mis 50cc soovitate osta?
#21

pakun Sulle vähest nokitsemist vajavat
poola Stellat,92.Dezamet on see pill,jalakäikudega,karbussi küljest on tükk
ära murtud,See karbussikest on omadega õhtal:mad:Kui ära vahetada,sõidabSmileKompressioon ülikõva.Muidu korralikCoolTonn on palju?:???Asub Viljandimaal
Vasta
#22

delta imeb ikka täiega minil on stiilne välimus ja mis kuradi sõidumugavustest saab rääkida 50cm3 juures. sellise väikse töömahu juures pole erilist tähtsust kas usl 6 tollised või väiksemad rattad.
Vasta
#23

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: dworkin
delta imeb ikka täiega minil on stiilne välimus ja mis kuradi sõidumugavustest saab rääkida 50cm3 juures. sellise väikse töömahu juures pole erilist tähtsust kas usl 6 tollised või väiksemad rattad.

no ikka on vahe küll
uutel kallimatel rolleritel on 13\' valukad, rinkadele sarnased rehvid, õli survega ketas pidurid, kvaliteetsed amordid, kõrguski on tõstetud selliseks, et võid julgelt kallutada rääkimatta jäigast luukerest jne.............krt mu aprilial on ees 2 x lääts tuled -paljud odavamad autotootjad ei suuda isegi selliseid asju endale lubada
-tehnika areneb jõudsalt olenevalt suurusest või tarbijast
kui istud delta seljast sellise selga on vahe nagu sigulist mersusse -usu mind

kogu loo juures on vaid suurimaks konksuks raha......:duh
Vasta
#24

jälle jobutsed I demand BANN to Roosijaan
Vasta
#25

tegelt jah ega rolleritest rääkida ei saa . need imeloomad on omaette. aga vene mopeedid . mina arvan et see on ikka täielik pa** mis siin aetakse seoses sõidumugavustega. vene mopeedil ei saagi sõidumugavusi olla ju. vahet pole istud mini stella või delta otsas
Vasta
#26

Nuud mul on sama kusimus, mis on teema nimi. et otsisin endale rollerit osta. mis te soovite? tahan 4-taktilist kahe inimestele. et mis roller on parem ja palju laheb maksma?
Vasta
#27

Siis sa pead vist küll ostma Dnepri ja selle rolleriks ümber tegema. Andestage mu lollust aga mina ei tea 4 taktilist rollerit.
Vasta
#28

motlesin uute rolleritest. on kahetaktilised ohujahutusega ja nelitaktilised veejahutusega. akki mul pole oigus, aga kusimus on sama, et missugust soovite kuni 50cc?:???
Vasta
#29

Minuteada need vesijahutusega ka ikker kahetaktilised. Neljataktiline on liiga keeruline ja kallis. Sellepärast tehaksegi kahetaktilised. Nendel iga pauk ka kasulik töö mil kolb alla läheb. Neljasel üle ühe kasulik.
Vasta
#30

nad peaksid jah kõik kahetaktised olema sest rolleritel on vääga palju pöördeid
Vasta
#31

my badSmile
aga kusimus oli et mis firma on parem? mis on rollerite mootorite resurss??
Vasta
#32

uuematel pidi kolb ca 30 000 km i vastu pidama
Vasta
#33

on olemas küll 4t rollereid 50cc
Vasta
#34

4 taktilised on tõesti olemas ma olen isegi yhega sõitnud peris hea
Vasta
#35

Pean tunnistama oma teadmatust. Uued rollerid pidid olema jah 4taktilised. Küsisin ühe rllerispetsi käest järele.
Vasta
#36

ma küsiksin et miks sa tahad 50cc võrri.Mingisugune sõidumugavus on olemas alates175 voshod m3 ja pele selle völa arvatud mõni reaktiivitaoline vene roller mille 200cc on puhas jura.Ära ihalda endale mingit 6000 tonnist rollerit selle raha eest saad sa juba 350cc kuhu mu mõte algusest peale sihtis. Äkki selgitad oma vanust siis saaksin äkki su soovist aru. Aga muidu kui sul ikka 50 on lagi siis delta osta igaljuhul kuigi see on mõttetu raharaiskamnine.:lol
Vasta
#37

igaljuhul on korralik 50cc noorele poisile (aga miks mitte ka vanemale inimesele) linnas või maakohas liikumiseks targem masin kui mingi minsk/voshod jne. Ilusti otsides saab 3-6K eest täiesti korraliku jaapani, saksa, soome jne päritolu mopeedi. Kas käikudega või variaatoriga ja 16-17\" rattaga (kõva eelis juhitavuses võrreldes rolleriga). On olemas juhitavus, kiirendus, pidurdus... ja on alates 14aastast street legal ja ei vaja mingeid lisakulutusi kindlustustele, ülevaatustele jne. Ainus miinus on see, et pikemaks matkaks ja kilometraaziks on kõlbmatu (õigemini tüütu)...aga ega minsk/voshod selleks ka ei kõlba

Ja palun ärge hakake, et mul minsk/voshod on ikka vingem... võtab 120 välja ja põletab kummi...
Minsk ja Voshod on lahedad masinad loomulikult, kui vaadata neid sellise nostalgilise pilguga kui ajastu märki ja omada neid selle pärast, et nad lihtsalt meeldivad... aga igapäevaliikuriteks on nad kõlbmatud.
Vasta
#38

ja miks on käsikäigud halvemad kui jalgkäigud.

Käsikäikude puhul tõmbad trossiga sisse vaba-esime käigu ja sealt tagasi teisele käigule lükkab käigukahvli vedru... ja vahest kui on raske vedu peal ei lükka hästi kah jne. Jalgkäikudega mootoril on käiguvahetus nagu mootorrattal - käigukahvlit liigutatakse liugsoones, mis on tunduvalt konkreetsem - käigud lähevad täpselt ja lõpuni sisse mitte ei jää vahetevahel ainult poole pinna või nurgaga vedama ja selle tõttu on ka vähem lagunemist/kulumist...

see jutt on muidugi nõukogude mopeedimootorite kohta
Vasta
#39

muide karmistunud keskkonnanõuded on juba tugeva põntsu pannud 2-taktiliste rollerite mootoritele. nii mõnigi suurtootja on hädas saastenormidega. väiksemad vennad muidugi ka, aga need hiilivad mööda. kõvad firmad ei saa kriitikat endale lubada. igatahes olen märganud 4-taktiliste rollerite järjest suurenevat osakaalu. ja põhjus on selline labane... selles mõttes labane, et paljukest neid rollereid ikka maamunal õhku saastamas on. paneks parem ühe keemiakombinaadi iga aasta kinni, efekt oleks vast suurem:lol
Vasta
#40

oldmoped. äkki seletad miks minsk või voshod igapäevaseks liikumiseks ei kõlba?? teiseks kui oled tegija siis ei juhtu nede käsikäikudega kah ikka mitte midagi kohe
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne