Raadioteel juhitavad mänguautod
#1

Lõin teema, kuna ostsin eile omale raadioteel juhitava mänguauto, mis töötab akul. Laadisin 12h nagu oli öeldud, täna sõitsin umbes 20 minutit ja tundub, et aku sai juba tühjaks. Oskab keegi öelda kui kaua see aku vastu peab või on kellelgi ehk kogemusi??
Vasta
#2

Mõõda tarbimine testriga ära ja arvuta välja Wink
+ samas palju tehase specid on...

I'd offer you moral support but i have questionable morality
Vasta
#3

Kui tegu on sellise mitmetuhandekroonise akudel RC autoga, mis piniseb ligi 40km/h, siis selle akud kestavad vist jah veerand tundi korraga. Vähemalt mu venna lapse auto on küll selliste omadustega.
Vasta
#4

Kui tegemist on suuremas mõõtkavas autoga (1/10, 1/8 ja allapoole...), siis on aku selline tühjakssaamine päris normaalne. Lihtsalt, et autol on arvatavasti peal 540-ne mootor, mis tarbib üsna isukalt. Jõudu peaks päris korralikult aga olema.
Minu 1/6 skaalas masina aku laeb 4-6 tundi, sõidu kestus täisgaasil 10-15 min. Enamasti kannatab pool tundi, kuigi kavatsen talle uue, suurema mahtuvusega aku osta.
Vasta
#5

Mul vanakooli RC10T3e aku oli suht väsinud.
Lasin Renovaaris uue akupaki teha ning 15-20 minutit täiskaasil lasta pole
mingi probleem.

Kus kandis Te rallitamas käite. Kas kellelgi on isiklikke kogemusi Laitses
mudelautode rajaga?
H

sai vist kõik öeldud
Vasta
#6

Ma arvan, et enamikul sellist kindlat paika polegi. Sõidetakse seal, kus sõita annab.
Vasta
#7

Vastused saad siit : http://foorum.hpi.ee/

vs
Vasta
#8

Ma nüüd olen teda mõnda aega sõidutanud. Aku peab rohkem vastu kui esimesel paaril korral. Minu auto suurus muidu 1:14 ja aku 6V. Olen ise ka mõelnud võimsama aku peale aga kas auto ka vastu peab sellele?
Ja siis veel selline tähelepanek, et kui nende autodega mitmekesi üksteise läheduses sõita segavad nad üksteist väga. Enamus autodel on ju sama sagedus - 40MHz'i.
Vasta
#9

Auto "aju" on mõeldud vastu pidama 6V pingele. Kui osta mahtuvuselt suurem aku(nt enne oli 650 mAh, nüüd 1000 mAh), peab aku lihtsalt kauem vastu. Kogu moos. Sageduse kohta niipalju, et kuidagi peaks olema võimalik seda muuta ka.
Vasta
#10

Pole kursis nende raadioaparatuuridega, millega mänguasjapoodidest saadavad automudelid varustatud on. " Õiged" võistlusmudelid on varustatud aparatuuridega, millel vahetatavad kvartsid ja nii võib korraga stardis olla6-8 mudelit.

Terv. Veteran.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne