Tagurdamine
#1

Üsna hea tulemus, kunagi lugesin ühest Carrera4 -st millel 2 tagumist käiku ja kuni 120 km/h võimalik tagurdada.

http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=7&id=118367

Vasta
#2

Päris lahe!
Olengi mõelnud, kuidas nad actionfilmides vahest ilge tinnaga tagurpidi uhavad.
Big Grin
Vasta
#3

aga mu ema tagurdas tartus ükspäev kaks korda järjest samasse posti ja natuke enne seda mölkis parklas ühe Mazda ära (loomulikult tagurdades) ja parempoolne tagumine uks on tagurdades ära kriimustatud. ja meie vanal mersul tagurdas mõlemad küljed ära ... küll on hea et ta tagurdada oskab :lol:lol:lol

nii et kui te näete hõbedast Ford Mondeot tagurdamas, siis:o:wow

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#4

hoiame silmad lahti.
Big Grin
Vasta
#5

Õismäel eelmine aasta nägin ühte mega tagurdamist :lol:lol:lol:lol:lol

Tornmajade sisehoov ja üks taksoplafooniga (!!!!!) vend tagurdas julmalt st. püüdis tagurdada täpselt sama laia vahemikku kui tema auto (Audi 100 nii 1983 a?). Ühel pool oli mingi vana mikrobuss, teisel pool vingi vana käru. Ise ma istusin oma sõbra autos , mis liikus aeglaselt mõõda sisehoovi. Sealt ma kõike nägingi.

See taksotont lasi 3 - 4 korda hirmsa plekikolinaga kahe auto vahele, jäädes lõpuks ise sinna autosse kinni nagu sprott õlis.

Ise vaatasin hoolega, et kas vennike on täis või mis. Siis tuli meelde, et kui ta seal sudis, oli terve auto juba igasuguseid vanu kraapse täis ja ühtegi tervet tuld ka ei olnud. Seega - võibolla ta tagurdabki niimoodi???:eureka :lol

Asja tegi koomiliseks ka see, et oli taksoga tegemist. :duh

EDIT: loomulikult võib juhtuda, et manõõverdamisel kuskile vastu lähed, aga see oli ikka kõva happening
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne