baz ja gaz bussid
#1

tere siis kõigile Smile
soov siis saada bussi omanikux aga pole kuskilt saada ehk keegi oskab aidata, baz või gaz bussi leidmisel Smile hea olex kui ikka sõidax varuosatex olen leidnud 2 bussi aga sõitvat ei Sad
Vasta
#2

(17-06-2009, 21:21 PM)FIAT600 Kirjutas:  tere siis kõigile Smile
soov siis saada bussi omanikux aga pole kuskilt saada ehk keegi oskab aidata, baz või gaz bussi leidmisel Smile hea olex kui ikka sõidax varuosatex olen leidnud 2 bussi aga sõitvat ei Sad

1. BAZ-busse pole N.Liidus kunagi olemas olnud. Olid PAZ (ПАЗ ) bussid.

2. Ka GAZ-busse pole kunagi olemas olnud N-Liidus. Olid GAZi mootoriga (nii 51/52 R6 kui ka 53 R8) ja käiguosasaga bussid. Markideks aga seesama varemnimetatud PAZ, lisaks aga veel KAvZ, Kuban, TA, PAG, Tðernigov, GZA, RAF-251 ja mitmeid (Eestis) vähemtuntu(ma)id marke.

3. Korralikku GAZ-käiguosaga bussi (mida saab mõistliku töödehulgaga sõidukorda viia) leiab üsna lihtsalt veel Eestist. Näiteks oleks mõistlik panna siinsesse foorumisse turuplatsi vastav ostukuulutus :-)

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Lugesin kuulutust ka uunikute ostusoovide hulgast, kuid pakutav hind oli võrdne vanaraua (jooksu vene rehvide) hinnaga ja ilmselt kuigi palju sõitvate busside pakkumisi ei laekunud. www.auto24.ee -s pakutakse aeg-ajalt PAZ ja KAVZ busse, kuid nendegi hinnad algavad üldjuhul 40 000 krooni juurest, sõitva isendi eest.
Kõige nõutum vene buss on KAVZ, sest selle hooldamine ja ülalpidamine on kõige mõistlikum. Korralikust KAVZ-ist ei ole omanikud üldjuhul nõus kergekäeliselt loobuma.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#4

Kas huvi püsib? Kae seda:

http://www.auto24.ee/used/671956

Siin on kyll omanikud päris usinasti tööd rüganud. Nii et varuosade küsimus ehk hetkel polegi aktuaalne. Veel mõned piletirullid ukse juurde riputada ja üks kaunis konduktor ja tuld Big Grin

(17-06-2009, 21:21 PM)FIAT600 Kirjutas:  tere siis kõigile Smile
soov siis saada bussi omanikux aga pole kuskilt saada ehk keegi oskab aidata, baz või gaz bussi leidmisel Smile hea olex kui ikka sõidax varuosatex olen leidnud 2 bussi aga sõitvat ei Sad

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne