Küsimus adminnile/modedele
#1

Õhtu, selline küsimus: miks kasutades Google custom searchi hakkab ette taguma kastikest kuhu saab sisestada kasutajatunnuse ja parooli. Samas aknas on ka kirjas, et kasutaja ja parooli saab kui helistada 56** midagi Elisa? nr.-ile, isikul on nimeks Olavi. Kas on mul mingi pahalane arvuti kallal pommimas või toimub midagi muud? Vähemalt korra on sellist juhust automoto.ee-ga ka varem olnud.
Vasta
#2

ei saa pihta, millest jutt - minul ei ava mingeid aknaid ja ei käi ka Olavi raha küsimas.

edit: aga mis Olavi nummer on - lobiseks meeleldi kellegagi Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

Tee mõni ekraanipilt sellest jamast. Praeguse info põhjal julgeks öelda, et jama teema-algataja arvutis...
Vasta
#4

ok, kui otsingut kasutades veel see ette hakkab kerkima siis teen printscreeni ja lisan siia aga it-vennad saavad töökasu nii, et seda ehk siis rohkem ei tule enam silme ette.
Vasta
#5

[Pilt: untitledkast.jpg]
(17-08-2009, 09:56 AM)13piisab Kirjutas:  edit: aga mis Olavi nummer on - lobiseks meeleldi kellegagi Smile

Võid proovida helistada, ma ise ehk ei hakka... igaks juhuksCool
Kuigi tel.nr.-i järgi on tegemist selle firmaga: http://www.keisei-racing.com/index.php?o...t&Itemid=3
Vasta
#6

(19-08-2009, 09:24 AM)gruppen Kirjutas:  Võid proovida helistada, ma ise ehk ei hakka... igaks juhuksCool
ei helista ka mina. Sul on ilmselt oma arvutis mingi "pahalane". Üldiselt üritab Su arvuti saada ühendust karm.3lite.ee-ga (mis ei ole automotoga seotud) ning küsimus on hoopis selles, miks ta seda teha püüab...

terv,
Teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

Pahalane variant 1, kuigi ilmselt on sul Fa***** IE automaatine proxy otsimine/konfimine ... ja õnnetu kolmlitepuntkjeje röögibki ennast välja ning nõuab auhhi, mille peale sina muidugi halligi ei oska vastata. Keera prooviks maha Tools->Inetrnet options -> Connections -> Lan settings.

Dad.
Vasta
#8

Tegelikult on asi väga lihtne ja mingite pahalastega antud juhul tegemist ei ole. Mõned kasutajad on lihtsalt mainitud aadressil asunud pilte oma foorumipostitustesse pannud (pildid on aga mingist hetkest alates parooli alla pandud - ja nüüd siis seda parooli küsitaksegi).
Muutsin neid postitusi nii, et paroole enam ei nõuta
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne