Külmalt jõudu , soojalt mitte ?
#1

Panen võrri ( d6 mootoriga ) käima külmalt jõudu nagu elukal(käivitub 1-2 meetriga juba külmalt isegi , soojalt kohe ) ,sõidan mingi 1km ringi ja lihtsalt jõud kaob ära , sõidab , aga väga hädiselt , enne sain mingi 15km järjest gaas põhjas lasta ilma ,et jõud kaoks

kuid , siiski mõte mis endal , kas viga võib olla ,et mootor saab äkki lisaõhku kuna tuli meelde ,et eile lükates kuulsin nagu mingit häält ,et tõmbab silku õhku sisse
Vasta
#2

Kui saakski kuskilt märkimisväärselt lisaõhku, siis vaevalt, et see sul nii hästi kui kirjeldatud käima läheks. Juhul kui hiljuti vahetatud kolb ja rõngad, siis võimalik, et pärast mootori soojaks sõitu kolb/rõngad paisuvad liiga palju ning hakkavad mootorit pooma.
Vasta
#3

Küünal võib ka oma töölepinugu lõpetanud olla, töötemperatuurini jõudes ei anna enam sädet nt.
Vasta
#4

Ei tea küll kui hiljuti neid vahetati
Vasta
#5

vanasti väljendusid elektriprobleemid selliselt...
kondekas/süütepool läbiToungue
Vasta
#6

Süütepoolt pole nii ,et äkki kondekas ?
Vasta
#7

Uus küünal uus kondekas = sama jama
Vasta
#8

Mul on kodus oma paarkümmend küünalt, kuid vähesed töötavad korralikult. Nimelt oli mul hiljuti selline probleem, et sõtisin võrriga paarkümmend minutit, ilma, et oleks jõudu kaotanud ega lööke vahele jätnud. Jätsin seisma viieks minutiks, et haarata toidukraam küla poest. Lükates tagasi kodu poole mitte üks mats. Tee, mis tahad: vahetad õhuklappi kinni-lahti, ujutad üle, kontrollid piipu katsudes sädet - kõik tundub korras olevat. Siis jõudsin lõpuks, võrr käekõrval, koju ning jätsin ta jahtuma oma paariks tunniks. Proovisin siis jälle ja võrr töötas nagu kellavärk. Selline jama oli mul tükk aega, kuna vaatasin, et soojast peast, mil võrr ei löönud ühtegi matsu, oli säde korralik, erk sinine. Lõpuks hakkasin proovima erinevaid küünlaid, kuni leidsin selle õige - muruniidukile mõeldud Oregoni küünal, mis muruniiduki peal jättis lööke vahele ning pannes selle võrri peale, töötab jukerdamata siiani. MTD muruniiduke aretasin peale vana vene piibu ning panin vene küünla, mis funktsioneerib siiani.

Robotniidukite müük, paigaldus ja sõltumatu tehniline know-how: https://herizon.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne