puch võrri kohta paar küsimust
#21

aga eestis pole see mopeed rattaga võrdne või
Vasta
#22

Krt, natukene võiks inimene ikkagi liikluseeskirjasid ja liiklusseadust ise tunda!

Mopeedi all mõistetakse tulenevalt «Liiklusseaduse» lisast 1 kahe- või kolmerattalist sõidukit, mille sisepõlemismootori töömaht ei ületa 50 cm3 ja valmistajakiirus ei ületa 45 km/h.

Mittemingit eraldi liigitust mopeedide hulgas ei ole.

P.S. Kui vana Sa oled?
Vasta
#23

ok sain targemaks .
16 olen
Vasta
#24

Nende masinate kiirus loeb igast halvasti käivast ratta-, väntvõlli või mis iganes laagrist.
Vasta
#25

Tere jälle.
Nüüd sai käru kuuri alt vällja lükatud.
Säde on ,peale saab pentsu,peaks töötama aga ei luba ka.Sai teist küünalt ka proovitud ikka ei luba.
Ise mõtlesin ,et äkki on kolvi tihendid läbi?Kas tartus turu pealt saaks sobivaid?

Mõted on käind ,et kuna ei ela täitsa linnas võiks veits kiiremaks teha.... nii 75km/h oleks hea. Kas eel pool antud 4000kr sees olev kola on aind see mis aitab?
Kui uued tihendid panna uus õhu filter äkki uus kolb ka?

Tahaks suvel linnas assjad aetud saada selle puchiga,siis peaks ka panema tuled,kui mootor on alla 50cm3 tuled ja pidurid funkavad kas siis võib ilma lubadeta linnas sõita? keegi rääkis ,et üks politsei olevat rääkind ,et vene aekse võrriga võib sõita ka 10A poiss linnas? keegi võiks neist assjadest rääkida natuke.

Siis mõtlesin ka kere kallale millalgi minna, pentsu paagi ja sadula posti vahele pulk keevitada,tagu porilauda kärpida vist.Ja kas poes olevad auto värvid annavad ilusa värvi?hakkab voolama või saab ka ilma voolamata tehtud?
Vasta
#26

See Postitus: #25 läheb küll huumoripreemia kandidaatide hulka.
Lihtsalt igaks juhuks mainin, et kusagile mingi pulga keevitamine või millegi kärpimine vähendab reeglina hilisemat võimalikku müügihinda kumbki vähemalt poole tuhande võrra.
Vasta
#27

minu arvates ma siin nallja küll ei tee.
minu mõte on midagi taolist tehaCool http://www.youtube.com/watch?v=HiumRlcHx...re=related
sellise raamiga läheb see mopp nagu soe sai kui tahan müüa ,ega ta mingi uunikum ka pole 1989aastast peaks olema.
aga kuidas tal teha miski lukk?et ei saaks iga üks käima lükata.mõtlesin äkki süüt pooli juhtme vahele panna siuke lüliti http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=KS-01
kui võtmest keerata siis tekkib süüte pooliga ühendus ja kui võtit pole siis ei saa tööle.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne