Palun arvutiga abi:)
#21

XP äralangemisest ID-toetatava tarkvara hulgast oli uudis peaaegu aasta tagasi vast, seitsmega peab töötama, omal 8 ja ka kõik ok. Küsid ehk algatuseks panga infotelefonilt täpsustust?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#22

(26-02-2016, 17:58 PM)Tegelane5 Kirjutas:   On's kellelgi veel selline jama: Win7 ega WinXPga ei saa SEBs ülekandeid teha kuna ei saa allkirjastada (pin2)Id kaardi tarkvara väidab et on uusim jne.
 Samas, igaks petteks sai Estobuntu USB pulgalt käima pandud ja sellega sai ülekande ilusti tehtud.

kas sihuke anomaalia on kõigi brauseritega? Vahel on nt chrome midagist kinni keeranud ja mingi aeg ei õnnestu, tuleb uus uuendus ja jälle saab.
Vasta
#23

Millise braseriga? I.E, mozilla, crome?

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#24

(26-02-2016, 21:59 PM)Wiki432 Kirjutas:  Millise braseriga? I.E, mozilla, crome?

 I.E ga ei saa panka  isegi sisse logida  Big Grin   Chrome ja Mozilla feilisid mõlemad pin2 juures.
Vbolla kellelegi teisele abiks, et kui vaja, on variant veel proovida Estobuntuga. Mul too nagunii USB pulgaga olemas.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#25

(26-02-2016, 17:58 PM)Tegelane5 Kirjutas:   On's kellelgi veel selline jama: Win7 ... ei saa allkirjastada (pin2)Id kaardi tarkvara väidab et on uusim jne.
Milline tarkvara? Dokumenti saab allkirjastada?
Oli juhus, kus haldusvahend näitas kaarti (Pin1), kuid Digidoc3 kaarti ei näinud (Pin2).
Vasta
#26

NUTIpõlvkond on hakanud vanureid E-riigist välja suruma.
http://web.zone.ee/argine/
Maksuamet, riigi ametlik esindaja ei tunnista ID-kaarti nende lehele sisenemiseks. Tegin paar pilti selgituseks juurde.
Protestile, mille neile saatsin, vastati ülbelt, et sul vanake on vale resulutsiooniga kuvar. Saab küll ID-kaardiga kui ostad nende nõutud resolutsiooniga kuvari (ja tasud järjekordsed riigimaksud selle kuvari pealt nende ametnike ülalpidamiseks). No püha taevas, mul pole mõtetki tulnud oma 17 tolline LCD prügimäele saata, ometi nemad on sellise otsuse teinud minu eest. Mina oma kuvariga näen mobiiliga, seitsme pangaga ja mingi mulle tundmatu kasutajaga sisselogimise võimalusi. Alles uue kuvariga pidavat nägema ka ID võimalust. EMTA irvitab ID-kaardi üle, kahju, et sellist suhtumist meil kultiveeritakse.
Kes paneks EMTA seadust täitma ja ID-kaarti tunnistama? Kuhu kaevata oma muret?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#27

See viimane jutt on tiba veider, mõni päev tagasi sai seal käidud ID kaardiga läbi 15,5 tollise kuvari. Kuvar oli läpaka küljes.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#28

Kehv ajastus võitluseks. Praegu ootavad paljud oma liiastmakstud maksu tagasi ja mingit sõnasõda pidama hakata poleks kuigi mõistlik, muidu laekub teine alles jaanipäevaks või kunas seaduse järgi see viimane päev on, aga süüa tahaks kohe.
Vasta
#29

Nagu ma nende jutust aru sain, on esimeseks eelistuseks kuvari resulutsiooni (mobladel on kitsam) järgi valitud avapilt. Seal puudub ID-kaardi lahter. Eelistavad nutiinimesi ja tavainimene tohib siis panga kaudu. No hambaid saab ka miskit kaudu ravida, kas see kõigile meeldib, on iseasi.
Praegu tehtud pilt, otsi ID-kaardi võimalust:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#30

Pole enam ühestki tavalisest kuvarist tükimat aega midagi vaadanud, aga vanasti oli reso muutmine täiesti võimalik kuskilt seadete alt. Pixeleid juurde kirjutada on muidugi kõrgem pilotaaz,ega igakord asi õnnestugi aga proovida ju võib midagi seal sättida.
Vasta
#31

Logi siis panga kaudu, vaidlemiseks on tõesti halb aeg Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#32

Panga kaudu tegingi aga mind vaevab ikka küsimus - miks? Miks peab pepu kaudu kui eelmine aasta sai otse?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#33

(26-02-2016, 17:58 PM)Tegelane5 Kirjutas:   On's kellelgi veel selline jama: Win7 ega WinXPga ei saa SEBs ülekandeid teha kuna ei saa allkirjastada (pin2)Id kaardi tarkvara väidab et on uusim jne.
 Samas, igaks petteks sai Estobuntu USB pulgalt käima pandud ja sellega sai ülekande ilusti tehtud.

plugin token signing on keelatud või installimata, vaata http://id.ee/index.php?id=36636
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne