.
Vasta
#12

Kas kellelgi on Andres Niglasest hea kvaliteediga digipilti? Motomaania toimetus vajaks seda järelhüüde tarvis. Kontakt privas.

Parimat
Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#13

Kaastunne omastele.
Vasta
#14

Kohtunud vaid korra põgusalt, ent siiski minupoolne kaastunne...
Vasta
#15

Juhtusin sealt mööda sõitma. Pilt oli ehmatav, eriti, kui avastasin et kaubikul on Eesti numbrid. Tõenäoliselt jäi juht magama. Tee oli hea, sirge ja kella aeg nii viie kandis kui avarii toimus, st. liiklus olematu. Masendav. Kaastunne.
Vasta
#16

Samuti ka minupoolne kaastunne!Sad
Vasta
#17

divinum opus sedare dolorem

Sügav kaastunne omastele.
Vasta
#18

Minupoolne kaastunne lähedastele! Sad

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#19

Samuti sügav kaastunne omastele.

DNEPR MT10-36 82a.,M-72 56a.,K-750 (oma ehitatud)
on olnud ZÜNDAPP KS-750 44a.
Vasta
#20

Avaldan samuti kaastunnet. Sad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne