Jalgratta teema foorumisse
#1

Tervist,

Mõtlesin, et väga paljudel siinsetel foorumlastel on väga palju rattaid, mida ma usun, et nad tahaksid näidata ja tutvustada. Sellest tulenevalt tekkis mul mõte, et foorumil võiks olla oma nurgake jalgrataste jaoks kus kasutajad saaksid oma rattaid tutvustada ning näiteks ka abi küsida rataste teemadel või kasvõi tutvustada taastamis projekte jms. Olen jälginud paljusid jalgratta teemasid praegu mootorrataste all kuid sinna nad just ei sobi või mis..?
Usun, et see mõte on paljudel olnud juba, kuid mis arvaksid foorumi kõrgemad tegelased sellest mõttest?
Võibolla oleks see raske ülesanne, sest ma tõesti ei tea milline näeb välja foorumisse uute alateemade tegemine ja uuendamine.

Mõistvat suhtumist,
Rünno.

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#2

Toetan ideed kahe käega.

Praegu on jalgrattavärk igal pool laiali nagu pardi fekaal vee peal, annab ikka otsida, mõni asi on jaburas kohas ka - näiteks mootorratta projektide all avastasin üksikud vanarattad alles mõni päev tagasi.
Vasta
#3

Hüüan kah tagumisest reast toetaval häälel.

Jalgrattateemade osakaal on viimasel ajal meeldivalt kerkinud.
Vasta
#4

aitümm,

teema ajakohane ning alajaotus tuleb (ühel, teisel, kolmandal või neljakümne teisel kujul) peagi. Lihtsalt lõikuskuul võtab adraseadmine nt külvikuuga võrreldes törts kauem aega Wink

terv,
Teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#5

(10-08-2009, 11:02 AM)13piisab Kirjutas:  teema ajakohane ning alajaotus tuleb (ühel, teisel, kolmandal või neljakümne teisel kujul) peagi. Lihtsalt lõikuskuul võtab adraseadmine nt külvikuuga võrreldes törts kauem aega Wink

See oleks mõistlik.

Seni, kui minul (täpsemalt - minu erakogul) virtuaalmuuseumi väljundit veel ei ole - selle tegemine on suur töö, kunagi niikuinii teen - olen mõnda oma isendit siin foorumis tutvustanud. Kahjuks on minu 18 jalgratta kirjeldused, mille olen nelja aasta jooksul teemasse "Liikmete rattad ja tegemised" postitanud, seal küllaltki ära hajunud ja ei paikne eriti ülevaatlikult. Kui nad saaks tõsta ühte teemasse, oleks asi vanajalgrattahuvilisele palju ülevaatlikum.

Muidugi saab teha ka päringu - vt http://forum.automoto.ee/search.php?acti...order=desc

Seda nüüd muidugi ka, et 18 ratta kirjeldused-pildid katavad ülitühist osa minu erakogust ehk vähem kui kümnendikku... üheksa kümnendikku ei ole senini kahjuks laiemale üldusele virtuaaltutvustet.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

Tundub, et tõesti leidub veel automotolasi keda see teema huvitab, nii et loodan, et asi tehakse ka ära. Toungue

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#7

Kuu ajaga on juba Miljoneid kantmeetreid vett Läänemerre vooland. Kuda asjad edenevad ka?
Vasta
#8

(09-09-2009, 22:01 PM)Soobel Kirjutas:  Kuu ajaga on juba Miljoneid kantmeetreid vett Läänemerre vooland. Kuda asjad edenevad ka?
eks ikke edenevad: "jott"-täht on arut(l)use all ja kui saab otsustatud, kui suur ta täpselt teha on ülejäänu juba käkitegu Wink

aitümm meenutamast,
Teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#9

Järgmine nädal on jalgratta foorum olemas, pange jutud valmis Smile
Vasta
#10

khm-khm
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne