Suusakunnid
#1

Vaatasin siin nende vastuvõttu. Veerpalult kuld ja hõbe ning Maelt pronks on ikka üsna hea noos kokkuvõttes.

Kui võidusummad/valitsuse preemiad avalikustati, siis vajus Mae natuke ära küll.
Samas Veerpalu sai ikkagi 2 medalit sh. kulla.

Krt oleks võinud Veerpalu natuke paremini libiseda, oleks 2 kulda saanud Cool (liiga hea, et olla tõsi Big Grin).

Üllatav oli aga Olümpia kui ürituse \"finið\" oma dopungujandiga. Huvitav, paljud üldse nn. dopingut panid - see on aga vist suht teoreetiline teema.

EDIT: Toomas Savi käis natuke närvidele oma järjepidava pronksi jutuga :mad:
Vasta
#2

Minu meelest läks ka sitaks hästi ikka kokkuvõttes, kolm medalit on ikka kõva sõna.

Kikul ja Kakul hakkas kah nagu lõpus hoog tagasi tulema, mul päris hea meel nende pärast ka, said ikka jubedat nüplit siin.

Venelastest oma doppimistega suht pohhui mul.

SmileSmileSmile
Vasta
#3

TDI on suusa puhul ka keelatud.
Vasta
#4

Kikust on ikka kahju küllToungue

oleks võinud ikka kohe psühhiaatri poole pöörduda, kui jamps algas.

Aga Veerpalu ja Mae mõlemad kõvad tegijad. Aga treener tõsteti minu arust liiga kõrgele selle preemiaga Mae kõrval. Üks tegi ikka põhitöö ju ära rajal, aga teine aint õpetas.

Igati tubli esinemine olümpial

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#5

Seda küll ei tea mis selle Kikuga siis oli. Mõni ütleb, et topinguta ei kulge, mõni, et lihtsalt pole vormis.

Seda küll ei usu, et katus sõidab. Aga tina võib küll panna sportlasemoodi, ükskord ei suutnud vastuvõtulegi ilmuda ja määrdekunn lohistas ka tookord jalgu järgi Big Grin

EDIT: mul isa ka vanasti kõvasti spordilaagrites olnud ja räägib vahest igasuguseid lahedaid lugusid \"karsketest\" sportlastest

Aga kõva sõitja on ta ikkagi, seda on ta küllalt näidanud
Vasta
#6

Ise olen ka kõvade treenerite käest kuulnud, kuidas need vaba aega sisustavad: saunaläbul kõvasti viina visates ja seal laval selle tulemusena siis on nii mõnigi kõva sportlane otsad andnud. Tavalised inimesed ju nemadki. Ja üks tuttav treener siin joob õltsi ja sõidab iga päevBig Grin
Pole nende elu ka mingi meelakkumine:lol

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#7

Jep. Kõva trenniga pidid igasugused lihaspinged jm. valu tegema ja selle ravi toimus tavaliselt peale (enne ja -ajal) sauna viina ja õllega. Ja võistlused keeravad närvid pingule.

Krt. aga endal lähevad kondid peale kõva viinavõtmist iseäranis valusaks Sad
Aga siis võib ju jälle valu vaigistada:bounce

Äkki täiskarsklased ei peagi kõvale trennile vastuToungue
Vasta
#8

eile kui tartust tulin siis politsei eskordiga veerpalu vastu kimas.

neli mendi autot, üks kurbsilm ja neli :o X5 vastu kimas.


äge vaade.

mäo ristis oli mingi neljakümnene kamp lippudega ja plakatitega teeääres.

tahtsin ka seisma jääda aga kuna umbes 6 tyundi oli juba sõidetud ja soojendus mootor läks perse siis ei viitsind passima jääda.

terve tee oli kaamera käes et filmin kui vastu tulevad ja just siis kui kaamera käest panin ja suitsule tuld hakkasin panema sõitsid mööda.


Sad
Vasta
#9

Ise mõtlesin ka, et läheks Otepääle, aga nii hilja jõudsid, et ei viitsinud - une aeg jubaBig Grin

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne