Elus IZ-58?
#1

Hei!

Kas kellelgi on olnud kokkupuuteid elusa IZ-58'ga ehk Jupiteri eelkäikaga Eestis? Masinaga, mille sildil ees on just mudeline kirjas 58, mitte aga Jupiter.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Huvitavat vaatamist, kui ei ole veel seda lehte leidnud: http://moto-planet.cop.lt/motoc/motoc.htm

Kas see iþ-58 ei lähe mitte prototüübi alla? Kui jah, siis ei tea, kas selliseid üldse ametlikult teele lasti.
Vasta
#3

Hiljuti müüdi Osta-s IZ-58 käsiraamatut...
Vasta
#4

Lihtsalt minuni jõudis kaunis kindel jutt sellest, et hiljuti vahetas Põhja-Eestis omanikku 98 protsendi ulatuses originaalina säilinud IZ-58. Müüjaks teine omanik, esimene omanik oli väidetavalt Ämariga seotud lennuväelane.

Mingi kinnitamata info räägib, et neid müüdi vaid Vojentorgi kaupluste kaudu. Igatahes üritan ma konkreetse masina võimalikult pea objektiivi ette saada ja siis saadud pildimaterjali ka referentsiks foorumisse panna.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Mul kursusekaaslane väidab , et tal vörus ka iz mootorratas millele pirkal kirjas iz 58. Aga ta läks enne kahjuks sõjaväkke kui jöudis mulle pilte saata. aga proovin sebida neid niikiirelt kui vöimalik

Ehita, sõida, naudi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne