#1

mul on selline küsimus et kui kallist rollerit on mõtekas osta??

ma ei oska kohe otsustada??

ja kas keegi teab kohta, kus müüakse rollereid odavalt?:eureka
Vasta
#2

minulgi üks küsimus .Kust saaks osta kasutatud mootorrattaid(125cc). ja muidugi lääne omi.
Vasta
#3

Siuke soovitus et alla 15 000 ei tasu osta. ise olen siukese vea teinud ja ostnud 10 000 kr eest 97 aasta rolleri,roller on muidu ylihea aga lihtsalt tuleb palju juppe välja vahetada.
Vasta
#4

roller on küll viimane asi mida osta.mõned miinused siis
1.pikka maad sõita ei saa
2.jube kirves hind on.
3.juppid kallid(sõbral läks area gondli ring 10 000 maksma)
4.kiirused suht väiksed
ja palju palju teisi miinusied.ostsin endale 125 enduro ja olen täiesti rahul.liigub nagu segane.kuigi on kõige väiksem hammakas taga.ja kui 125-st osta ei taha siis soovitan ikka zidi.parem osta uus zid kui kasutatud roller.muideks enduro on müügiks 15 000eek.pildid leiad siit ftp://yamahadt:yamahadt@www.hot.ee/
Vasta
#5

mis aastakäik sellel endurol on? muidu ikka sitax normull, palju see välja jooxeb?
Vasta
#6

aga mis roller see on sul?ftp://yamahadt:yamahadt@www.hot.ee/IM000004.JPG
Vasta
#7

vasja see ple minu roller.ühe sõbra oma.ja tegelt yamaha ostja on juba olemas.aga kes ees see mees.hind on 15 tuhat.85 aasta.aga ära aastat vaata.liigub palju paremini kui uued mudelid.ja kap remont ka tehtud nii raamile kui ka mootorile.nii et tip top korras on.
Vasta
#8

ma isegi tean kus sa seda tegid...ka minu minsk tehti seal korda ja see on väärt mees...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne