Lada 21013 mootori suurus
#1

Oskab keegi öelda,kui suur see sigulli mootor on???
mõte oli chevy v8 kapoti alla suruda, aga see suht sama mis elevant läbi luku auguBig Grin

orginaal mõttes
http://en.wikipedia.org/wiki/Chevrolet_B...engine#427

praegune mõte
http://en.wikipedia.org/wiki/Chevrolet_s...engine#262
Vasta
#2

Ei tea, kas on ikka väga hea mõte? Seda mootorit on ju hoopis raskem vändast käima lüüa...
Vasta
#3

ma rohkem jõu ja hääle poolest tahan sedaBig Grin
chevy mootoritel palju jõudu ja teevad ülimalt head häält(nagu inglid =P )
Vasta
#4

raske võib vändata olla,see mootor käivitub palju paremini kui see sigulli mootor
Vasta
#5

Sõida siis cheviga, milleks seda lada vahele vägistada.
Vasta
#6

Ei saa rsk, eestis ei ole sellist chevy
Vasta
#7

leidsin lahenduse, panen fordi v6 mootori sinna, see mahub....õnneks
Vasta
#8

No näed, mure murtud! Ja teine mootor pane pakiruumi, siis on Sul juba V12, veelparem kui V8. Anna takka ! Ära jää loorberitele puhkama!
Ja tõesti on neid V6 mootoreid ükshaaval ka lihtsam käima vändata kui V8. VistRolleyes?
Vasta
#9

mis mõttes v12....et siis teine v6???
ma hakkasin mõtlema et sigulli orginaal mootor
Vasta
#10

kel jagub pieteeditunnet peente üteluste kohta, loodab siinkohal vast, et tehnikaarendus teps mitte veel soiku ei jää:
reasmootorit võiks muidu jälle lihtsam turbotada olla. Et kui hiljem ikka turbotamismõtted tekivad või nii...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#11

Olen valmis ehitanud ja sõitnud V6 Ladaga. Kerge see pole. Ringi pead tegema mootori kinnitused, summutid, käigukasti koja, gaasipedaali, kardaani ja sada muud pisiasja. Samuti peab kõrvade vahel ka midagi olema, sest järgmine, õigemini ülejärgmine omanik keeras auto üle kuudi. Hea, et keegi surma ei saanud. Suureks puuduseks on väga raske rool. Nii, et jäta parem Lada mootor. Ja legaalseks autot teha ei saa, põllule jagub originaal mootorit küllaga.

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#12

ma mitu korda öelnud see pole mingi põllurallikas,
Vasta
#13

(29-10-2009, 14:08 PM)wolfestein Kirjutas:  ma mitu korda öelnud see pole mingi põllurallikas,

Öelnud võib-olla oled, ilmselt asud kuulmispiirist kaugemal. Aga kirjutad sellest siin teemas esimest korda.

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#14

ahh jaaa, see oli kettide teemas Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne